Basketbalové zápasy jedného družstva

Prehľad súťažíŽL Staršie žiačky

2018-2019 - ŽL Staršie žiačky - Skupina 1- 6, BK AŠK Slávia Trnava

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK AŠK Slávia Trnava
26
22
4
1819 : 1285
534
48
2.
BK Lokomotíva Sereď
26
18
8
1711 : 1334
377
44
3.
Young Angels U15 Košice
26
16
10
1457 : 1136
321
42
4.
CBK 2004 Košice
26
16
10
1479 : 1280
199
42
5.
MBK Stará Turá
26
14
12
1504 : 1435
69
40
6.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
26
6
20
1412 : 1746
-334
32

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.23.Feb [13:00] | SobBK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava60:62 (27:29)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Nagyová 14, Vaňovčeková 11, Dudonová 11Majerová 20, Jančovičová 10
3. kolo
8.2.Mar [16:15] | SobBK AŠK Slávia TrnavaCBK 2004 Košice 63:51 (36:23)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Gavláková 15, Majerová 11Dzurová 11, Daňková 11
4. kolo
10.3.Mar [9:00] | NedBK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U15 Košice 55:37 (29:15)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Valová 12, Lojová 10Chovaníková 8, Staníková 6
5. kolo
13.23.Mar [11:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava53:57 (27:30)ŠH gym. Tajovského
Kollárová 19, Janštová 13Majerová 21, Bíliková 9
6. kolo
14.24.Mar [10:00] | NedMBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava54:56 (34:17)ŠH Stará Turá
Kubinová 16, Gergelyová 12Majerová 18, Valová 11
7. kolo
16.6.Apr [17:30] | SobBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď 67:48 (25:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Majerová 15, Lojová 10Žemlová 17, Užovičová 9, Vaňovčeková 9
9. kolo
23.27.Apr [17:00] | SobYoung Angels U15 KošiceBK AŠK Slávia Trnava56:72 (31:26)ŠH Loko, Čermeľská
Mačičáková 11, Laubertová 10Dobošová 18, Pučíková 11
10. kolo
25.28.Apr [9:00] | NedCBK 2004 KošiceBK AŠK Slávia Trnava56:57 (23:35)ZŠ Juhoslovanská
Maliarová 16, Kostíková 12Valová 10, Lojová 6, Dobošová 6
11. kolo
27.11.Maj [14:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá55:59 (33:35)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Lojová 12, Valová 9Macejková 13, Eliášová 12
12. kolo
30.12.Maj [11:00] | NedBK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica 82:50 (41:25)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Pučíková 14, Majerová 12Droppová 16, Iliašová 10

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
3.29.Sep [17:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaBAM Poprad 76:39 (45:22)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Gavláková 16, Valová 13, Majerová 13Dlugošová 9, Sagalincová 7
7.30.Sep [9:00] | NedBK AŠK Slávia TrnavaŠKBD Spišská Nová Ves 138:13 (58:11)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Majerová 24, Valová 18Feňárová 4, Farkalinová 4
14.13.Okt [14:00] | SobYoung Angels U15 KošiceBK AŠK Slávia Trnava44:47 (18:20)Angels aréna
Laubertová 15, Viznerová 6, Chovaníková 6Majerová 14, Valová 7
17.14.Okt [9:30] | NedCBK 2004 KošiceBK AŠK Slávia Trnava52:64 (38:37)ZŠ Juhoslovanská
Nigutová 10, Bačová 8Gavláková 14, Majerová 14
19.27.Okt [16:45] | SobBK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava 65:51 (34:30)Sokolovňa, M.R.Štefánika
Vaňovčeková 16, Užovičová 14Jančovičová 10, Gavláková 9
32.10.Nov [17:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaMBK Ružomberok 113:32 (63:11)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Majerová 30, Valová 13Páteková 16, Borovská 8
36.11.Nov [10:30] | NedBK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica 78:62 (44:43)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Majerová 15, Lojová 13Nagyová 20, Kollárová 14
39.24.Nov [16:00] | SobMBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava56:61 (31:28)ŠH Stará Turá
Macejková 12, Kubalová 9Gavláková 16, Pučíková 14
48.8.Dec [12:30] | SobŠKBD Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava35:99 (12:59)ŠH SNV
da Cruz 9, Feňárová 8, Kalinajová 8Valová 18, Lojová 16
52.9.Dec [8:30] | NedBAM PopradBK AŠK Slávia Trnava56:75 (28:39)ZŠ Komenského
Dlugošová 20, Sagalincová 10, Hudáková 10Majerová 14, Dobošová 13
58.22.Dec [16:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaCBK 2004 Košice 66:41 (27:24)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Pučíková 13, Lojová 12Kostíková 10, Daňková 8
63.23.Dec [9:30] | NedBK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U15 Košice53:56 (29:29)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Dobošová 9, Jančovičová 9Gumanová 9, Laubertová 9
64.30.Jan [18:15] | StrBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď60:63 (37:32)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Krippnerová 10, Lojová 10Žemlová 12, Vaňovčeková 12
77.26.Jan [14:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava55:68 (22:35)ŠH gym. Tajovského
Kollárová 24, Iliašová 10Krippnerová 14, Majerová 11
81.27.Jan [11:00] | NedMBK RužomberokBK AŠK Slávia Trnava48:71 (24:25)ŠH Koniareň
Sliacka 12, Kajdová 9Valová 14, Majerová 13
88.10.Feb [11:15] | NedBK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá 73:44 (42:22)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.
Pučíková 19, Valová 15Surmanová 10, Kubinová 8

Prehľad súťažíŽL Staršie žiačky