Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2015-2016

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga ženy - 2015-2016

Play offZákladná skupina
Play off


1. kolo2. kolo3. kolo
Švrťfinále
GOOD ANGELS Košice2
BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
kontumácia bez bodu
Piešťanské Čajky1
BK SOUŽ Cassovia KE0
Švrťfinále
MBK Ružomberok2
BAM Poprad0
Švrťfinále
ŠBK Šamorín2
BK Slovan Bratislava0
Semifinále
GOOD ANGELS Košice3
ŠBK Šamorín0
Semifinále
Piešťanské Čajky3
MBK Ružomberok0
O 5.-8.miesto
BK Slovan Bratislava2
BK ŠKP 08 Banská Bystrica3
O 5.-8.miesto
BAM Poprad1
BK SOUŽ Cassovia KE3
Finále
GOOD ANGELS Košice3
Piešťanské Čajky0
O 3. miesto
MBK Ružomberok3
ŠBK Šamorín0
O 5. miesto
BK SOUŽ Cassovia KE3
BK ŠKP 08 Banská Bystrica2
O 7. miesto
BK Slovan Bratislava3
BAM Poprad2
V prvom kole Cassovia KE nepricestovali do Piešťan. Celá séria sa skončila víťazstvom Piešťan.


Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.23.Mar [18:00] | StrGOOD ANGELS KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica 88:50 (43:29)
TV
Angels aréna
LIVE
2.23.Mar [18:00] | StrPiešťanské ČajkyBK SOUŽ Cassovia KE 20: (:)
3.23.Mar [17:00] | StrMBK RužomberokBAM Poprad 77:48 (42:23)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
4.23.Mar [19:00] | StrŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava 90:73 (45:31)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
5.26.Mar [18:00] | SobBK ŠKP 08 Banská BystricaGOOD ANGELS Košice59:97 (32:51)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
7.26.Mar [17:30] | SobBAM PopradMBK Ružomberok58:66 (36:31)
TV
Aréna Poprad
LIVE
8.26.Mar [15:00] | SobBK Slovan BratislavaŠBK Šamorín56:59 (34:28)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
2. kolo
13.2.Apr [18:30] | SobGOOD ANGELS KošiceŠBK Šamorín 88:40 (43:13)
TV
Angels aréna
LIVE
14.2.Apr [18:00] | SobPiešťanské ČajkyMBK Ružomberok 81:55 (39:37)
TV
Diplomat aréna
LIVE
15.2.Apr [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica 73:62 (37:35)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
16.2.Apr [17:30] | SobBAM PopradBK SOUŽ Cassovia KE 60:47 (31:32)
TV
Aréna Poprad
LIVE
17.6.Apr [19:00] | StrŠBK ŠamorínGOOD ANGELS Košice48:88 (22:38)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
18.6.Apr [17:00] | StrMBK RužomberokPiešťanské Čajky60:71 (27:40)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
19.6.Apr [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava 72:44 (30:27)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
20.6.Apr [18:00] | StrBK SOUŽ Cassovia KEBAM Poprad 58:52 (32:29)
TV
ŠA SOŠŽ Palackého 14
LIVE
21.10.Apr [18:00] | NedGOOD ANGELS KošiceŠBK Šamorín 88:57 (46:25)
TV
Angels aréna
LIVE
22.9.Apr [18:00] | SobPiešťanské ČajkyMBK Ružomberok 42:30 (18:15)
TV
Diplomat aréna
LIVE
23.9.Apr [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica 82:77 (45:39)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
24.9.Apr [17:30] | SobBAM PopradBK SOUŽ Cassovia KE54:66 (25:42)
TV
Aréna Poprad
LIVE
27.13.Apr [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava 67:53 (41:22)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
28.13.Apr [18:00] | StrBK SOUŽ Cassovia KEBAM Poprad 57:52 (27:22)
TV
ŠA SOŠŽ Palackého 14
LIVE
31.16.Apr [17:30] | SobBK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica60:67 (34:30)
TV
ŠH Domkárska
LIVE
3. kolo
33.16.Apr [18:00] | SobGOOD ANGELS KošicePiešťanské Čajky 69:61 (31:22)
TV
Angels aréna
LIVE
34.20.Apr [17:00] | StrMBK RužomberokŠBK Šamorín 79:55 (35:22)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
35.23.Apr [15:00] | SobBK SOUŽ Cassovia KEBK ŠKP 08 Banská Bystrica 57:54 (22:29)
TV
ŠA SOŠŽ Palackého 14
LIVE
36.23.Apr [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBAM Poprad 60:56 (35:32)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
37.20.Apr [18:00] | StrPiešťanské ČajkyGOOD ANGELS Košice55:71 (27:31)
TV
Diplomat aréna
LIVE
38.23.Apr [18:00] | SobŠBK ŠamorínMBK Ružomberok50:63 (23:21)
TV
ŠC Samaria, Veterná
LIVE
39.27.Apr [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBK SOUŽ Cassovia KE 69:49 (42:20)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
40.27.Apr [17:30] | StrBAM PopradBK Slovan Bratislava 65:61 (34:36)
TV
Aréna Poprad
LIVE
41.23.Apr [18:00] | SobGOOD ANGELS KošicePiešťanské Čajky 84:74 (56:35)
TV
Angels aréna
LIVE
42.27.Apr [17:00] | StrMBK RužomberokŠBK Šamorín 87:51 (41:26)
TV
ŠH Koniareň
LIVE
43.30.Apr [16:00] | SobBK SOUŽ Cassovia KEBK ŠKP 08 Banská Bystrica 54:45 (23:27)
TV
ŠA SOŠŽ Palackého 14
LIVE
44.30.Apr [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBAM Poprad55:60 (28:34)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
47.4.Maj [18:00] | StrBK ŠKP 08 Banská BystricaBK SOUŽ Cassovia KE 51:44 (28:22)
TV
ŠH Dukla, Štiavničky
LIVE
48.4.Maj [17:30] | StrBAM PopradBK Slovan Bratislava54:58 (28:27)
TV
Aréna Poprad
LIVE
51.8.Maj [15:00] | NedBK SOUŽ Cassovia KEBK ŠKP 08 Banská Bystrica 55:52 (24:17)
TV
ŠA SOŠŽ Palackého 14
LIVE
52.7.Maj [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBAM Poprad 71:52 (39:30)
TV
ŠH Domkárska
LIVE



Prehľad súťaží