Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2019-2020

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

ŽL Starší žiaci - 2019-2020

Skupina východSkupina západ
Skupina východ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
ŠKP BBC Banská Bystrica
0
0
0
0 : 0
0
0
2.
TYDAM UPJŠ Košice
0
0
0
0 : 0
0
0
3.
RIM Basket Košice
0
0
0
0 : 0
0
0
4.
MBK Victoria Žilina
0
0
0
0 : 0
0
0
5.
Diawin Košice
0
0
0
0 : 0
0
0
6.
BKM Iskra Svit
0
0
0
0 : 0
0
0
7.
BK 04 AC LB SNV
0
0
0
0 : 0
0
0
8.
1 BK Humenné
0
0
0
0 : 0
0
0
9.
IMC Slovakia P.Bystrica
0
0
0
0 : 0
0
0

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.28.Sep | SobIMC Slovakia P.BystricaMBK Victoria Žilina
3.28.Sep [15:30] | SobŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra SvitŠH OA Tajovského
4.28.Sep | SobRIM Basket Košice1 BK Humenné
5.28.Sep | SobTYDAM UPJŠ KošiceDiawin Košice
2. kolo
7.29.Sep [10:00] | NedŠKP BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNVŠH OA Tajovského
8.29.Sep | NedRIM Basket KošiceDiawin Košice
9.29.Sep | NedTYDAM UPJŠ Košice1 BK Humenné
3. kolo
10.12.Okt | Sob1 BK HumennéDiawin Košice
11.12.Okt | SobBK 04 AC LB SNVRIM Basket Košice
12.12.Okt | SobBKM Iskra SvitTYDAM UPJŠ Košice
14.12.Okt | SobMBK Victoria ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica
4. kolo
15.13.Okt | NedBK 04 AC LB SNVTYDAM UPJŠ Košice
16.13.Okt | NedBKM Iskra SvitRIM Basket Košice
17.13.Okt | NedIMC Slovakia P.BystricaŠKP BBC Banská Bystrica
5. kolo
20.26.Okt | SobRIM Basket KošiceIMC Slovakia P.Bystrica
21.26.Okt | SobTYDAM UPJŠ KošiceMBK Victoria Žilina
22.26.Okt | Sob1 BK HumennéBK 04 AC LB SNV
23.26.Okt | SobDiawin KošiceBKM Iskra Svit
6. kolo
24.27.Okt | NedRIM Basket KošiceMBK Victoria Žilina
25.27.Okt | NedTYDAM UPJŠ KošiceIMC Slovakia P.Bystrica
26.27.Okt | Ned1 BK HumennéBKM Iskra Svit
27.27.Okt | NedDiawin KošiceBK 04 AC LB SNV
7. kolo
28.9.Nov | SobBK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
29.9.Nov | SobIMC Slovakia P.Bystrica1 BK Humenné
30.9.Nov | SobMBK Victoria ŽilinaDiawin Košice
32.9.Nov | SobŠKP BBC Banská BystricaTYDAM UPJŠ Košice
8. kolo
33.10.Nov | NedIMC Slovakia P.BystricaDiawin Košice
34.10.Nov | NedMBK Victoria Žilina1 BK Humenné
36.10.Nov | NedŠKP BBC Banská BystricaRIM Basket Košice
9. kolo
37.23.Nov | SobRIM Basket KošiceTYDAM UPJŠ Košice
39.23.Nov | SobDiawin KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
40.23.Nov | SobBK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P.Bystrica
41.23.Nov | SobBKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
10. kolo
42.24.Nov | Ned1 BK HumennéŠKP BBC Banská Bystrica
44.24.Nov | NedBK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
45.24.Nov | NedBKM Iskra SvitIMC Slovakia P.Bystrica
11. kolo
46.7.Dec | SobMBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P.Bystrica
48.7.Dec | SobBK 04 AC LB SNVŠKP BBC Banská Bystrica
49.7.Dec | SobDiawin KošiceRIM Basket Košice
50.7.Dec | Sob1 BK HumennéTYDAM UPJŠ Košice
12. kolo
52.8.Dec | NedBKM Iskra SvitŠKP BBC Banská Bystrica
53.8.Dec | Ned1 BK HumennéRIM Basket Košice
54.8.Dec | NedDiawin KošiceTYDAM UPJŠ Košice
13. kolo
55.21.Dec | SobDiawin Košice1 BK Humenné
56.21.Dec | SobTYDAM UPJŠ KošiceBK 04 AC LB SNV
57.21.Dec | SobRIM Basket KošiceBKM Iskra Svit
58.21.Dec | SobŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P.Bystrica
14. kolo
60.22.Dec | NedRIM Basket KošiceBK 04 AC LB SNV
61.22.Dec | NedTYDAM UPJŠ KošiceBKM Iskra Svit
63.22.Dec | NedŠKP BBC Banská BystricaMBK Victoria Žilina
15. kolo
65.11.Jan | SobMBK Victoria ŽilinaRIM Basket Košice
66.11.Jan | SobIMC Slovakia P.BystricaTYDAM UPJŠ Košice
67.11.Jan | SobBKM Iskra Svit1 BK Humenné
68.11.Jan | SobBK 04 AC LB SNVDiawin Košice
16. kolo
69.12.Jan | NedIMC Slovakia P.BystricaRIM Basket Košice
70.12.Jan | NedMBK Victoria ŽilinaTYDAM UPJŠ Košice
71.12.Jan | NedBK 04 AC LB SNV1 BK Humenné
72.12.Jan | NedBKM Iskra SvitDiawin Košice
17. kolo
73.25.Jan | SobBKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
74.25.Jan | SobDiawin KošiceIMC Slovakia P.Bystrica
75.25.Jan | Sob1 BK HumennéMBK Victoria Žilina
77.25.Jan | SobRIM Basket KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
18. kolo
78.26.Jan | Ned1 BK HumennéIMC Slovakia P.Bystrica
79.26.Jan | NedDiawin KošiceMBK Victoria Žilina
81.26.Jan | NedTYDAM UPJŠ KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
19. kolo
82.8.Feb | SobTYDAM UPJŠ KošiceRIM Basket Košice
83.8.Feb | SobŠKP BBC Banská Bystrica1 BK Humenné
85.8.Feb | SobMBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
86.8.Feb | SobIMC Slovakia P.BystricaBKM Iskra Svit
20. kolo
88.9.Feb | NedŠKP BBC Banská BystricaDiawin Košice
89.9.Feb | NedIMC Slovakia P.BystricaBK 04 AC LB SNV
90.9.Feb | NedMBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit



Prehľad súťaží