Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťaží1 Liga ženy, Juniorky

2018-2019 - 1 Liga ženy, Juniorky - Skupina 9-19, BK AŠK Slávia Trnava (J)

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
9.
BK Slovan Bratislava (J)
18
17
1
1220 : 827
393
35
10.
Young Angels U17 Košice (J)
18
16
2
1226 : 823
403
34
11.
BK AŠK Slávia Trnava (J)
18
11
7
1141 : 1135
6
29
12.
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
18
11
7
1024 : 982
42
29
13.
TYDAM UPJŠ Košice
18
11
7
1015 : 919
96
28
14.
BAM Poprad (J)
18
9
9
1167 : 1082
85
27
15.
BKM Bardejov
18
8
10
1025 : 1082
-57
26
16.
ŠŠK Žilina - Budatín (J)
18
5
13
992 : 1076
-84
23
17.
BO Spartak Myjava (J)
18
2
16
942 : 1225
-283
20
18.
ŽBK Rožňava (J)
18
0
18
979 : 1580
-601
18

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.9.Feb [16:00] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)BKM Bardejov 77:54 (45:21)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Gavláková 22, Valková 12Pekárová 14, Ratvajská 13
2. kolo
7.10.Feb [13:30] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)ŽBK Rožňava (J) 98:83 (52:37)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Štefunková 19, Gavláková 17Gyenesová 32, Baštáková 19
3. kolo
17.23.Feb [15:00] | SobYoung Angels U17 Košice (J)BK AŠK Slávia Trnava (J) 69:53 (40:28)Angels aréna
Kristlová 20, Kaliuzhna 19Štefunková 14, Ciuttiová 10
4. kolo
24.24.Feb [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceBK AŠK Slávia Trnava (J) 78:60 (40:35)ŠH Medická 4
Evelleyová 18, Minčíková 16Gavláková 13, Valková 13
5. kolo
25.2.Mar [14:00] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J) 57:36 (28:24)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Štefunková 19, Gavláková 13Lysová 19, Jarošová 7
6. kolo
31.3.Mar [11:15] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)BAM Poprad (J) 68:45 (38:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Gavláková 13, Tvrdá 11Didová 9, Mamráková 7, Falisová 7
7. kolo
38.23.Mar [16:00] | SobŽBK Rožňava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)66:83 (30:39)ŠH gymn. Štítnická
Gyenesová 30, Baštáková 12Tvrdá 16, Paulechová 12
8. kolo
44.24.Mar [10:00] | NedBKM BardejovBK AŠK Slávia Trnava (J)42:46 (19:24)ŠH Mier
Stachurová 14, Puzderová 10Štefunková 13, Henčeková 9
9. kolo
54.6.Apr [14:40] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)TYDAM UPJŠ Košice 63:51 (32:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Ciuttiová 14, Štefunková 11Bállová 14, Hulíková 10, Lukčová 10
10. kolo
59.7.Apr [9:30] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)Young Angels U17 Košice (J)47:57 (23:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Gavláková 15, Štefunková 8Kristlová 20, Kolesárová 19
11. kolo
61.27.Apr [16:00] | SobBAM Poprad (J)BK AŠK Slávia Trnava (J) 81:57 (38:41)ZŠ Komenského
Mamráková 20, Rodáková 17Gavláková 13, Valková 11
12. kolo
67.28.Apr [11:00] | NedŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK AŠK Slávia Trnava (J) 73:56 (36:35)ŠH SNV
Jarošová 21, Lysová 13Gavláková 14, Valková 12

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
15.27.Okt [14:00] | SobŠŠK Žilina - Budatín (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)73:78 (39:37)ZŠ Budatín
Gondová 23, Škorvánková 15Štefunková 20, Tvrdá 18
60.28.Okt [10:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J) 60:49 (37:15)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Tvrdá 24, Henčeková 12Ďuranová 10, Riljaková 8, Muráňová 8
38.12.Jan [15:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J) 69:37 (27:13)Dom športu, Junácka 6
Karasová 17, Jakubíková 13Valková 11, Štefunková 9
83.13.Jan [11:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J)BK Slovan Bratislava (J)44:77 (28:49)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Štefunková 12, Lojová 8Kociánová 25, Rychtarčíková 14
43.26.Jan [18:30] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)BO Spartak Myjava (J) 72:60 (37:27)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Valková 21, Tvrdá 18Jamrichová 18, Horváthová 15
88.27.Jan [11:00] | NedBO Spartak Myjava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)72:85 (29:47)ŠH
Benová 22, Horniačková 19Gavláková 24, Štefunková 21

Prehľad súťaží1 Liga ženy, Juniorky