Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíŽL Staršie žiačky

2018-2019 - ŽL Staršie žiačky - Skupina 1- 6, BK Lokomotíva Sereď

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK AŠK Slávia Trnava
26
22
4
1819 : 1285
534
48
2.
BK Lokomotíva Sereď
26
18
8
1711 : 1334
377
44
3.
Young Angels U15 Košice
26
16
10
1457 : 1136
321
42
4.
CBK 2004 Košice
26
16
10
1479 : 1280
199
42
5.
MBK Stará Turá
26
14
12
1504 : 1435
69
40
6.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
26
6
20
1412 : 1746
-334
32

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.23.Feb [13:00] | SobBK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava60:62 (27:29)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Nagyová 14, Vaňovčeková 11, Dudonová 11Majerová 20, Jančovičová 10
3. kolo
7.2.Mar [16:00] | SobBK Lokomotíva SereďYoung Angels U15 Košice 50:42 (26:19)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Žemlová 15, Vaňovčeková 9, Dudonová 9Laubertová 9, Chovaníková 8
4. kolo
9.3.Mar [10:30] | NedBK Lokomotíva SereďCBK 2004 Košice 52:35 (21:23)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Ďuračková 13, Dudonová 12Dzurová 7, Trusová 4, Kreithová 4
5. kolo
12.23.Mar [16:00] | SobMBK Stará TuráBK Lokomotíva Sereď58:68 (34:26)ŠH Stará Turá
Kubalová 12, Eliášová 10Nagyová 18, Žemlová 14
6. kolo
15.24.Mar [11:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď55:73 (20:43)ŠH gym. Tajovského
Droppová 17, Kollárová 14Žemlová 18, Vaňovčeková 15
7. kolo
16.6.Apr [17:30] | SobBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď 67:48 (25:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Majerová 15, Lojová 10Žemlová 17, Užovičová 9, Vaňovčeková 9
9. kolo
22.27.Apr [16:00] | SobCBK 2004 KošiceBK Lokomotíva Sereď 46:43 (19:20)ZŠ Juhoslovanská
Nigutová 10, Maliarová 9Užovičová 10, Žemlová 10
10. kolo
24.28.Apr [9:00] | NedYoung Angels U15 KošiceBK Lokomotíva Sereď49:52 (24:28)Angels aréna
Holomaniová 9, Chovaníková 8Vaňovčeková 15, Užovičová 14
11. kolo
28.11.Maj [14:00] | SobBK Lokomotíva SereďBK ŠKP 08 Banská Bystrica 81:46 (42:19)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Žemlová 17, Vaňovčeková 15Droppová 14, Dubovická 9
12. kolo
29.12.Maj [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďMBK Stará Turá 70:57 (34:14)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Jakubčeková 14, Užovičová 13, Žemlová 13Eliášová 14, Kubinová 12

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
2.29.Sep [15:00] | SobBK Lokomotíva SereďŠKBD Spišská Nová Ves 134:12 (71:8)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Ďuračková 31, Užovičová 18, Žemlová 18Gánovská 4, Feňárová 2, Sedláková 2
5.30.Sep [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďBAM Poprad 73:58 (37:33)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Dudonová 21, Ďuračková 13Dlugošová 13, Sagalincová 12
13.13.Okt [16:00] | SobCBK 2004 KošiceBK Lokomotíva Sereď 66:43 (24:23)ZŠ Juhoslovanská
Nigutová 12, Dzurová 11, Daňková 11Žemlová 12, Dudonová 9, Užovičová 9
18.14.Okt [9:00] | NedYoung Angels U15 KošiceBK Lokomotíva Sereď 54:42 (26:20)Angels aréna
Mačičáková 14, Staníková 10Dudonová 10, Jakubčeková 7, Vaňovčeková 7
19.27.Okt [16:45] | SobBK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava 65:51 (34:30)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Vaňovčeková 16, Užovičová 14Jančovičová 10, Gavláková 9
31.10.Nov [12:30] | SobBK Lokomotíva SereďBK ŠKP 08 Banská Bystrica 84:59 (45:23)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Ďuračková 24, Dudonová 18Kollárová 15, Nagyová 11
35.11.Nov [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďMBK Ružomberok 80:43 (43:21)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Užovičová 14, Žemlová 14Páteková 11, Borovská 11
43.25.Nov [10:00] | NedMBK Stará TuráBK Lokomotíva Sereď55:78 (27:37)ŠH Stará Turá
Gergelyová 9, Macejková 9Jakubčeková 18, Žemlová 18
47.8.Dec [15:00] | SobBAM PopradBK Lokomotíva Sereď43:46 (20:20)ZŠ Komenského
Dlugošová 9, Rothová 9Užovičová 13, Jakubčeková 11
51.9.Dec [9:00] | NedŠKBD Spišská Nová VesBK Lokomotíva Sereď27:92 (15:38)ŠH SNV
Dovalová 10, da Cruz 7Jakubčeková 17, Žemlová 14
59.22.Dec [16:00] | SobBK Lokomotíva SereďYoung Angels U15 Košice51:61 (19:29)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Užovičová 16, Dudonová 11Erdélyiová 17, Laubertová 13
62.23.Dec [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďCBK 2004 Košice64:74 (30:39)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Dudonová 15, Užovičová 14Maliarová 21, Nigutová 14
64.30.Jan [18:15] | StrBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď60:63 (37:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Krippnerová 10, Lojová 10Žemlová 12, Vaňovčeková 12
76.26.Jan [12:30] | SobMBK RužomberokBK Lokomotíva Sereď54:64 (29:34)ŠH Koniareň
Brózová 13, Sliacka 12Nagyová 11, Dudonová 10, Ďuračková 10
80.27.Jan [10:00] | NedBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď 72:69 (34:31)ŠH gym. Tajovského
Kollárová 31, Droppová 8, Podhradská 8Jakubčeková 18, Užovičová 17
84.9.Feb [15:30] | SobBK Lokomotíva SereďMBK Stará Turá 66:28 (21:15)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Užovičová 16, Vaňovčeková 13Kubalová 8, Sadloňová 6

Prehľad súťažíŽL Staršie žiačky