Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2018-2019

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga muži - SBLExtraliga ženy1.Liga muži1 Liga ženy, JuniorkyDL JunioriDL KadetiDL Kadetky
ŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačky

Extraliga muži - SBL
Základná skupina
1.BK Levickí Patrioti6
2.Iskra Svit5
3.PP & TV Raj Žilina5
4.BK Inter Bratislava4
5.BC Prievidza4
6.MBK Rieker COM-therm Komárno4
7.BKM Lučenec3
8.MBK Handlová3
9.BK 04 AC LB SNV2
Predchádzajúce zápasy
20.OktBK 04 AC LB SNV - MBK Handlová
   
20.OktIskra Svit - BK Levickí Patrioti
   
20.OktBC Prievidza - BKM Lučenec
   
17.OktMBK Rieker COM-therm Komárno - BK Levickí Patrioti
  83:95 
17.OktBKM Lučenec - BK Inter Bratislava
  82:88 
17.OktMBK Handlová - BC Prievidza
  77:82 
17.OktPP & TV Raj Žilina - Iskra Svit
  93:73 
13.OktBK 04 AC LB SNV - PP & TV Raj Žilina
  88:101 
13.OktBK Inter Bratislava - MBK Handlová
  98:50 
13.OktBK Levickí Patrioti - BKM Lučenec
  97:71 
Nasledujúce zápasy
21.Okt [18:00] | NedBK Inter Bratislava - MBK Rieker COM-therm KomárnoHANT aréna Pasienky-Bratislava
24.Okt [18:00] | StrMBK Handlová - PP & TV Raj ŽilinaŠH-Handlová
24.Okt [18:00] | StrBKM Lučenec - BK 04 AC LB SNVŠH ARENA-Lučenec
24.Okt [18:00] | StrMBK Rieker COM-therm Komárno - BC PrievidzaMŠH Športová 1-Komárno
24.Okt [18:00] | StrBK Levickí Patrioti - BK Inter BratislavaŠH-Levice
27.Okt [18:00] | SobPP & TV Raj Žilina - BKM LučenecŠH Rosinská cesta-Žilina
27.Okt [18:00] | SobBK 04 AC LB SNV - MBK Rieker COM-therm KomárnoŠH SNV-Spišská Nová Ves
27.Okt [18:00] | SobBC Prievidza - BK Levickí PatriotiNiké aréna-Prievidza
27.Okt [18:00] | SobIskra Svit - BK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)-Svit
3.Nov | SobMBK Handlová - Iskra Svit-

Extraliga ženy
Základná skupina
1.MBK Ružomberok8
2.ŠBK Šamorín7
3.YOUNG ANGELS Košice6
4.Piešťanské Čajky5
5.BAM Poprad4
6.BKM Junior UKF Nitra3
7.BK Slovan Bratislava3
8.BK ŠKP 08 Banská Bystrica3
Predchádzajúce zápasy
20.OktYOUNG ANGELS Košice - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
   
20.OktŠBK Šamorín - BAM Poprad
   
20.OktPiešťanské Čajky - MBK Ružomberok
   
20.OktBKM Junior UKF Nitra - BK Slovan Bratislava
   
14.OktBKM Junior UKF Nitra - YOUNG ANGELS Košice
  63:73 
13.OktBK ŠKP 08 Banská Bystrica - ŠBK Šamorín
  52:74 
13.OktMBK Ružomberok - BAM Poprad
  73:31 
11.OktBK Slovan Bratislava - YOUNG ANGELS Košice
  52:71 
10.OktŠBK Šamorín - MBK Ružomberok
  61:84 
6.OktŠBK Šamorín - BK Slovan Bratislava
  65:61 
Nasledujúce zápasy
25.Okt [17:30] | ŠtvBK Slovan Bratislava - Piešťanské ČajkyDom športu, Junácka 6-Bratislava
27.Okt [17:00] | SobMBK Ružomberok - ŠBK ŠamorínŠH P.O.Hviezdoslava-Dolný Kubín
27.Okt [17:30] | SobBAM Poprad - YOUNG ANGELS KošiceAréna Poprad-Poprad
28.Okt [16:30] | NedBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BKM Junior UKF NitraŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
3.Nov | SobBKM Junior UKF Nitra - BAM Poprad-
3.Nov [18:00] | SobPiešťanské Čajky - ŠBK ŠamorínDiplomat aréna-Piešťany
3.Nov [18:00] | SobYOUNG ANGELS Košice - MBK RužomberokAngels aréna-Košice
5.Nov | PonBK Slovan Bratislava - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
10.Nov | SobŠBK Šamorín - YOUNG ANGELS Košice-
10.Nov | SobBAM Poprad - BK Slovan Bratislava-

1.Liga muži
Skupina východ
1.ŠKP BBC Banská Bystrica4
2.Academic ŽU Žilina3
3.BK Dolný Kubín3
4.KB Slávia TU Košice3
5.PU Prešov ISKRA Svit B3
6.BK Slovenský Orol Levoča2
Skupina západ
1.BK ŠKP Štart Bratislava4
2.VŠEMvs Karlovka Bratislava B3
3.MŠK Iskra Petržalka2
4.BKM SPU Nitra2
5.MŠK BK Žiar nad Hronom1
Predchádzajúce zápasy
20.OktBK Slovenský Orol Levoča - KB Slávia TU Košice
   
20.OktBKM SPU Nitra - MŠK Iskra Petržalka
   
20.OktBK Dolný Kubín - Academic ŽU Žilina
   
20.OktVŠEMvs Karlovka Bratislava B - MŠK BK Žiar nad Hronom
   
14.OktAcademic ŽU Žilina - PU Prešov ISKRA Svit B
  110:64 
7.OktBK ŠKP Štart Bratislava - BKM SPU Nitra
  71:67 
7.OktAcademic ŽU Žilina - ŠKP BBC Banská Bystrica
  98:104 
7.OktPU Prešov ISKRA Svit B - BK Slovenský Orol Levoča
  77:56 
6.OktKB Slávia TU Košice - BK Dolný Kubín
  80:72 
6.OktMŠK Iskra Petržalka - VŠEMvs Karlovka Bratislava B
  84:72 
Nasledujúce zápasy
21.Okt [15:00] | NedŠKP BBC Banská Bystrica - PU Prešov ISKRA Svit BŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
27.Okt [13:00] | SobPU Prešov ISKRA Svit B - KB Slávia TU KošiceIskra Aréna (ŠH)-Svit
27.Okt [14:00] | SobMŠK BK Žiar nad Hronom - BKM SPU NitraŠH Žiar n. Hronom-Žiar nad Hronom
28.Okt [11:30] | NedAcademic ŽU Žilina - BK Slovenský Orol LevočaŽU T-18 Veľký Diel-Žilina
28.Okt [13:00] | NedBK ŠKP Štart Bratislava - MŠK Iskra PetržalkaŠH Domkárska-Bratislava
28.Okt [19:00] | NedŠKP BBC Banská Bystrica - BK Dolný KubínŠH Dukla, Štiavničky-Banská Bystrica
10.Nov | SobKB Slávia TU Košice - Academic ŽU Žilina-
10.Nov | SobBK Slovenský Orol Levoča - ŠKP BBC Banská Bystrica-
10.Nov | SobBK Dolný Kubín - PU Prešov ISKRA Svit B-
10.Nov | SobVŠEMvs Karlovka Bratislava B - BK ŠKP Štart Bratislava-

1 Liga ženy, Juniorky
Skupina východ
1.Young Angels U19 Košice (J)8
2.CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE8
3.BK EILAT PU Prešov8
4.MBK Ružomberok8
5.TYDAM UPJŠ Košice6
6.Young Angels U17 Košice (J)6
7.BAM Poprad (J)4
8.ŠBK Spišská Nová Ves (J)4
9.BKM Bardejov4
10.ŽBK Rožňava (J)4
Skupina západ
1.Dubček Bratislava8
2.BK ZŠ Zvolen8
3.BK ŠK UMB Banská Bystrica7
4.MBK Stará Turá7
5.Improve your basket Loko Sereď (J)6
6.BK AŠK Slávia Trnava (J)4
7.ŠŠK Žilina - Budatín (J)4
8.BK Slovan Bratislava (J)2
9.BO Spartak Myjava (J)2
Predchádzajúce zápasy
20.OktMBK Ružomberok - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
   
17.OktBKM Bardejov - Young Angels U19 Košice (J)
  33:90 
14.OktBK Slovan Bratislava (J) - MBK Stará Turá
  48:78 
14.OktBAM Poprad (J) - BK EILAT PU Prešov
  76:81 
14.OktDubček Bratislava - Improve your basket Loko Sereď (J)
  97:37 
14.OktŽBK Rožňava (J) - CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
  51:81 
14.OktYoung Angels U17 Košice (J) - ŠBK Spišská Nová Ves (J)
  57:53 
14.OktBK ZŠ Zvolen - BK AŠK Slávia Trnava (J)
  66:40 
14.OktŠŠK Žilina - Budatín (J) - BK ŠK UMB Banská Bystrica
  40:76 
14.OktMBK Ružomberok - TYDAM UPJŠ Košice
  70:47 
Nasledujúce zápasy
27.Okt | SobBKM Bardejov - ŠBK Spišská Nová Ves (J)-
27.Okt [13:00] | SobBAM Poprad (J) - Young Angels U19 Košice (J)ZŠ Komenského-Poprad
27.Okt [14:00] | SobBO Spartak Myjava (J) - MBK Stará TuráŠH-Myjava
27.Okt [14:00] | SobBK ZŠ Zvolen - Improve your basket Loko Sereď (J)ZŠ nám. Mládeže-Zvolen
27.Okt [14:00] | SobŠŠK Žilina - Budatín (J) - BK AŠK Slávia Trnava (J)ZŠ Budatín-Žilina
27.Okt [14:00] | SobŽBK Rožňava (J) - BK EILAT PU PrešovŠH gymn. Štítnická-Rožňava
27.Okt [17:00] | SobBK ŠK UMB Banská Bystrica - BK Slovan Bratislava (J)Fakulta UMB, Tajovského-Banská Bystrica
28.Okt [9:30] | NedImprove your basket Loko Sereď (J) - BK ZŠ ZvolenSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
28.Okt [10:00] | NedBK AŠK Slávia Trnava (J) - ŠŠK Žilina - Budatín (J)ŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
28.Okt [11:00] | NedBK EILAT PU Prešov - ŽBK Rožňava (J)ŠH Sabinov-Sabinov

DL Juniori
Základná skupina
1.MBA Prievidza8
2.KB Slávia TU Košice8
3.BK 04 AC LB SNV8
4.IMC Slovakia P. Bystrica8
5.MBK Victoria Žilina8
6.ŠBK Junior Levice7
7.ŠKP BBC Banská Bystrica7
8.MBK Karlovka Bratislava7
9.BKM SPU Nitra6
10.1 BK Michalovce6
11.MBK Handlová6
12.BKM Iskra Svit5
Predchádzajúce zápasy
19.Okt1 BK Michalovce - KB Slávia TU Košice
   
17.OktBKM Iskra Svit - BK 04 AC LB SNV
  47:86 
17.OktMBK Karlovka Bratislava - BKM SPU Nitra
  95:88 
17.OktŠBK Junior Levice - ŠKP BBC Banská Bystrica
  77:67 
17.OktMBK Victoria Žilina - IMC Slovakia P. Bystrica
  79:93 
17.OktMBA Prievidza - MBK Handlová
  160:79 
14.OktBKM SPU Nitra - MBA Prievidza
  70:65 
14.OktMBK Karlovka Bratislava - MBK Handlová
  83:71 
14.Okt1 BK Michalovce - BK 04 AC LB SNV
  78:63 
14.OktKB Slávia TU Košice - BKM Iskra Svit
  98:37 
Nasledujúce zápasy
23.Okt [16:30] | UtoŠBK Junior Levice - BKM SPU NitraŠH-Levice
26.Okt [19:00] | PiaŠBK Junior Levice - KB Slávia TU KošiceŠH-Levice
27.Okt | SobBK 04 AC LB SNV - BKM SPU Nitra-
27.Okt [10:00] | SobMBK Handlová - IMC Slovakia P. BystricaŠH-Handlová
27.Okt [14:00] | SobBKM Iskra Svit - MBK Karlovka BratislavaIskra Aréna (ŠH)-Svit
27.Okt [14:00] | SobMBA Prievidza - MBK Victoria ŽilinaNiké aréna-Prievidza
27.Okt [14:00] | SobŠKP BBC Banská Bystrica - KB Slávia TU KošiceŠH OA Tajovského-Banská Bystrica
27.Okt [16:00] | SobŠBK Junior Levice - 1 BK MichalovceŠH-Levice
28.Okt [9:30] | NedBK 04 AC LB SNV - MBK Karlovka BratislavaŠH SNV-Spišská Nová Ves
28.Okt [10:00] | NedMBA Prievidza - IMC Slovakia P. BystricaNiké aréna-Prievidza

DL Kadeti
Skupina východ
1.Abovia 96 Košice5
2.MBK Victoria Žilina4
3.MBA Prievidza4
4.BKM Iskra Svit4
5.ŠŠK KAC Jednota Košice4
6.IMC Slovakia P. Bystrica3
7.BK 04 AC LB SNV2
8.MŠK BK Žiar nad Hronom2
9.BK Slovenský Orol Levoča2
Skupina západ
1.ŠBK Junior Levice8
2.BKM SPU Nitra8
3.BBK Bánovce nad Bebravou6
4.MBK Karlovka Bratislava4
5.BSC YELLOW Bratislava3
6.Strojár Malacky3
7.BSC BLUE Bratislava(MS)3
8.MBK AŠK Slávia Trnava1
9.BK Inter Bratislava0
Predchádzajúce zápasy
20.OktŠBK Junior Levice - MBK AŠK Slávia Trnava
   
20.OktBK Slovenský Orol Levoča - MBA Prievidza
   
20.OktStrojár Malacky - BSC BLUE Bratislava(MS)
   
20.OktBKM Iskra Svit - Abovia 96 Košice
   
20.OktMBK Victoria Žilina - IMC Slovakia P. Bystrica
   
20.OktMBK Karlovka Bratislava - BSC YELLOW Bratislava
   
20.OktBKM SPU Nitra - BK Inter Bratislava
   
20.OktBK 04 AC LB SNV - MŠK BK Žiar nad Hronom
   
19.OktBK Slovenský Orol Levoča - MŠK BK Žiar nad Hronom
   
17.OktAbovia 96 Košice - ŠŠK KAC Jednota Košice
  87:45 
Nasledujúce zápasy
21.Okt [10:00] | NedBKM SPU Nitra - MBK AŠK Slávia TrnavaZŠ Škultétyho, Klokočina-Nitra
21.Okt [10:00] | NedMBK Karlovka Bratislava - BSC BLUE Bratislava(MS)ZŠ Majerníkova 62-Bratislava
21.Okt [10:00] | NedŠBK Junior Levice - BK Inter BratislavaŠH-Levice
21.Okt [10:00] | NedBK 04 AC LB SNV - MBA PrievidzaŠH SNV-Spišská Nová Ves
21.Okt [10:30] | NedStrojár Malacky - BSC YELLOW BratislavaZŠ Štúrova-Malacky
21.Okt [12:30] | NedBKM Iskra Svit - ŠŠK KAC Jednota KošiceIskra Aréna (ŠH)-Svit
23.Okt [18:00] | UtoIMC Slovakia P. Bystrica - MŠK BK Žiar nad Hronom8.ZŠ sídl.Rozkvet-Považská Bystrica
24.Okt [17:00] | StrBK Inter Bratislava - BBK Bánovce nad BebravouHANT aréna Pasienky-Bratislava
1.Nov [10:00] | ŠtvMBK Victoria Žilina - MBA PrievidzaZŠ Limbová, Solinky-Žilina
3.Nov | SobIMC Slovakia P. Bystrica - BKM Iskra Svit-

DL Kadetky
Skupina východ
1.ŠKBD Spišská Nová Ves7
2.Young Angels U17 Košice6
3.Young Angels U16 Košice5
4.MBK Ružomberok4
5.BAM Poprad3
6.BKM Žilina - Závodie2
7.ŽBK Rožňava0
Skupina západ
1.BK Slovan Bratislava5
2.BK AŠK Slávia Trnava4
3.BK Nové Mesto nad Váhom4
4.BK ŠKP 08 Banská Bystrica4
5.BK Klokani Ivanka pri Dunaji3
6.BK ZŠ Zvolen2
7.BKM Junior UKF Nitra2
Predchádzajúce zápasy
20.OktMBK Ružomberok - BAM Poprad
   
20.OktBKM Žilina - Závodie - ŠKBD Spišská Nová Ves
   
20.OktBK ZŠ Zvolen - BK AŠK Slávia Trnava
   
20.OktBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BKM Junior UKF Nitra
   
20.OktŽBK Rožňava - Young Angels U17 Košice
   
17.OktBAM Poprad - Young Angels U16 Košice
  36:62 
17.OktŠKBD Spišská Nová Ves - Young Angels U17 Košice
  48:54 
10.OktŠKBD Spišská Nová Ves - Young Angels U16 Košice
  70:53 
7.OktBK AŠK Slávia Trnava - BKM Junior UKF Nitra
  84:50 
7.OktBK Klokani Ivanka pri Dunaji - BK Slovan Bratislava
  68:74 
Nasledujúce zápasy
21.Okt [9:00] | NedŽBK Rožňava - Young Angels U16 KošiceŠH gymn. Štítnická-Rožňava
21.Okt [10:00] | NedBK ZŠ Zvolen - BKM Junior UKF NitraZŠ nám. Mládeže-Zvolen
21.Okt [10:00] | NedMBK Ružomberok - ŠKBD Spišská Nová VesŠH Koniareň-Ružomberok
21.Okt [11:00] | NedBK ŠKP 08 Banská Bystrica - BK AŠK Slávia TrnavaŠH gym. Tajovského-Banská Bystrica
21.Okt [11:00] | NedBKM Žilina - Závodie - BAM PopradZŠ Budatín-Žilina
25.Okt [17:00] | ŠtvBAM Poprad - Young Angels U17 KošiceZŠ Komenského-Poprad
3.Nov | SobMBK Ružomberok - ŽBK Rožňava-
3.Nov | SobBK ZŠ Zvolen - BK Nové Mesto nad Váhom-
3.Nov | SobBK AŠK Slávia Trnava - BK Klokani Ivanka pri Dunaji-
3.Nov | SobBKM Junior UKF Nitra - BK Slovan Bratislava-

ŽL Starší žiaci
Skupina východ
1.MBK Victoria Žilina7
2.BKM Iskra Svit A6
3.Abovia 96 Košice6
4.BK 04 AC LB SNV3
5.1 BK Michalovce3
6.BK MŠK Kežmarok3
7.BKM Dolný Kubín0
Skupina západ
1.BK Inter Bratislava8
2.BK Lokomotíva Sereď7
3.MBA Prievidza6
4.MBK AŠK Slávia Trnava5
5.BSC Bratislava4
6.ŠBK Junior Levice3
7.MŠK BK Žiar nad Hronom3
Predchádzajúce zápasy
14.OktBK 04 AC LB SNV - 1 BK Michalovce
  81:46 
14.OktŠBK Junior Levice - MBA Prievidza
  68:86 
14.OktBKM Iskra Svit A - MBK Victoria Žilina
  73:64 
14.OktBK MŠK Kežmarok - BKM Dolný Kubín
   
14.OktBSC Bratislava - MBK AŠK Slávia Trnava
  40:44 
14.OktBK Inter Bratislava - BK Lokomotíva Sereď
  87:59 
13.OktBK MŠK Kežmarok - MBK Victoria Žilina
  31:123 
13.OktŠBK Junior Levice - MŠK BK Žiar nad Hronom
  102:48 
13.OktBK Inter Bratislava - MBK AŠK Slávia Trnava
  112:16 
13.OktBKM Iskra Svit A - BKM Dolný Kubín
   
Nasledujúce zápasy
22.Okt [18:30] | PonBK MŠK Kežmarok - BK 04 AC LB SNVMŠH Nižná brána 17-Kežmarok
27.Okt | SobBKM Dolný Kubín - 1 BK Michalovce-
27.Okt [10:00] | SobBSC Bratislava - ŠBK Junior LeviceŠH Domkárska-Bratislava
27.Okt [11:00] | SobBK Lokomotíva Sereď - MŠK BK Žiar nad HronomSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
27.Okt [14:00] | SobMBK AŠK Slávia Trnava - MBA PrievidzaŠH Slávia Hajdóczyho ul.-Trnava
27.Okt [17:00] | SobMBK Victoria Žilina - Abovia 96 KošiceZŠ Limbová, Solinky-Žilina
28.Okt | NedBK Inter Bratislava - ŠBK Junior Levice-
28.Okt | NedBKM Iskra Svit A - BK 04 AC LB SNV-
28.Okt | NedBKM Dolný Kubín - Abovia 96 Košice-
28.Okt [9:30] | NedMBK Victoria Žilina - 1 BK MichalovceZŠ Limbová, Solinky-Žilina

ŽL Staršie žiačky
Základná skupina
1.BK AŠK Slávia Trnava8
2.BK Lokomotíva Sereď6
3.MBK Ružomberok6
4.Young Angels U15 Košice5
5.BAM Poprad5
6.BK ŠKP 08 Banská Bystrica4
7.CBK 2004 Košice4
8.ŠKBD Spišská Nová Ves4
9.MBK Stará Turá3
Predchádzajúce zápasy
14.OktBAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  62:52 
14.OktCBK 2004 Košice - BK AŠK Slávia Trnava
  52:64 
14.OktYoung Angels U15 Košice - BK Lokomotíva Sereď
  54:42 
14.OktŠKBD Spišská Nová Ves - MBK Ružomberok
  33:64 
13.OktCBK 2004 Košice - BK Lokomotíva Sereď
  66:43 
13.OktBAM Poprad - MBK Ružomberok
  44:52 
13.OktYoung Angels U15 Košice - BK AŠK Slávia Trnava
  44:47 
13.OktŠKBD Spišská Nová Ves - BK ŠKP 08 Banská Bystrica
  66:76 
30.SepBK ŠKP 08 Banská Bystrica - MBK Stará Turá
  43:49 
30.SepBK Lokomotíva Sereď - BAM Poprad
  73:58 
Nasledujúce zápasy
27.Okt [11:30] | SobYoung Angels U15 Košice - MBK RužomberokŠH Loko, Čermeľská-Košice
27.Okt [13:00] | SobMBK Stará Turá - BAM PopradŠH Stará Turá-Stará Turá
27.Okt [16:00] | SobBK ŠKP 08 Banská Bystrica - CBK 2004 KošiceŠH gym. Tajovského-Banská Bystrica
27.Okt [16:45] | SobBK Lokomotíva Sereď - BK AŠK Slávia TrnavaSokolovňa, M.R.Štefánika-Sereď
28.Okt [10:30] | NedMBK Ružomberok - CBK 2004 KošiceŠH T-18 Plavisko-Ružomberok
28.Okt [11:00] | NedMBK Stará Turá - ŠKBD Spišská Nová VesŠH Stará Turá-Stará Turá
28.Okt [13:00] | NedBK ŠKP 08 Banská Bystrica - Young Angels U15 KošiceŠH gym. Tajovského-Banská Bystrica
10.Nov | SobBK AŠK Slávia Trnava - MBK Ružomberok-
10.Nov | SobBK Lokomotíva Sereď - BK ŠKP 08 Banská Bystrica-
10.Nov | SobYoung Angels U15 Košice - MBK Stará Turá-


Prehľad súťaží