Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga muži1 Liga ženy, JuniorkySP MužiSP ŽenyDL Juniori
DL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky

Extraliga muži - SBL
Play off
Semifinále
BK Inter Bratislava0
Iskra Svit0
Semifinále
BK Levickí Patrioti0
BC Prievidza0
Základná skupina
1.BK Inter Bratislava60
2.BK Levickí Patrioti54
3.BC Prievidza51
4.Iskra Svit51
5.PP & TV Raj Žilina47
6.MBK Rieker COM-therm Komárno45
7.MBK Handlová45
8.BK 04 AC LB SNV41
9.BKM Lučenec38
Predchádzajúce zápasy
18.AprBK Levickí Patrioti - MBK Handlová
  82:65 
18.AprBC Prievidza - MBK Rieker COM-therm Komárno
  103:81 
16.AprPP & TV Raj Žilina - Iskra Svit
  81:91 
16.AprMBK Rieker COM-therm Komárno - BC Prievidza
  72:68 
16.AprMBK Handlová - BK Levickí Patrioti
  98:87 
13.AprBK Inter Bratislava - BK 04 AC LB SNV
  115:76 
13.AprBK Levickí Patrioti - MBK Handlová
  73:59 
13.AprBC Prievidza - MBK Rieker COM-therm Komárno
  96:74 
13.AprIskra Svit - PP & TV Raj Žilina
  81:73 
10.AprMBK Rieker COM-therm Komárno - BC Prievidza
  86:77 
Nasledujúce zápasy
20.Apr [18:00] | SobBK Levickí Patrioti - BC PrievidzaŠH-Levice
20.Apr [18:00] | SobBK Inter Bratislava - Iskra SvitHANT aréna Pasienky-Bratislava
24.Apr [18:00] | StrIskra Svit - BK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)-Svit
24.Apr [18:00] | StrBC Prievidza - BK Levickí PatriotiNiké aréna-Prievidza
27.Apr [18:00] | SobBK Inter Bratislava - Iskra SvitHANT aréna Pasienky-Bratislava
27.Apr [18:00] | SobBK Levickí Patrioti - BC PrievidzaŠH-Levice
1.Maj [18:00] | StrBC Prievidza - BK Levickí PatriotiNiké aréna-Prievidza
1.Maj [18:00] | StrIskra Svit - BK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)-Svit
4.Maj | SobBK Inter Bratislava - Iskra Svit-
5.Maj [18:00] | NedBK Levickí Patrioti - BC PrievidzaŠH-Levice

Extraliga ženy
Play off
o 5. miesto
BKM Junior UKF Nitra2
BAM Poprad0
o 7. miesto
BK ŠKP 08 Banská Bystrica2
BK Slovan Bratislava0
Finále
MBK Ružomberok2
Piešťanské Čajky0
o 3. miesto
YOUNG ANGELS Košice0
ŠBK Šamorín2
Skupina 1- 4
1.MBK Ružomberok23
2.Piešťanské Čajky19
3.YOUNG ANGELS Košice16
4.ŠBK Šamorín14
Skupina 5-8
5.BKM Junior UKF Nitra22
6.BAM Poprad19
7.BK ŠKP 08 Banská Bystrica16
8.BK Slovan Bratislava15
Základná skupina
1.MBK Ružomberok28
2.YOUNG ANGELS Košice25
3.Piešťanské Čajky25
4.ŠBK Šamorín21
5.BKM Junior UKF Nitra19
6.BAM Poprad19
7.BK Slovan Bratislava16
8.BK ŠKP 08 Banská Bystrica15
Predchádzajúce zápasy
17.AprŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS Košice
  74:62 
17.AprPiešťanské Čajky - MBK Ružomberok
  56:67 
17.AprBK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  42:52 
13.AprMBK Ružomberok - Piešťanské Čajky
  80:68 
13.AprYOUNG ANGELS Košice - ŠBK Šamorín
  58:62 
13.AprBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava
  62:50 
10.AprBAM Poprad - BKM Junior UKF Nitra
  64:66 
6.AprBKM Junior UKF Nitra - BAM Poprad
  73:48 
3.AprYOUNG ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  53:86 
30.MarMBK Ružomberok - ŠBK Šamorín
  76:47 
Nasledujúce zápasy
20.Apr [17:00] | SobMBK Ružomberok - Piešťanské ČajkyŠH Koniareň-Ružomberok
24.Apr | StrPiešťanské Čajky - MBK Ružomberok-
27.Apr | SobMBK Ružomberok - Piešťanské Čajky-

1.Liga muži
Skupina 1- 6
1.ŠKP BBC Banská Bystrica15
2.BK ŠKP Štart Bratislava14
3.Academic ŽU Žilina14
4.VŠEMvs Karlovka Bratislava B14
5.MŠK BK Žiar nad Hronom12
6.KB Slávia TU Košice11
Skupina 7-11
7.MŠK Iskra Petržalka13
8.PU Prešov ISKRA Svit B11
9.BK Dolný Kubín9
10.BKM SPU Nitra9
11.BK Slovenský Orol Levoča8
Skupina východ
1.ŠKP BBC Banská Bystrica19
2.Academic ŽU Žilina16
3.KB Slávia TU Košice16
4.BK Dolný Kubín14
5.PU Prešov ISKRA Svit B13
6.BK Slovenský Orol Levoča12
Skupina západ
1.VŠEMvs Karlovka Bratislava B13
2.BK ŠKP Štart Bratislava13
3.MŠK BK Žiar nad Hronom12
4.MŠK Iskra Petržalka12
5.BKM SPU Nitra10
Predchádzajúce zápasy
14.AprBK ŠKP Štart Bratislava - VŠEMvs Karlovka Bratislava B
  93:73 
14.AprBKM SPU Nitra - BK Dolný Kubín
  79:102 
14.AprMŠK BK Žiar nad Hronom - ŠKP BBC Banská Bystrica
  74:83 
14.AprAcademic ŽU Žilina - KB Slávia TU Košice
  100:87 
13.AprMŠK Iskra Petržalka - PU Prešov ISKRA Svit B
  85:49 
7.AprŠKP BBC Banská Bystrica - KB Slávia TU Košice
  87:67 
7.AprPU Prešov ISKRA Svit B - BKM SPU Nitra
  109:59 
7.AprMŠK BK Žiar nad Hronom - BK ŠKP Štart Bratislava
  76:73 
7.AprBK Slovenský Orol Levoča - BK Dolný Kubín
  100:78 
6.AprVŠEMvs Karlovka Bratislava B - Academic ŽU Žilina
  104:87 
Nasledujúce zápasy
27.Apr | SobVŠEMvs Karlovka Bratislava B - MŠK BK Žiar nad Hronom-
27.Apr | SobBK Dolný Kubín - MŠK Iskra Petržalka-
27.Apr [18:00] | SobKB Slávia TU Košice - BK ŠKP Štart BratislavaAngels aréna-Košice
28.Apr [11:00] | NedBK Slovenský Orol Levoča - BKM SPU NitraŠH SÚZ, sídl. Západ-Levoča
28.Apr [18:00] | NedŠKP BBC Banská Bystrica - Academic ŽU ŽilinaŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
31.Maj [17:00] | PiaBK Dolný Kubín - PU Prešov ISKRA Svit BŠH P.O.Hviezdoslava-Dolný Kubín

1 Liga ženy, Juniorky
Skupina 1-8
1.Dubček Bratislava17
2.MBK Stará Turá17
3.Young Angels U19 Košice (J)17
4.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE16
5.BK ZŠ Zvolen15
6.BK ŠK UMB Banská Bystrica12
7.BK EILAT PU Prešov12
8.MBK Ružomberok11
Skupina 9-19
9.Young Angels U17 Košice (J)32
10.BK Slovan Bratislava (J)31
11.BK AŠK Slávia Trnava (J)27
12.TYDAM UPJŠ Košice26
13.BKM Bardejov25
14.ŠBK Spišská Nová Ves (J)25
15.BAM Poprad (J)23
16.ŠŠK Žilina - Budatín (J)21
17.BO Spartak Myjava (J)18
18.ŽBK Rožňava (J)17
Skupina východ
1.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE35
2.Young Angels U19 Košice (J)33
3.BK EILAT PU Prešov31
4.MBK Ružomberok30
5.Young Angels U17 Košice (J)29
6.TYDAM UPJŠ Košice25
7.ŠBK Spišská Nová Ves (J)23
8.BKM Bardejov23
9.BAM Poprad (J)23
10.ŽBK Rožňava (J)18
Skupina západ
1.MBK Stará Turá30
2.BK ZŠ Zvolen29
3.Dubček Bratislava28
4.BK ŠK UMB Banská Bystrica28
5.BK Slovan Bratislava (J)24
6.Improve your basket Loko Sereď (J)22
7.BK AŠK Slávia Trnava (J)21
8.ŠŠK Žilina - Budatín (J)18
9.BO Spartak Myjava (J)16
Predchádzajúce zápasy
14.AprBK ŠK UMB Banská Bystrica - Young Angels U19 Košice (J)
  47:96 
14.AprMBK Stará Turá - MBK Ružomberok
  76:35 
13.AprDubček Bratislava - MBK Ružomberok
  64:60 
7.AprMBK Ružomberok - MBK Stará Turá
  44:66 
7.AprŠŠK Žilina - Budatín (J) - ŽBK Rožňava (J)
  87:51 
7.AprBK Slovan Bratislava (J) - ŠBK Spišská Nová Ves (J)
  55:52 
7.AprBK EILAT PU Prešov - Dubček Bratislava
  55:74 
7.AprYoung Angels U19 Košice (J) - BK ŠK UMB Banská Bystrica
  56:42 
7.AprCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - BK ZŠ Zvolen
  75:74 
7.AprBO Spartak Myjava (J) - TYDAM UPJŠ Košice
  42:55 
Nasledujúce zápasy
27.Apr | SobBK ŠK UMB Banská Bystrica - MBK Stará Turá-
27.Apr | SobŠBK Spišská Nová Ves (J) - BO Spartak Myjava (J)-
27.Apr | SobTYDAM UPJŠ Košice - ŠŠK Žilina - Budatín (J)-
27.Apr | SobBKM Bardejov - BK Slovan Bratislava (J)-
27.Apr [14:30] | SobYoung Angels U19 Košice (J) - MBK RužomberokAngels aréna-Košice
27.Apr [15:00] | SobBK ZŠ Zvolen - Dubček BratislavaZŠ nám. Mládeže-Zvolen
27.Apr [16:00] | SobBAM Poprad (J) - BK AŠK Slávia Trnava (J)ZŠ Komenského-Poprad
27.Apr [18:15] | SobCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - BK EILAT PU PrešovZŠ Juhoslovanská-Košice
28.Apr | NedŠBK Spišská Nová Ves (J) - BK AŠK Slávia Trnava (J)-
28.Apr | NedBK ŠK UMB Banská Bystrica - Dubček Bratislava-

SP Muži
Play off
Finále
BK Inter Bratislava0
BK Levickí Patrioti1
Predchádzajúce zápasy
17.FebBK Inter Bratislava - BK Levickí Patrioti
  75:78 
16.FebBK Levickí Patrioti - BK 04 AC LB SNV
  89:65 
16.FebBK Inter Bratislava - BC Prievidza
  75:55 
15.FebIskra Svit - BK 04 AC LB SNV
  79:90 
15.FebBK Inter Bratislava - MŠK BO Holíč
  106:50 
15.FebBK Levickí Patrioti - MBK Rieker COM-therm Komárno
  90:80 
15.FebPP & TV Raj Žilina - BC Prievidza
  62:74 

SP Ženy
Play off
o 3. miesto
ŠBK Šamorín0
YOUNG ANGELS Košice1
Finále
MBK Ružomberok1
Piešťanské Čajky0
Predchádzajúce zápasy
17.FebMBK Ružomberok - Piešťanské Čajky
  78:61 
17.FebŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS Košice
  54:79 
16.FebYOUNG ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  48:53 
16.FebMBK Ružomberok - ŠBK Šamorín
  85:44 

DL Juniori
Skupina 1- 6
1.ŠBK Junior Levice55
2.KB Slávia TU Košice51
3.IMC Slovakia P. Bystrica51
4.MBK Victoria Žilina48
5.ŠKP BBC Banská Bystrica46
6.BK 04 AC LB SNV40
Skupina 7-12
7.1 BK Michalovce42
8.MBA Prievidza41
9.BKM SPU Nitra40
10.MBK Karlovka Bratislava38
11.MBK Handlová34
12.BKM Iskra Svit28
Základná skupina
1.ŠBK Junior Levice43
2.KB Slávia TU Košice40
3.IMC Slovakia P. Bystrica40
4.MBK Victoria Žilina39
5.ŠKP BBC Banská Bystrica37
6.BK 04 AC LB SNV32
7.MBA Prievidza32
8.1 BK Michalovce30
9.BKM SPU Nitra28
10.MBK Karlovka Bratislava27
11.MBK Handlová25
12.BKM Iskra Svit21
Predchádzajúce zápasy
18.AprMBA Prievidza - BKM Iskra Svit
   
17.AprMBK Handlová - BKM Iskra Svit
  93:67 
13.Apr1 BK Michalovce - MBK Handlová
  77:69 
10.AprBKM Iskra Svit - BKM SPU Nitra
  50:89 
7.AprBKM SPU Nitra - 1 BK Michalovce
  95:48 
7.AprMBK Karlovka Bratislava - BKM Iskra Svit
  106:60 
7.AprŠKP BBC Banská Bystrica - BK 04 AC LB SNV
  102:64 
7.AprŠBK Junior Levice - KB Slávia TU Košice
  81:61 
6.AprMBK Karlovka Bratislava - 1 BK Michalovce
  90:66 
6.AprŠKP BBC Banská Bystrica - KB Slávia TU Košice
  58:72 
Nasledujúce zápasy
26.Apr [18:00] | Pia1 BK Michalovce - MBA PrievidzaGPH Masarykova-Michalovce
27.Apr [11:00] | SobBKM Iskra Svit - MBA PrievidzaIskra Aréna (ŠH)-Svit
27.Apr [12:30] | SobBK 04 AC LB SNV - IMC Slovakia P. BystricaŠH SNV-Spišská Nová Ves
27.Apr [14:00] | SobŠKP BBC Banská Bystrica - ŠBK Junior LeviceŠH OA Tajovského-Banská Bystrica
27.Apr [14:00] | SobKB Slávia TU Košice - MBK Victoria ŽilinaŠH TU B.Němcovej-Košice
27.Apr [15:00] | SobBKM SPU Nitra - MBK Karlovka BratislavaŠH Dolnočermánska-Nitra
28.Apr [10:00] | NedKB Slávia TU Košice - IMC Slovakia P. BystricaŠH TU B.Němcovej-Košice
28.Apr [12:00] | NedBKM Iskra Svit - MBK HandlováIskra Aréna (ŠH)-Svit
28.Apr [14:00] | NedBK 04 AC LB SNV - MBK Victoria ŽilinaŠH SNV-Spišská Nová Ves
1.Maj [16:30] | Str1 BK Michalovce - BKM SPU NitraGPH Masarykova-Michalovce

DL Kadeti
Skupina 1-8
1.ŠBK Junior Levice23
2.MBK Victoria Žilina22
3.MBA Prievidza21
4.BKM SPU Nitra20
5.BK Inter Bratislava17
6.BBK Bánovce nad Bebravou14
7.MŠK BK Žiar nad Hronom14
8.BKM Iskra Svit13
Skupina 9-18
9.BSC YELLOW Bratislava32
10.Abovia 96 Košice29
11.MBK AŠK Slávia Trnava26
12.BSC BLUE Bratislava(MS)26
13.ŠŠK KAC Jednota Košice25
14.Strojár Malacky24
15.BK 04 AC LB SNV24
16.MBK Karlovka Bratislava21
17.IMC Slovakia P. Bystrica21
18.BK Slovenský Orol Levoča17
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina31
2.MBA Prievidza30
3.MŠK BK Žiar nad Hronom27
4.BKM Iskra Svit25
5.Abovia 96 Košice24
6.BK 04 AC LB SNV22
7.IMC Slovakia P. Bystrica21
8.ŠŠK KAC Jednota Košice20
9.BK Slovenský Orol Levoča16
Skupina západ
1.ŠBK Junior Levice32
2.BKM SPU Nitra30
3.BK Inter Bratislava28
4.BBK Bánovce nad Bebravou25
5.BSC YELLOW Bratislava25
6.MBK AŠK Slávia Trnava22
7.BSC BLUE Bratislava(MS)20
8.Strojár Malacky17
9.MBK Karlovka Bratislava15
Predchádzajúce zápasy
14.AprMŠK BK Žiar nad Hronom - BBK Bánovce nad Bebravou
  63:62 
14.AprBSC YELLOW Bratislava - BK 04 AC LB SNV
  89:47 
14.AprBKM Iskra Svit - BKM SPU Nitra
  67:80 
14.AprMBK Karlovka Bratislava - Abovia 96 Košice
  43:78 
14.AprStrojár Malacky - ŠŠK KAC Jednota Košice
  60:55 
14.AprMBK Victoria Žilina - BK Inter Bratislava
  89:66 
14.AprBSC BLUE Bratislava(MS) - BK Slovenský Orol Levoča
  97:52 
13.AprBSC BLUE Bratislava(MS) - BK 04 AC LB SNV
  75:46 
13.AprBSC YELLOW Bratislava - BK Slovenský Orol Levoča
  143:27 
13.AprMBK Victoria Žilina - BKM SPU Nitra
  101:56 
Nasledujúce zápasy
4.Maj | SobBKM SPU Nitra - MBA Prievidza-
4.Maj | SobAbovia 96 Košice - BSC YELLOW Bratislava-
4.Maj | SobIMC Slovakia P. Bystrica - Strojár Malacky-
4.Maj | SobBK 04 AC LB SNV - MBK AŠK Slávia Trnava-
4.Maj | SobBBK Bánovce nad Bebravou - MBK Victoria Žilina-
4.Maj | SobBK Inter Bratislava - MŠK BK Žiar nad Hronom-
4.Maj [15:30] | SobŠBK Junior Levice - BKM Iskra SvitŠH Dom športu-Levice
4.Maj [17:00] | SobŠŠK KAC Jednota Košice - BSC BLUE Bratislava(MS)ZŠ Bruselská-Košice
5.Maj | NedAbovia 96 Košice - BSC BLUE Bratislava(MS)-
5.Maj | NedIMC Slovakia P. Bystrica - MBK Karlovka Bratislava-

DL Kadetky
Skupina 1-8
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica19
2.Young Angels U17 Košice19
3.BK ZŠ Zvolen15
4.Young Angels U16 Košice15
5.ŠKBD Spišská Nová Ves14
6.BK AŠK Slávia Trnava13
7.BK Nové Mesto nad Váhom12
8.BAM Poprad10
Skupina 9-14
9.BKM Junior UKF Nitra16
10.BK Slovan Bratislava14
11.BK Klokani Ivanka pri Dunaji13
12.MBK Ružomberok10
13.ŽBK Rožňava8
14.BKM Žilina - Závodie8
Skupina východ
1.Young Angels U17 Košice24
2.Young Angels U16 Košice21
3.ŠKBD Spišská Nová Ves21
4.BAM Poprad17
5.MBK Ružomberok15
6.ŽBK Rožňava15
7.BKM Žilina - Závodie13
Skupina západ
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica23
2.BK ZŠ Zvolen21
3.BK AŠK Slávia Trnava20
4.BK Nové Mesto nad Váhom20
5.BKM Junior UKF Nitra16
6.BK Slovan Bratislava14
7.BK Klokani Ivanka pri Dunaji12
Predchádzajúce zápasy
14.AprŠKBD Spišská Nová Ves - Young Angels U16 Košice
  52:65 
14.AprBK Nové Mesto nad Váhom - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  55:72 
14.AprBK AŠK Slávia Trnava - BK ZŠ Zvolen
  51:80 
14.AprBAM Poprad - Young Angels U17 Košice
  25:73 
14.AprMBK Ružomberok - BKM Junior UKF Nitra
  43:58 
13.AprŠKBD Spišská Nová Ves - Young Angels U17 Košice
  31:58 
13.AprBK Nové Mesto nad Váhom - BK ZŠ Zvolen
  50:76 
13.AprBK Slovan Bratislava - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
  74:65 
13.AprBK AŠK Slávia Trnava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  66:60 
13.AprBKM Žilina - Závodie - BKM Junior UKF Nitra
  47:94 
Nasledujúce zápasy
1.Maj [13:00] | StrBK ZŠ Zvolen - BK Nové Mesto nad VáhomZŠ nám. Mládeže-Zvolen
4.Maj | SobBK Nové Mesto nad Váhom - ŠKBD Spišská Nová Ves-
4.Maj | SobBK AŠK Slávia Trnava - BAM Poprad-
4.Maj | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels U16 Košice-
4.Maj | SobBK ZŠ Zvolen - Young Angels U17 Košice-
4.Maj | SobBKM Žilina - Závodie - MBK Ružomberok-
4.Maj | SobBKM Junior UKF Nitra - BK Slovan Bratislava-
4.Maj | SobŽBK Rožňava - BK Klokani Ivanka pri Dunaji-
5.Maj | NedBKM Junior UKF Nitra - BK Klokani Ivanka pri Dunaji-
5.Maj | NedŽBK Rožňava - BK Slovan Bratislava-

ŽL Starší žiaci
Skupina 1-8
1.BK Inter Bratislava18
2.BKM Iskra Svit A18
3.ŠBK Junior Levice13
4.MBA Prievidza13
5.Abovia 96 Košice13
6.MBK Victoria Žilina11
7.BK 04 AC LB SNV11
8.BK Lokomotíva Sereď11
Skupina 9-13
9.BSC Bratislava12
10.1 BK Michalovce11
11.MŠK BK Žiar nad Hronom11
12.MBK AŠK Slávia Trnava8
13.BK MŠK Kežmarok6
Skupina východ
1.BKM Iskra Svit A19
2.Abovia 96 Košice18
3.MBK Victoria Žilina15
4.BK 04 AC LB SNV15
5.1 BK Michalovce13
6.BK MŠK Kežmarok10
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava24
2.BK Lokomotíva Sereď22
3.MBA Prievidza20
4.ŠBK Junior Levice18
5.MŠK BK Žiar nad Hronom16
6.BSC Bratislava13
7.MBK AŠK Slávia Trnava13
Predchádzajúce zápasy
16.AprMŠK BK Žiar nad Hronom - BSC Bratislava
  67:85 
16.AprBK Lokomotíva Sereď - BKM Iskra Svit A
  102:56 
13.AprBK Lokomotíva Sereď - MBK Victoria Žilina
  126:49 
7.Apr1 BK Michalovce - BK MŠK Kežmarok
  73:51 
7.AprBK Inter Bratislava - MBA Prievidza
  72:42 
7.AprMBK Victoria Žilina - Abovia 96 Košice
  69:78 
7.AprBKM Iskra Svit A - BK 04 AC LB SNV
  63:53 
6.AprMŠK BK Žiar nad Hronom - MBK AŠK Slávia Trnava
  63:61 
6.AprBKM Iskra Svit A - Abovia 96 Košice
  72:71 
6.AprBK Lokomotíva Sereď - MBA Prievidza
  107:63 
Nasledujúce zápasy
27.Apr [13:30] | SobBKM Iskra Svit A - BK Lokomotíva SereďIskra Aréna (ŠH)-Svit
27.Apr [14:00] | SobAbovia 96 Košice - MBA PrievidzaSPŠ Dopravná-Košice
27.Apr [15:00] | SobBSC Bratislava - BK MŠK KežmarokŠH Domkárska-Bratislava
27.Apr [15:30] | SobMBK Victoria Žilina - BK Inter BratislavaZŠ Limbová, Solinky-Žilina
27.Apr [18:00] | SobBK 04 AC LB SNV - ŠBK Junior LeviceŠH SNV-Spišská Nová Ves
27.Apr [18:00] | SobMBK AŠK Slávia Trnava - 1 BK MichalovceŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
28.Apr [9:00] | NedAbovia 96 Košice - ŠBK Junior LeviceSPŠ Dopravná-Košice
28.Apr [9:00] | NedBK 04 AC LB SNV - MBA PrievidzaŠH SNV-Spišská Nová Ves
28.Apr [9:30] | NedMBK Victoria Žilina - BK Lokomotíva SereďZŠ Limbová, Solinky-Žilina
28.Apr [9:30] | NedBKM Iskra Svit A - BK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)-Svit

ŽL Staršie žiačky
Skupina 1- 6
1.BK AŠK Slávia Trnava41
2.BK Lokomotíva Sereď37
3.CBK 2004 Košice36
4.Young Angels U15 Košice36
5.MBK Stará Turá33
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica26
Skupina 7-9
1.MBK Ružomberok29
2.BAM Poprad27
3.ŠKBD Spišská Nová Ves20
Základná skupina
1.BK AŠK Slávia Trnava29
2.Young Angels U15 Košice27
3.CBK 2004 Košice27
4.BK Lokomotíva Sereď27
5.MBK Stará Turá26
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica22
7.MBK Ružomberok21
8.BAM Poprad21
9.ŠKBD Spišská Nová Ves16
Predchádzajúce zápasy
7.AprŠKBD Spišská Nová Ves - MBK Ružomberok
  43:77 
7.AprBK ŠKP 08 Banská Bystrica - CBK 2004 Košice
  53:70 
7.AprMBK Stará Turá - Young Angels U15 Košice
  46:76 
6.AprBK AŠK Slávia Trnava - BK Lokomotíva Sereď
  67:48 
6.AprMBK Stará Turá - CBK 2004 Košice
  70:50 
6.AprBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels U15 Košice
  32:65 
6.AprBAM Poprad - MBK Ružomberok
  51:54 
24.MarŠKBD Spišská Nová Ves - BAM Poprad
  43:67 
24.MarBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Lokomotíva Sereď
  55:73 
24.MarMBK Stará Turá - BK AŠK Slávia Trnava
  54:56 
Nasledujúce zápasy
27.Apr [11:00] | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK Stará TuráŠH gym. Tajovského-Banská Bystrica
27.Apr [16:00] | SobCBK 2004 Košice - BK Lokomotíva SereďZŠ Juhoslovanská-Košice
27.Apr [17:00] | SobYoung Angels U15 Košice - BK AŠK Slávia TrnavaŠH Loko, Čermeľská-Košice
28.Apr [9:00] | NedYoung Angels U15 Košice - BK Lokomotíva SereďŠH Loko, Čermeľská-Košice
28.Apr [9:00] | NedCBK 2004 Košice - BK AŠK Slávia TrnavaZŠ Juhoslovanská-Košice
28.Apr [13:00] | NedMBK Stará Turá - BK ŠKP 08 Banská BystricaŠH Stará Turá-Stará Turá
1.Maj [18:00] | StrYoung Angels U15 Košice - BK ŠKP 08 Banská BystricaŠH Loko, Čermeľská-Košice
2.Maj [15:30] | ŠtvCBK 2004 Košice - BK ŠKP 08 Banská BystricaZŠ Juhoslovanská-Košice
11.Maj | SobCBK 2004 Košice - Young Angels U15 Košice-
11.Maj | SobBK AŠK Slávia Trnava - MBK Stará Turá-


Prehľad súťaží