Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťaží1 Liga ženy, Juniorky

2018-2019 - 1 Liga ženy, Juniorky - Skupina 9-19, BKM Bardejov

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
9.
BK Slovan Bratislava (J)
18
17
1
1220 : 827
393
35
10.
Young Angels U17 Košice (J)
18
16
2
1226 : 823
403
34
11.
BK AŠK Slávia Trnava (J)
18
11
7
1141 : 1135
6
29
12.
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
18
11
7
1024 : 982
42
29
13.
TYDAM UPJŠ Košice
18
11
7
1015 : 919
96
28
14.
BAM Poprad (J)
18
9
9
1167 : 1082
85
27
15.
BKM Bardejov
18
8
10
1025 : 1082
-57
26
16.
ŠŠK Žilina - Budatín (J)
18
5
13
992 : 1076
-84
23
17.
BO Spartak Myjava (J)
18
2
16
942 : 1225
-283
20
18.
ŽBK Rožňava (J)
18
0
18
979 : 1580
-601
18

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.9.Feb [16:00] | SobBK AŠK Slávia Trnava (J)BKM Bardejov 77:54 (45:21)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Gavláková 22, Valková 12Pekárová 14, Ratvajská 13
2. kolo
8.10.Feb [10:00] | NedBO Spartak Myjava (J)BKM Bardejov53:65 (27:32)ŠH
Horváthová 13, Benová 12, Jamrichová 12Kuhajdíková 20, Pekárová 11, Puzderová 11
3. kolo
20.24.Feb [14:00] | NedBKM BardejovŠŠK Žilina - Budatín (J) 49:47 (20:18)ŠH Mier
Ratvajská 11, Puzderová 10Gondová 21, Muráňová 6, Belčíková 6
5. kolo
35.2.Mar [16:00] | SobBK Slovan Bratislava (J)BKM Bardejov 66:40 (35:24)Dom športu, Junácka 6
Mrnková 14, Rychtarčíková 13Kuhajdíková 10, Pekárová 8
7. kolo
37.23.Mar [18:30] | SobBKM BardejovBO Spartak Myjava (J) 71:68 (27:25)ŠH Mier
Ratvajská 21, Puzderová 16Benová 17, Horniačková 14
8. kolo
44.24.Mar [10:00] | NedBKM BardejovBK AŠK Slávia Trnava (J)42:46 (19:24)ŠH Mier
Stachurová 14, Puzderová 10Štefunková 13, Henčeková 9
9. kolo
50.6.Apr [14:00] | SobŠŠK Žilina - Budatín (J)BKM Bardejov 67:62 (26:29)ZŠ Budatín
Gondová 21, Škorvánková 16Puzderová 17, Čupová 14
11. kolo
65.27.Apr [17:00] | SobBKM BardejovBK Slovan Bratislava (J)54:73 (23:35)ŠH Mier
Pekárová 10, Puzderová 10, Stachurová 10Jakubíková 18, Karasová 12

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
11.27.Okt [17:00] | SobBKM BardejovŠKBD Spišská Nová Ves (J)52:56 (21:31)ŠH Mier
Puzderová 17, Pekárová 10Karaffová 16, Jarošová 15
56.28.Okt [12:00] | NedŠKBD Spišská Nová Ves (J)BKM Bardejov51:56 (22:28)ŠH SNV
Babiková 14, Jarošová 13Stachurová 16, Puzderová 12
20.10.Nov [14:00] | SobBAM Poprad (J)BKM Bardejov 66:35 (31:19)Aréna Poprad
Mamráková 13, Orságová 13Kuhajdíková 16, Puzderová 6, Čupová 6
65.11.Nov [9:00] | NedBKM BardejovBAM Poprad (J) 61:56 (24:32)ŠH Mier
Kuhajdíková 18, Puzderová 12, Stachurová 12Turzáková 15, Rodáková 11
22.24.Nov [17:00] | SobŽBK Rožňava (J)BKM Bardejov66:70 (36:28)ŠH gymn. Štítnická
Gyenesová 23, Viglaská 13, Uharčeková 13Stachurová 23, Ratvajská 16, Puzderová 16
67.25.Nov [13:00] | NedBKM BardejovŽBK Rožňava (J) 95:43 (48:13)ŠH Mier
Biľová 24, Stachurová 16Gyenesová 17, Baštáková 15
33.21.Nov [18:00] | StrYoung Angels U17 Košice (J)BKM Bardejov 64:28 (33:15)Angels aréna
Ištoňová 10, Plavnická 10, Kristlová 10Stachurová 14, Puzderová 5
78.28.Nov [17:00] | StrBKM BardejovYoung Angels U17 Košice (J)56:73 (24:31)ŠH Mier
Kuhajdíková 13, Čupová 12Kaliuzhna 24, Plavnická 21
38.12.Jan [18:30] | SobBKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice 82:54 (39:28)ŠH Mier
Stachurová 23, Ratvajská 21Evelleyová 21, Desiatniková 14
83.13.Jan [10:00] | NedTYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov 56:53 (31:33)ŠH Medická 4
Evelleyová 17, Minčíková 13Puzderová 15, Ratvajská 14

Prehľad súťaží1 Liga ženy, Juniorky