Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťaží1 Liga ženy, Juniorky

2018-2019 - 1 Liga ženy, Juniorky - Skupina 9-19, TYDAM UPJŠ Košice

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
9.
BK Slovan Bratislava (J)
18
17
1
1220 : 827
393
35
10.
Young Angels U17 Košice (J)
18
16
2
1226 : 823
403
34
11.
BK AŠK Slávia Trnava (J)
18
11
7
1141 : 1135
6
29
12.
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
18
11
7
1024 : 982
42
29
13.
TYDAM UPJŠ Košice
18
11
7
1015 : 919
96
28
14.
BAM Poprad (J)
18
9
9
1167 : 1082
85
27
15.
BKM Bardejov
18
8
10
1025 : 1082
-57
26
16.
ŠŠK Žilina - Budatín (J)
18
5
13
992 : 1076
-84
23
17.
BO Spartak Myjava (J)
18
2
16
942 : 1225
-283
20
18.
ŽBK Rožňava (J)
18
0
18
979 : 1580
-601
18

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
2. kolo
11.10.Feb | NedBK Slovan Bratislava (J)TYDAM UPJŠ Košice 20:0 (:)
3. kolo
18.23.Feb [16:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceBO Spartak Myjava (J) 64:28 (32:14)ŠH Medická 4
Evelleyová 24, Mladšíková 10Jamrichová 8, Hanúsková 6, Horváthová 6
4. kolo
24.24.Feb [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceBK AŠK Slávia Trnava (J) 78:60 (40:35)ŠH Medická 4
Evelleyová 18, Minčíková 16Gavláková 13, Valková 13
6. kolo
33.3.Mar [13:00] | NedŠŠK Žilina - Budatín (J)TYDAM UPJŠ Košice43:66 (18:25)ZŠ Budatín
Gondová 13, Škorvánková 10Evelleyová 17, Lukčová 13
7. kolo
41.23.Mar [17:00] | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava (J)52:56 (29:27)ŠH Medická 4
Evelleyová 19, Strompová 15Jakubíková 17, Rychtarčíková 11
9. kolo
54.6.Apr [14:40] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)TYDAM UPJŠ Košice 63:51 (32:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Ciuttiová 14, Štefunková 11Bállová 14, Hulíková 10, Lukčová 10
10. kolo
60.7.Apr [10:00] | NedBO Spartak Myjava (J)TYDAM UPJŠ Košice42:55 (20:28)ŠH
Horváthová 16, Benová 12Kotiková 16, Bállová 15
11. kolo
63.27.Apr [16:30] | SobTYDAM UPJŠ KošiceŠŠK Žilina - Budatín (J) 55:44 (21:28)ŠH Medická 4
Evelleyová 12, Lukčová 9, Strompová 9Belčíková 12, Muráňová 8

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
4.29.Sep [10:00] | SobŽBK Rožňava (J)TYDAM UPJŠ Košice48:83 (24:48)ŠH gymn. Štítnická
Gyenesová 18, Baštáková 11Tomková 18, Evelleyová 16
49.30.Sep [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava (J) 62:53 (32:28)ŠH Medická 4
Minčíková 20, Desiatniková 15Gyenesová 16, Viglaská 10, Šimková 10
15.7.Nov [18:30] | StrYoung Angels U17 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice 53:43 (27:23)Angels aréna
Kaliuzhna 13, Plavnická 12Tomková 12, Basová 10
60.14.Nov [18:30] | StrTYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U17 Košice (J)41:56 (17:33)Angels aréna
Evelleyová 14, Desiatniková 10Kristlová 15, Kaliuzhna 12
16.11.Nov [11:30] | NedŠKBD Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice53:61 (33:22)ŠH Medická 4
Babiková 15, Lysová 11Tomková 15, Strompová 10
61.10.Nov [11:30] | SobTYDAM UPJŠ KošiceŠKBD Spišská Nová Ves (J) 64:43 (26:30)ŠH Medická 4
Tomková 15, Hulíková 13Lysová 16, Dulovičová 10
38.12.Jan [18:30] | SobBKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice 82:54 (39:28)ŠH Mier
Stachurová 23, Ratvajská 21Evelleyová 21, Desiatniková 14
83.13.Jan [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov 56:53 (31:33)ŠH Medická 4
Evelleyová 17, Minčíková 13Puzderová 15, Ratvajská 14
43.26.Jan [10:30] | SobTYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad (J) 71:59 (38:28)ŠH Medická 4
Evelleyová 26, Bállová 21Turzáková 16, Barillová 10
88.27.Jan [10:30] | NedBAM Poprad (J)TYDAM UPJŠ Košice 63:59 (29:23)ZŠ Komenského
Turzáková 13, Falisová 11Minčíková 16, Evelleyová 12

Prehľad súťaží1 Liga ženy, Juniorky