Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíŽL Staršie žiačky

2018-2019 - ŽL Staršie žiačky - Skupina 1- 6, CBK 2004 Košice

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK AŠK Slávia Trnava
26
22
4
1819 : 1285
534
48
2.
BK Lokomotíva Sereď
26
18
8
1711 : 1334
377
44
3.
Young Angels U15 Košice
26
16
10
1457 : 1136
321
42
4.
CBK 2004 Košice
26
16
10
1479 : 1280
199
42
5.
MBK Stará Turá
26
14
12
1504 : 1435
69
40
6.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
26
6
20
1412 : 1746
-334
32

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
3.2.Maj [15:30] | ŠtvCBK 2004 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica 77:31 (29:17)ZŠ Juhoslovanská
Daňková 12, Nigutová 11, Bačová 11Stasová 11, Iliašová 7
2. kolo
5.24.Feb [10:00] | NedCBK 2004 KošiceMBK Stará Turá 79:42 (43:22)ZŠ Juhoslovanská
Daňková 22, Bačová 10Kubinová 11, Eliášová 10
3. kolo
8.2.Mar [16:15] | SobBK AŠK Slávia TrnavaCBK 2004 Košice 63:51 (36:23)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Gavláková 15, Majerová 11Dzurová 11, Daňková 11
4. kolo
9.3.Mar [10:30] | NedBK Lokomotíva SereďCBK 2004 Košice 52:35 (21:23)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Ďuračková 13, Dudonová 12Dzurová 7, Trusová 4, Kreithová 4
5. kolo
11.24.Mar [9:00] | NedYoung Angels U15 KošiceCBK 2004 Košice49:52 (33:29)ŠH Loko, Čermeľská
Erdélyiová 12, Paulovičová 12Daňková 13, Nigutová 9
7. kolo
18.6.Apr [16:00] | SobMBK Stará TuráCBK 2004 Košice 70:50 (35:26)ŠH Stará Turá
Macejková 19, Kubinová 14Mrázová 11, Maliarová 10
8. kolo
20.7.Apr [10:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaCBK 2004 Košice53:70 (26:30)ŠH gym. Tajovského
Droppová 29, Iliašová 10Nigutová 12, Maliarová 12
9. kolo
22.27.Apr [16:00] | SobCBK 2004 KošiceBK Lokomotíva Sereď 46:43 (19:20)ZŠ Juhoslovanská
Nigutová 10, Maliarová 9Užovičová 10, Žemlová 10
10. kolo
25.28.Apr [9:00] | NedCBK 2004 KošiceBK AŠK Slávia Trnava56:57 (23:35)ZŠ Juhoslovanská
Maliarová 16, Kostíková 12Valová 10, Lojová 6, Dobošová 6
11. kolo
26.11.Maj [18:00] | SobCBK 2004 KošiceYoung Angels U15 Košice32:38 (16:17)ZŠ Juhoslovanská
Dzurová 7, Šoltésová 6, Maliarová 6Laubertová 11, Gumanová 7

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1.25.Sep [18:00] | UtoYoung Angels U15 KošiceCBK 2004 Košice 59:38 (32:21)ŠH Loko, Čermeľská
Staníková 19, Laubertová 10Mrázová 8, Daňková 8
13.13.Okt [16:00] | SobCBK 2004 KošiceBK Lokomotíva Sereď 66:43 (24:23)ZŠ Juhoslovanská
Nigutová 12, Dzurová 11, Daňková 11Žemlová 12, Dudonová 9, Užovičová 9
17.14.Okt [9:30] | NedCBK 2004 KošiceBK AŠK Slávia Trnava52:64 (38:37)ZŠ Juhoslovanská
Nigutová 10, Bačová 8Gavláková 14, Majerová 14
20.27.Okt [16:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaCBK 2004 Košice50:58 (26:27)ŠH gym. Tajovského
Kollárová 20, Droppová 12Nigutová 14, Dzurová 14
25.28.Okt [10:30] | NedMBK RužomberokCBK 2004 Košice44:51 (13:30)ŠH T-18 Plavisko
Brózová 9, Kajdová 9Daňková 12, Nigutová 9
33.11.Nov [12:30] | NedCBK 2004 KošiceMBK Stará Turá30:33 (13:21)ZŠ Juhoslovanská
Bačová 8, Mrázová 7Kubinová 9, Mikudíková 6
40.24.Nov [15:00] | SobŠKBD Spišská Nová VesCBK 2004 Košice22:64 (10:32)ŠH SNV
Bučková 10, da Cruz 4Maliarová 12, Trusová 9
45.25.Nov [10:00] | NedBAM PopradCBK 2004 Košice 38:35 (15:20)ZŠ Komenského
Dlugošová 10, Kovalčíková 7, Sagalincová 7Daňková 12, Nigutová 6
46.8.Dec [15:30] | SobCBK 2004 KošiceYoung Angels U15 Košice 51:44 (18:24)ZŠ Juhoslovanská
Nigutová 12, Dzurová 11Paulovičová 11, Gumanová 7
58.22.Dec [16:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaCBK 2004 Košice 66:41 (27:24)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Pučíková 13, Lojová 12Kostíková 10, Daňková 8
62.23.Dec [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďCBK 2004 Košice64:74 (30:39)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Dudonová 15, Užovičová 14Maliarová 21, Nigutová 14
66.12.Jan [15:00] | SobCBK 2004 KošiceMBK Ružomberok 70:58 (41:23)ZŠ Juhoslovanská
Daňková 13, Dzurová 11Sliacka 11, Páteková 11
69.13.Jan [11:30] | NedCBK 2004 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica 69:59 (31:23)ZŠ Juhoslovanská
Daňková 17, Mrázová 11Kollárová 14, Nagyová 11, Lichá 11
74.26.Jan [10:00] | SobMBK Stará TuráCBK 2004 Košice57:73 (28:44)ŠH Stará Turá
Kubinová 11, Kubalová 10Daňková 17, Maliarová 12
86.9.Feb [14:30] | SobCBK 2004 KošiceBAM Poprad 78:47 (47:10)ZŠ Juhoslovanská
Daňková 16, Bačová 15, Mrázová 15Hudáková 13, Rothová 11
89.10.Feb [9:00] | NedCBK 2004 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves 81:34 (42:12)ZŠ Juhoslovanská
Daňková 22, Pavlíková 14Dovalová 11, da Cruz 9

Prehľad súťažíŽL Staršie žiačky