Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga muži1.Liga ženySP MužiSP ŽenyDL Juniori
DL JuniorkyDL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačkyM-SR ŽiaciM-SR Žiačky
M-SR Mladší žiaciM-SR Mladšie žiačkyM-SR Starší miniM-SR Staršie miniM-SR Mladší miniM-SR Mladšie mini

Extraliga muži - SBL
Play off
Finále
BK Inter Bratislava4
MBK Rieker Com Therm KN1
Základná skupina
1.KB Košice74
2.BK Inter Bratislava69
3.BC Prievidza68
4.BK Levickí Patrioti66
5.MBK Rieker Com Therm KN64
6.Iskra Svit62
7.MBK Lučenec58
8.MBK Handlová56
9.VSEMvs Karlovka Bratislava50
10.BK 04 AC LB SNV49
11.MBK SPU Nitra42
Predchádzajúce zápasy
20.MajBK Inter Bratislava - MBK Rieker Com Therm KN
  94:82 
17.MajMBK Rieker Com Therm KN - BK Inter Bratislava
  86:66 
13.MajBK Inter Bratislava - MBK Rieker Com Therm KN
  79:73 
10.MajMBK Rieker Com Therm KN - BK Inter Bratislava
  64:66 
6.MajBK Inter Bratislava - MBK Rieker Com Therm KN
  75:70 
2.MajMBK Rieker Com Therm KN - KB Košice
  95:54 
29.AprBK Inter Bratislava - BC Prievidza
  104:75 
29.AprKB Košice - MBK Rieker Com Therm KN
  65:81 
27.AprMBK Rieker Com Therm KN - KB Košice
  93:80 
26.AprBC Prievidza - BK Inter Bratislava
  77:79 

Extraliga ženy
Play off
Finále
GOOD ANGELS Košice3
Piešťanské Čajky0
O 3. miesto
MBK Ružomberok2
ŠBK Šamorín1
O 5. miesto
BAM Poprad1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica2
O 7. miesto
BKM Junior UKF Nitra0
BK Slovan Bratislava2
Skupina 1- 4
1.GOOD ANGELS Košice23
2.Piešťanské Čajky20
3.MBK Ružomberok17
4.ŠBK Šamorín12
Skupina 5-8
5.BAM Poprad30
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica29
7.BKM Junior UKF Nitra24
8.BK Slovan Bratislava22
Základná skupina
1.GOOD ANGELS Košice27
2.Piešťanské Čajky27
3.MBK Ružomberok23
4.ŠBK Šamorín22
5.BAM Poprad19
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica19
7.BKM Junior UKF Nitra16
8.BK Slovan Bratislava15
Predchádzajúce zápasy
26.AprBAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  60:77 
22.AprBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BAM Poprad
  51:69 
21.AprBK Slovan Bratislava - BKM Junior UKF Nitra
  64:58 
19.AprBKM Junior UKF Nitra - BK Slovan Bratislava
  51:61 
19.AprGOOD ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  69:55 
19.AprBAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  56:60 
19.AprMBK Ružomberok - ŠBK Šamorín
  74:63 
16.AprPiešťanské Čajky - GOOD ANGELS Košice
  59:79 
15.AprŠBK Šamorín - MBK Ružomberok
  89:79 
12.AprGOOD ANGELS Košice - Piešťanské Čajky
  71:61 

1.Liga muži
Skupina 1-5
1.MBK Žilina45
2.MŠK Iskra Petržalka41
3.PU Akademik Prešov36
4.BK ŠKP Štart Bratislava36
5.VSEMvs Karlovka BA B35
Skupina 6-9
6.IMC Slovakia P. Bystrica32
7.MŠK BK Žiar nad Hronom30
8.MBK AŠK Slávia Trnava30
9.BK MŠK Kežmarok27
Základná skupina
1.MBK Žilina29
2.MŠK Iskra Petržalka29
3.VSEMvs Karlovka BA B26
4.BK ŠKP Štart Bratislava25
5.PU Akademik Prešov24
6.IMC Slovakia P. Bystrica23
7.MBK AŠK Slávia Trnava22
8.MŠK BK Žiar nad Hronom20
9.BK MŠK Kežmarok18
Predchádzajúce zápasy
14.MajPU Akademik Prešov - VSEMvs Karlovka BA B
  103:101 
13.MajPU Akademik Prešov - BK ŠKP Štart Bratislava
  82:66 
13.MajMŠK Iskra Petržalka - MBK Žilina
  100:126 
30.AprMŠK Iskra Petržalka - PU Akademik Prešov
  93:94 
29.AprVSEMvs Karlovka BA B - BK ŠKP Štart Bratislava
  81:74 
29.AprMBK Žilina - PU Akademik Prešov
  105:55 
9.AprBK ŠKP Štart Bratislava - MBK Žilina
  59:92 
9.AprVSEMvs Karlovka BA B - MŠK Iskra Petržalka
  82:88 
9.AprIMC Slovakia P. Bystrica - MŠK BK Žiar nad Hronom
  67:66 
9.AprMBK AŠK Slávia Trnava - BK MŠK Kežmarok
  82:63 

1.Liga ženy
Základná skupina
1.BK ZŠ ŠKP Zvolen23
2.BK EILAT PU Prešov21
3.BDŽ ŠK B.Bystrica15
4.BKŽ Levice13
Predchádzajúce zápasy
9.AprBKŽ Levice - BDŽ ŠK B.Bystrica
  37:46 
9.AprBK EILAT PU Prešov - BK ZŠ ŠKP Zvolen
  63:23 
8.AprBKŽ Levice - BDŽ ŠK B.Bystrica
  56:55 
8.AprBK EILAT PU Prešov - BK ZŠ ŠKP Zvolen
  48:60 
26.MarBDŽ ŠK B.Bystrica - BK EILAT PU Prešov
  46:68 
25.MarBDŽ ŠK B.Bystrica - BK EILAT PU Prešov
  61:67 
25.MarBK ZŠ ŠKP Zvolen - BKŽ Levice
  88:41 
24.MarBK ZŠ ŠKP Zvolen - BKŽ Levice
  98:32 
12.MarBK ZŠ ŠKP Zvolen - BDŽ ŠK B.Bystrica
  70:55 
12.MarBKŽ Levice - BK EILAT PU Prešov
  40:85 

SP Muži
Play off
Finále
BK Inter Bratislava0
KB Košice1
Predchádzajúce zápasy
19.FebBK Inter Bratislava - KB Košice
  85:95 
18.FebKB Košice - Iskra Svit
  82:81 
18.FebBK Inter Bratislava - MBK Rieker Com Therm KN
  78:65 
17.FebKB Košice - MBK Lučenec
  98:64 
17.FebBC Prievidza - Iskra Svit
  75:93 
17.FebBK Levickí Patrioti - MBK Rieker Com Therm KN
  68:82 
17.FebBK Inter Bratislava - MŠK Iskra Petržalka
  106:51 

SP Ženy
Play off
Finále
Piešťanské Čajky1
GOOD ANGELS Košice0
Predchádzajúce zápasy
15.JanPiešťanské Čajky - GOOD ANGELS Košice
  59:53 
14.JanGOOD ANGELS Košice - MBK Ružomberok
  84:57 
14.JanPiešťanské Čajky - ŠBK Šamorín
  95:51 
13.JanŠBK Šamorín - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  75:52 
13.JanMBK Ružomberok - BKM Junior UKF Nitra
  71:40 

DL Juniori
Finálový turnaj - Žilina
1.MBK Victoria Žilina6
2.MBK Karlovka Bratislava5
3.BKM Iskra Svit4
4.IMC Slovakia P. Bystrica3
Základná skupina
1.MBK Victoria Žilina38
2.IMC Slovakia P. Bystrica34
3.BKM Iskra Svit33
4.MBK Karlovka Bratislava33
5.BK 04 AC LB SNV32
6.ŠBK Junior Levice30
7.MBA Prievidza30
8.BBC Banská Bystrica29
9.KB Košice28
10.BK Junior Komárno22
11.BPSA Inter Bratislava21
Predchádzajúce zápasy
21.MajBKM Iskra Svit - MBK Victoria Žilina
  62:68 
21.MajIMC Slovakia P. Bystrica - MBK Karlovka Bratislava
  82:89 
20.MajMBK Victoria Žilina - IMC Slovakia P. Bystrica
  67:62 
20.MajMBK Karlovka Bratislava - BKM Iskra Svit
  86:65 
19.MajMBK Victoria Žilina - MBK Karlovka Bratislava
  76:74 
19.MajIMC Slovakia P. Bystrica - BKM Iskra Svit
  67:82 
7.MajKB Košice - BPSA Inter Bratislava
  94:50 
7.MajBK Junior Komárno - BBC Banská Bystrica
  29:61 
7.MajMBA Prievidza - ŠBK Junior Levice
  86:90 
6.MajKB Košice - MBK Karlovka Bratislava
  71:80 

DL Juniorky
Finálový turnaj
1.BKŽ Levice6
2.Young Angels Košice5
3.MBK Ružomberok4
4.BAM Poprad3
Skupina 1-8
1.BKŽ Levice26
2.Young Angels Košice24
3.BAM Poprad22
4.MBK Ružomberok22
5.BK Slovan Bratislava21
6.ŠBK Spišská Nová Ves21
7.CBK Minibuseuropa Ťahanovce15
8.ŠBK Šamorín15
Skupina 9-13
9.BK ZŠ ŠKP Zvolen15
10.BK SOUŽ Cassovia KE14
11.MBK Stará Turá13
12.ŠŠK UNION Press Košice10
13.BKM Bardejov8
Skupina východ
1.BK EILAT PU Prešov (ms)27
2.BAM Poprad25
3.Young Angels Košice25
4.CBK Minibuseuropa Ťahanovce20
5.ŠBK Spišská Nová Ves19
6.BK SOUŽ Cassovia KE19
7.ŠŠK UNION Press Košice17
8.BKM Bardejov16
Skupina západ
1.ŠBK Šamorín21
2.BDŽ ŠK UMB B.Bystrica (ms)20
3.BKŽ Levice20
4.BK Slovan Bratislava19
5.MBK Ružomberok18
6.MBK Stará Turá15
7.BK ZŠ ŠKP Zvolen13
Predchádzajúce zápasy
21.MajBAM Poprad - BKŽ Levice
  51:89 
21.MajYoung Angels Košice - MBK Ružomberok
  70:49 
20.MajBKŽ Levice - Young Angels Košice
  71:70 
20.MajMBK Ružomberok - BAM Poprad
  57:45 
19.MajBKŽ Levice - MBK Ružomberok
  87:35 
19.MajYoung Angels Košice - BAM Poprad
  68:62 
7.MajBAM Poprad - BKŽ Levice
  52:87 
7.MajYoung Angels Košice - ŠBK Šamorín
  20:0 
7.MajŠBK Spišská Nová Ves - MBK Ružomberok
  47:81 
7.MajCBK Minibuseuropa Ťahanovce - BK Slovan Bratislava
  58:73 

DL Kadeti
Finálový turnaj - P.Bystrica
1.KB Košice5
2.IMC Slovakia P. Bystrica5
3.BBC Banská Bystrica5
4.MBK Victoria Žilina3
Základná skupina
1.IMC Slovakia P. Bystrica45
2.KB Košice44
3.BBC Banská Bystrica43
4.MBK Victoria Žilina39
5.ŠBK Junior Levice38
6.BK 04 AC LB SNV38
7.BKM SPU Nitra37
8.MBA Prievidza36
9.BK Lokomotíva Sereď34
10.MBK Karlovka Bratislava33
11.MBK Lučenec28
12.BKM Iskra Svit27
13.1.BK Michalovce26
Predchádzajúce zápasy
28.MajBBC Banská Bystrica - IMC Slovakia P. Bystrica
  62:46 
28.MajKB Košice - MBK Victoria Žilina
  97:61 
27.MajIMC Slovakia P. Bystrica - KB Košice
  72:70 
27.MajMBK Victoria Žilina - BBC Banská Bystrica
  54:63 
26.MajIMC Slovakia P. Bystrica - MBK Victoria Žilina
  70:54 
26.MajKB Košice - BBC Banská Bystrica
  98:66 
14.MajMBK Karlovka Bratislava - IMC Slovakia P. Bystrica
  71:77 
14.MajBK 04 AC LB SNV - BBC Banská Bystrica
  79:77 
14.MajŠBK Junior Levice - BKM SPU Nitra
  75:60 
14.MajBKM Iskra Svit - MBK Lučenec
  74:66 

DL Kadetky
Finálový turnaj - Košice
1.Young Angels Košice6
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica5
3.BK Klokani Ivanka pri Dunaji4
4.BK Lokomotíva Sereď3
Skupina 1-8
1.Young Angels Košice27
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica25
3.BK Klokani Ivanka pri Dunaji24
4.BK Lokomotíva Sereď22
5.BK Slovan Bratislava20
6.BAM Poprad19
7.ŠŠK Žilina-Budatín16
8.BK SOUŽ Cassovia KE15
Skupina 9-15
9.MBK Ružomberok24
10.ŽBK Rožňava21
11.BO Spartak Myjava21
12.ŠBK Spišská Nová Ves17
13.BK AŠK Slávia Trnava15
14.BK Petržalka15
15.BKM Bardejov13
Skupina východ
1.Young Angels Košice27
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica25
3.BAM Poprad23
4.BK SOUŽ Cassovia KE21
5.MBK Ružomberok20
6.ŠBK Spišská Nová Ves19
7.ŽBK Rožňava19
8.BKM Bardejov14
Skupina západ
1.BK Lokomotíva Sereď22
2.BK Klokani Ivanka pri Dunaji21
3.BK Slovan Bratislava20
4.ŠŠK Žilina-Budatín18
5.BO Spartak Myjava17
6.BK AŠK Slávia Trnava16
7.BK Petržalka12
Predchádzajúce zápasy
28.MajBK Klokani Ivanka pri Dunaji - Young Angels Košice
  36:71 
28.MajBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Lokomotíva Sereď
  55:40 
27.MajYoung Angels Košice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  54:43 
27.MajBK Lokomotíva Sereď - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
  52:55 
26.MajYoung Angels Košice - BK Lokomotíva Sereď
  70:29 
26.MajBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  33:45 
14.MajBK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  47:58 
14.MajŠŠK Žilina-Budatín - BK SOUŽ Cassovia KE
  71:37 
14.MajBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BAM Poprad
  68:53 
14.MajBK Lokomotíva Sereď - Young Angels Košice
  37:67 

ŽL Starší žiaci
Finálový turnaj - Žilina
1.MBK Victoria Žilina5
2.ŠBK Junior Levice5
3.MŠK BK Žiar nad Hronom4
4.MBA Prievidza4
Skupina 1- 6
1.MBK Victoria Žilina48
2.ŠBK Junior Levice47
3.MBA Prievidza43
4.MŠK BK Žiar nad Hronom41
5.BKM SPU Nitra35
6.BPSA Inter Bratislava33
Skupina 7-10
7.BK 04 AC LB SNV35
8.BKM Iskra Svit35
9.BSC Bratislava (ms)29
10.IMC Slovakia P. Bystrica24
Základná skupina
1.MBK Victoria Žilina35
2.ŠBK Junior Levice33
3.MŠK BK Žiar nad Hronom31
4.MBA Prievidza30
5.BPSA Inter Bratislava28
6.BK 04 AC LB SNV26
7.BKM SPU Nitra25
8.BKM Iskra Svit23
9.BSC Bratislava (ms)21
10.IMC Slovakia P. Bystrica17
Predchádzajúce zápasy
21.MajMBA Prievidza - MBK Victoria Žilina
  84:78 
21.MajŠBK Junior Levice - MŠK BK Žiar nad Hronom
  69:59 
20.MajMBK Victoria Žilina - ŠBK Junior Levice
  64:60 
20.MajMŠK BK Žiar nad Hronom - MBA Prievidza
  81:78 
19.MajMBK Victoria Žilina - MŠK BK Žiar nad Hronom
  76:48 
19.MajŠBK Junior Levice - MBA Prievidza
  73:58 
7.MajMBA Prievidza - ŠBK Junior Levice
  42:74 
7.MajMBK Victoria Žilina - MŠK BK Žiar nad Hronom
  94:71 
7.MajBKM SPU Nitra - BPSA Inter Bratislava
  97:25 
6.MajBKM SPU Nitra - ŠBK Junior Levice
  64:66 

ŽL Staršie žiačky
Finálový turnaj - Košice
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica6
2.Young Angels 2002 Košice5
3.BKM Žilina4
4.BK Klokani Ivanka pri Dunaji3
Skupina 1- 6
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica50
2.Young Angels 2002 Košice50
3.BKM Žilina39
4.BK Klokani Ivanka pri Dunaji38
5.Young Angels 2003 Košice37
6.ŠŠK ZŠ Atómová Trnava35
Skupina 7-10
7.BK ZŠ Zvolen37
8.BK Slovan Bratislava33
9.BK AŠK Slávia Trnava28
10.MBK Lučenec (ms)25
Základná skupina
1.BK ŠKP 08 Banská Bystrica35
2.Young Angels 2002 Košice35
3.BKM Žilina29
4.ŠŠK ZŠ Atómová Trnava28
5.Young Angels 2003 Košice28
6.BK Klokani Ivanka pri Dunaji28
7.BK ZŠ Zvolen26
8.BK Slovan Bratislava22
9.BK AŠK Slávia Trnava21
10.MBK Lučenec (ms)18
Predchádzajúce zápasy
21.MajBKM Žilina - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  40:62 
21.MajYoung Angels 2002 Košice - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
  86:37 
20.MajBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels 2002 Košice
  55:44 
20.MajBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BKM Žilina
  52:63 
19.MajYoung Angels 2002 Košice - BKM Žilina
  97:39 
19.MajBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
  79:29 
7.MajYoung Angels 2002 Košice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  45:53 
7.MajYoung Angels 2003 Košice - ŠŠK ZŠ Atómová Trnava
  86:38 
7.MajBKM Žilina - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
  92:91 
6.MajYoung Angels 2002 Košice - BK Klokani Ivanka pri Dunaji
  79:40 

M-SR Žiaci
Finálový turnaj
1.BPSA Inter Bratislava10
2.BBK Bánovce nad Bebravou9
3.MŠK BK Žiar nad Hronom8
4.ABOVIA 96 Košice7
5.MBK Victoria Žilina6
6.BK 04 AC LB SNV5
Predchádzajúce zápasy
28.MajMBK Victoria Žilina - BPSA Inter Bratislava
  28:41 
28.MajMŠK BK Žiar nad Hronom - ABOVIA 96 Košice
  68:50 
28.MajBBK Bánovce nad Bebravou - BK 04 AC LB SNV
  59:48 
27.MajABOVIA 96 Košice - MBK Victoria Žilina
  65:54 
27.MajBK 04 AC LB SNV - MŠK BK Žiar nad Hronom
  57:58 
27.MajBPSA Inter Bratislava - BBK Bánovce nad Bebravou
  52:40 
27.MajMBK Victoria Žilina - BK 04 AC LB SNV
  57:43 
27.MajMŠK BK Žiar nad Hronom - BBK Bánovce nad Bebravou
  53:64 
27.MajABOVIA 96 Košice - BPSA Inter Bratislava
  49:82 
26.MajBBK Bánovce nad Bebravou - MBK Victoria Žilina
  60:51 

M-SR Žiačky
Finálový turnaj - Košice
1.Young Angels 2003 Košice10
2.Nové Mesto nad Váhom9
3.Spišská Nová Ves8
4.Young Angels 2004 Košice7
5.BKM Junior UKF Nitra6
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica5
Predchádzajúce zápasy
28.MajYoung Angels 2004 Košice - Young Angels 2003 Košice
  32:47 
28.MajNové Mesto nad Váhom - BKM Junior UKF Nitra
  52:33 
28.MajBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Spišská Nová Ves
  47:52 
27.MajBKM Junior UKF Nitra - Young Angels 2004 Košice
  38:40 
27.MajSpišská Nová Ves - Nové Mesto nad Váhom
  32:56 
27.MajYoung Angels 2003 Košice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  63:35 
27.MajYoung Angels 2004 Košice - Spišská Nová Ves
  36:48 
27.MajNové Mesto nad Váhom - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  69:42 
27.MajBKM Junior UKF Nitra - Young Angels 2003 Košice
  37:57 
26.MajBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels 2004 Košice
  48:54 

M-SR Mladší žiaci
Finálový turnaj-Spišská N. Ves
1.BK Inter Bratislava10
2.MBA Prievidza8
3.BK AC LB SNV 8
4.MBK Victoria Žilina8
5.ABOVIA 96 Košice6
6.BK Lokomotíva Sereď5
Predchádzajúce zápasy
21.MajBK AC LB SNV - MBA Prievidza
  50:53 
21.MajBK Inter Bratislava - BK Lokomotíva Sereď
  80:39 
21.MajMBK Victoria Žilina - ABOVIA 96 Košice
  74:45 
20.MajBK Lokomotíva Sereď - BK AC LB SNV
  36:59 
20.MajABOVIA 96 Košice - BK Inter Bratislava
  21:105 
20.MajMBA Prievidza - MBK Victoria Žilina
  47:48 
20.MajBK AC LB SNV - ABOVIA 96 Košice
  61:51 
20.MajBK Inter Bratislava - MBK Victoria Žilina
  91:43 
20.MajBK Lokomotíva Sereď - MBA Prievidza
  47:75 
19.MajMBK Victoria Žilina - BK AC LB SNV
  48:53 

M-SR Mladšie žiačky
Finálový turnaj - Košice
1.Young Angels 2004 Košice 9
2.BK ŠKP 08 Banská Bystrica8
3.Piešťanské Čajočky8
4.CBK Minibuseuropa Ťahanovce8
5.BK AŠK Slávia Trnava7
6.BAM Poprad5
Predchádzajúce zápasy
21.MajBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels 2004 Košice
  46:56 
21.MajPiešťanské Čajočky - CBK Minibuseuropa Ťahanovce
  39:33 
21.MajBAM Poprad - BK AŠK Slávia Trnava
  43:50 
20.MajCBK Minibuseuropa Ťahanovce - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  58:60 
20.MajBK AŠK Slávia Trnava - Piešťanské Čajočky
  40:48 
20.MajYoung Angels 2004 Košice - BAM Poprad
  41:29 
20.MajBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK AŠK Slávia Trnava
  40:50 
20.MajPiešťanské Čajočky - BAM Poprad
  37:35 
20.MajCBK Minibuseuropa Ťahanovce - Young Angels 2004 Košice
  30:26 
19.MajBAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  49:55 

M-SR Starší mini
Finálový turnaj - Košice
1.BKM SPU Nitra10
2.BK Inter Bratislava9
3.RIM Basket Košice8
4.BK 04 AC LB SNV6
5.MBK Victoria Žilina6
6.BBC Banská Bystrica6
Predchádzajúce zápasy
28.MajBKM SPU Nitra - BK 04 AC LB SNV
  67:33 
28.MajBK Inter Bratislava - BBC Banská Bystrica
  44:37 
28.MajMBK Victoria Žilina - RIM Basket Košice
  47:51 
27.MajBBC Banská Bystrica - BKM SPU Nitra
  51:52 
27.MajRIM Basket Košice - BK Inter Bratislava
  57:65 
27.MajBK 04 AC LB SNV - MBK Victoria Žilina
  45:46 
27.MajBKM SPU Nitra - RIM Basket Košice
  53:49 
27.MajBK Inter Bratislava - MBK Victoria Žilina
  53:37 
27.MajBBC Banská Bystrica - BK 04 AC LB SNV
  38:56 
26.MajMBK Victoria Žilina - BKM SPU Nitra
  35:61 

M-SR Staršie mini
Finálový turnaj
1.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE10
2.BAM Poprad9
3.Piešťanské Čajočky8
4.Young Angels 2005 Košice7
5.ŠBK Šamorín6
6.BKM Junior UKF Nitra5
Predchádzajúce zápasy
28.MajBAM Poprad - Piešťanské Čajočky
  44:28 
28.MajBKM Junior UKF Nitra - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
  39:82 
28.MajYoung Angels 2005 Košice - ŠBK Šamorín
  56:30 
27.MajCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - BAM Poprad
  75:24 
27.MajŠBK Šamorín - BKM Junior UKF Nitra
  60:32 
27.MajPiešťanské Čajočky - Young Angels 2005 Košice
  39:37 
27.MajBAM Poprad - ŠBK Šamorín
  50:24 
27.MajBKM Junior UKF Nitra - Young Angels 2005 Košice
  29:47 
27.MajCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE - Piešťanské Čajočky
  54:36 
26.MajYoung Angels 2005 Košice - BAM Poprad
  27:46 

M-SR Mladší mini
Finálový turnaj
1.MŠK BK Žiar nad Hronom10
2.MBK Victoria Žilina9
3.BK Inter Bratislava8
4.BK Junior Komárno7
5.ABOVIA 96 Košice6
6.Bardejovskí Rytieri5
Predchádzajúce zápasy
4.JúnABOVIA 96 Košice - BK Inter Bratislava
  23:81 
4.JúnMŠK BK Žiar nad Hronom - Bardejovskí Rytieri
  73:13 
4.JúnMBK Victoria Žilina - BK Junior Komárno
  62:31 
3.JúnBardejovskí Rytieri - ABOVIA 96 Košice
  33:45 
3.JúnBK Junior Komárno - MŠK BK Žiar nad Hronom
  30:81 
3.JúnBK Inter Bratislava - MBK Victoria Žilina
  35:37 
3.JúnABOVIA 96 Košice - BK Junior Komárno
  41:55 
3.JúnMŠK BK Žiar nad Hronom - MBK Victoria Žilina
  60:33 
3.JúnBardejovskí Rytieri - BK Inter Bratislava
  32:92 
2.JúnMBK Victoria Žilina - ABOVIA 96 Košice
  45:28 

M-SR Mladšie mini
Finálový turnaj
1.ŠBK Šamorín10
2.MBK Ružomberok9
3.BK AŠK Slávia Trnava8
4.BK SOUŽ Cassovia Košice7
5.Young Angels 2006 Košice6
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica5
Predchádzajúce zápasy
4.JúnMBK Ružomberok - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  64:49 
4.JúnBK AŠK Slávia Trnava - ŠBK Šamorín
  28:45 
4.JúnBK SOUŽ Cassovia Košice - Young Angels 2006 Košice
  44:39 
3.JúnŠBK Šamorín - MBK Ružomberok
  49:39 
3.JúnYoung Angels 2006 Košice - BK AŠK Slávia Trnava
  51:58 
3.JúnBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK SOUŽ Cassovia Košice
  35:45 
3.JúnMBK Ružomberok - Young Angels 2006 Košice
  52:36 
3.JúnBK AŠK Slávia Trnava - BK SOUŽ Cassovia Košice
  49:38 
3.JúnŠBK Šamorín - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  66:36 
2.JúnBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK AŠK Slávia Trnava
  38:73 


Prehľad súťaží