Prehľad basketbalových štatistík ročník 2017-2018

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2017-2018
Extraliga muži - SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Avramović SašaIskra Svit353          1. Avramović SašaIskra Svit30
  2. Wright III Walter LeePP TV Raj Žilina281          2. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava29
  3. Bowman jr Miles AnthonyMBK Rieker Com-therm Komárno251          3. Stamenković SvetozarKB Košice A24
  4. Rožánek RóbertPP TV Raj Žilina251          4. Wisseh Jaytornah N.BC Prievidza24
  5. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava244          5. Wright III Walter LeePP TV Raj Žilina24
  6. Stamenković SvetozarKB Košice A240          6. Lošonský PavolIskra Svit23
  7. Fletcher Rahmon Lewis DouglasKB Košice A237          7. L´Africain Michael Drew GibsonBK 04 AC LB SNV23
  8. Wisseh Jaytornah N.BC Prievidza230          8. Baťka MichalBK Inter Bratislava23
  9. Vašl Miha MihaelBK Levickí Patrioti A220          9. Martin Ryan OneilBC Prievidza23
  10. Martin Ryan OneilBC Prievidza219          10. Rožánek RóbertPP TV Raj Žilina23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Avramović SašaIskra Svit356          1. Wisseh Jaytornah N.BC Prievidza34
  2. Wisseh Jaytornah N.BC Prievidza330          2. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava33
  3. Stamenković SvetozarKB Košice A321          3. Stamenković SvetozarKB Košice A32
  4. Bowman jr Miles AnthonyMBK Rieker Com-therm Komárno315          4. Lošonský PavolIskra Svit31
  5. Marić IgorKB Košice A284          5. Baťka MichalBK Inter Bratislava31
  6. Wright III Walter LeePP TV Raj Žilina275          6. Avramović SašaIskra Svit30
  7. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava275          7. Walton jr Anthony LamontIskra Svit29
  8. Tomić BobanMBK Rieker Com-therm Komárno274          8. Barać NemanjaBK Inter Bratislava28
  9. Fletcher Rahmon Lewis DouglasKB Košice A274          9. Bojanovský BorisBK Levickí Patrioti A28
  10. Holcomb Marvin Brandon PP TV Raj Žilina270          10. Smith Jarquez MalikBC Prievidza27

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Peters Devereaux SimoineGOOD ANGELS Košice131          1. Slamová AngelikaPiešťanské Čajky28
  2. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice128          2. Brown Cassandra SidneyMBK Ružomberok25
  3. Beronja MirjanaŠBK Šamorín113          3. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice25
  4. Hašková AlexandraŠBK Šamorín101          4. Peters Devereaux SimoineGOOD ANGELS Košice24
  5. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice97          5. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice21
  6. Ivančáková ZuzanaBAM Poprad96          6. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice19
  7. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice94          7. Páleníková TeréziaPiešťanské Čajky19
  8. Slezáriková LenkaŠBK Šamorín92          8. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky18
  9. Tarkovičová StellaBK Slovan Bratislava92          9. Belušová AlexandraMBK Ružomberok18
  10. Marcová SimonaŠBK Šamorín91          10. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok17
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice202          1. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice39
  2. Peters Devereaux SimoineGOOD ANGELS Košice182          2. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice34
  3. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice157          3. Peters Devereaux SimoineGOOD ANGELS Košice34
  4. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice130          4. Slamová AngelikaPiešťanské Čajky32
  5. Yatskovets OlhaMBK Ružomberok110          5. Jakubcová IvanaPiešťanské Čajky27
  6. Bozóki BettinaMBK Ružomberok108          6. Brown Cassandra SidneyMBK Ružomberok25
  7. Ivančáková ZuzanaBAM Poprad107          7. Žirková ZuzanaGOOD ANGELS Košice25
  8. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice103          8. Zohnová KateřinaPiešťanské Čajky24
  9. Hadačová LuciaBAM Poprad102          9. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice24
  10. Diawakana Pauline MélissaMBK Ružomberok97          10. Podrug EmilijaPiešťanské Čajky23

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava218          1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina51
  2. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava171          2. Mlynek MatúšMBK AŠK Slávia Trnava28
  3. Otčenáš MarekBK ŠKP Štart Bratislava150          3. Halmeš FilipVŠEMvs Karlovka BA B28
  4. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka149          4. Smatana JakubIMC Slovakia P.Bystrica28
  5. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina128          5. Rendla MarošŠKP BBC B.Bystrica27
  6. Svitek ŠtefanIMC Slovakia P.Bystrica125          6. Dolník MichalBK MŠK Žiar nad Hronom27
  7. Halmeš FilipVŠEMvs Karlovka BA B112          7. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica27
  8. Koczkáš BranislavŠKP BBC B.Bystrica110          8. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava25
  9. Rendla MarošŠKP BBC B.Bystrica110          9. Siládi MatejŠKP BBC B.Bystrica25
  10. Škrobánek PavolMŠK Iskra Petržalka109          10. Koczkáš BranislavŠKP BBC B.Bystrica25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava242          1. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina57
  2. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava224          2. Hrabčák MatejPU Prešov ISKRA Svit B43
  3. Otčenáš MarekBK ŠKP Štart Bratislava189          3. Rendla MarošŠKP BBC B.Bystrica35
  4. Svitek ŠtefanIMC Slovakia P.Bystrica186          4. Svitek ŠtefanIMC Slovakia P.Bystrica35
  5. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka155          5. Dolník MichalBK MŠK Žiar nad Hronom33
  6. Homola TomášMŠK Iskra Petržalka146          6. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava32
  7. Rozim RobertŠKP BBC B.Bystrica144          7. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica32
  8. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina144          8. Duda FilipKB TU Košice31
  9. Rendla MarošŠKP BBC B.Bystrica143          9. Páleník MiroslavBK ŠKP Štart Bratislava31
  10. Monček AdamKB TU Košice125          10. Homola TomášMŠK Iskra Petržalka30

Juniorky, 1 Liga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)274          1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)29
  2. Arendáčová StanislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)198          2. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava27
  3. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava185          3. Arendáčová StanislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)25
  4. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE167          4. Tarkovičová StellaBK Slovan Bratislava25
  5. Babiková AnnamáriaŠBK Spišská Nová Ves156          5. Mackulínová MiriamaMBK Stará Turá (Z)24
  6. Ošťádalová RadoslavaBK Slovan Bratislava144          6. Belušová AlexandraMBK Ružomberok23
  7. Rafanidesová SandraBK ZŠ Zvolen134          7. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE23
  8. Ivanická MonikaBKŽ Levice (Z)133          8. Kubalová Makková NinaMBK Stará Turá (Z)23
  9. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov (Z)131          9. Potúčková AndreaMBK Stará Turá (Z)23
  10. Paulechová KláraBK AŠK Slávia Trnava129
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)293          1. Tarkovičová StellaBK Slovan Bratislava36
  2. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov (Z)285          2. Kubalová Makková NinaMBK Stará Turá (Z)34
  3. Paulechová KláraBK AŠK Slávia Trnava223          3. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov (Z)32
  4. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE217          4. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)31
  5. Arendáčová StanislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)213          5. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov (Z)30
  6. Kuhajdíková AndreaBKM Bardejov (Z)202          6. Machalová MartinaYoung Angels Yellow KE30
  7. Sedláčková MagdalénaBK EILAT PU Prešov (Z)181          7. Potúčková AndreaMBK Stará Turá (Z)30
  8. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov (Z)179          8. Paulechová KláraBK AŠK Slávia Trnava29
  9. Ošťádalová RadoslavaBK Slovan Bratislava175          9. Bábiková TatianaMBK Stará Turá (Z)29
  10. Mihaliková MonikaBK EILAT PU Prešov (Z)172

ASWBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Ozdincová MichaelaBK ZŠ Zvolen83          1. Ozdincová MichaelaBK ZŠ Zvolen17
  2. Štefaňáková JanaBK ZŠ Zvolen76          2. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen17
  3. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen70          3. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen16
  4. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen55          4. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen14
  5. Syč-Kriváňová LuciaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica47          5. Syč-Kriváňová LuciaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica14
  6. Jasová VeronikaBK ZŠ Zvolen44          6. Kubová KatarínaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica13
  7. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen44          7. Mrváňová Katarína NinaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica12
  8. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen43          8. Štefaňáková JanaBK ZŠ Zvolen12
  9. Kubová KatarínaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica37          9. Kohútová HenrietaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica11
  10. Bačová BarboraBK ZŠ Zvolen36          10. Jasová VeronikaBK ZŠ Zvolen11
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Štefaňáková JanaBK ZŠ Zvolen130          1. Štefaňáková JanaBK ZŠ Zvolen20
  2. Ozdincová MichaelaBK ZŠ Zvolen89          2. Ozdincová MichaelaBK ZŠ Zvolen19
  3. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen72          3. Kubová KatarínaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica18
  4. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen71          4. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen16
  5. Kubová KatarínaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica54          5. Vodrážková EvaBK ZŠ Zvolen16
  6. van Dalen LauraBK ZŠ Zvolen53          6. Babariková ZuzanaBK ZŠ Zvolen16
  7. Bačová BarboraBK ZŠ Zvolen48          7. Kohútová HenrietaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica14
  8. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen44          8. Háberová KlaudiaBK ZŠ Zvolen14
  9. Kohútová TimeaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica41          9. Bošňovičová BarboraBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica12
  10. Kohútová HenrietaBDŽ ŠK UMB Banská Bystrica34          10. Bačová BarboraBK ZŠ Zvolen11

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Monček AdamKB TU Košice206          1. Krebes EnricoKB TU Košice36
  2. Mokráň JakubMBA Prievidza153          2. Mokráň JakubMBA Prievidza34
  3. Adámik PatrikŠBK Junior Levice144          3. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica34
  4. Danielič MartinŠBK Junior Levice142          4. Tchúr FilipKB TU Košice32
  5. Kotorík MatejŠKP BBC Banská Bystrica140          5. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV32
  6. Šváby TimotejMBK Victoria Žilina139          6. Kakaš JurajMBK Karlovka Bratislava32
  7. Krebes EnricoKB TU Košice138          7. Janíček Denis DušanIMC Slovakia P.Bystrica31
  8. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica138          8. Monček AdamKB TU Košice31
  9. Mišinský ErikKB TU Košice136          9. Bizub MartinBKM Iskra Svit30
  10. Kincel Samuel1 BK Michalovce133          10. Danielič MartinŠBK Junior Levice29
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Monček AdamKB TU Košice280          1. Mokráň JakubMBA Prievidza54
  2. Mokráň JakubMBA Prievidza240          2. Monček AdamKB TU Košice42
  3. Volárik SamuelŠBK Junior Levice213          3. Volárik SamuelŠBK Junior Levice39
  4. Kotorík MatejŠKP BBC Banská Bystrica208          4. Krebes EnricoKB TU Košice39
  5. Kincel Samuel1 BK Michalovce202          5. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV38
  6. Kobulnický JakubBK 04 AC LB SNV185          6. Janíček Denis DušanIMC Slovakia P.Bystrica37
  7. Danielič MartinŠBK Junior Levice166          7. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica37
  8. Šváby TimotejMBK Victoria Žilina154          8. Bizub MartinBKM Iskra Svit35
  9. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica150          9. Danielič MartinŠBK Junior Levice34
  10. Krebes EnricoKB TU Košice149          10. Kotorík MatejŠKP BBC Banská Bystrica32

DL Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Špaňo DominikŠBK Junior Levice222          1. Špaňo DominikŠBK Junior Levice34
  2. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica213          2. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica33
  3. Václav SamuelMBK Liptovský Mikuláš207          3. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď32
  4. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď206          4. Kubaský DanielBKM Iskra Svit32
  5. Láštic JurajBK Lokomotíva Sereď196          5. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava30
  6. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava194          6. Lukáč PatrikMBA Prievidza29
  7. Chaban DanielŠBK Junior Levice182          7. Láštic JurajBK Lokomotíva Sereď28
  8. Lukáč PatrikMBA Prievidza180          8. Chaban DanielŠBK Junior Levice27
  9. Vigaš MichalŠKP BBC B.Bystrica170          9. Rákai Filip PeterBK 04 AC LB SNV26
  10. Konc AdamBKM SPU Nitra157          10. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV25
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica332          1. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica52
  2. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď261          2. Kubaský DanielBKM Iskra Svit41
  3. Chaban DanielŠBK Junior Levice254          3. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď41
  4. Václav SamuelMBK Liptovský Mikuláš237          4. Chaban DanielŠBK Junior Levice38
  5. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava236          5. Mičuda TimotejBK Inter Bratislava37
  6. Láštic JurajBK Lokomotíva Sereď235          6. Špaňo DominikŠBK Junior Levice35
  7. Špaňo DominikŠBK Junior Levice229          7. Dzugas RichardBK 04 AC LB SNV34
  8. Foltín LukášBKM SPU Nitra209          8. Láštic JurajBK Lokomotíva Sereď34
  9. Suchý OliverBKM Iskra Svit193          9. Erben DávidMBK Victoria Žilina34
  10. Lupták TimotejMBK Liptovský Mikuláš183          10. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina30

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen292          1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen29
  2. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava191          2. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica28
  3. Didová BarboraBAM Poprad169          3. Barboričová SofiaBAM Poprad27
  4. Barboričová SofiaBAM Poprad168          4. Virasztóová SofiaYoung Angels Košice26
  5. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica159          5. Rodáková EmaBAM Poprad26
  6. Rodáková EmaBAM Poprad158          6. Tvrdá JustínaBK Klokani Ivanka pri Dunaji24
  7. Štefunková AlenaBK AŠK Slávia Trnava B152          7. Kaliuzhna AnnaYoung Angels Košice23
  8. Tvrdá JustínaBK Klokani Ivanka pri Dunaji148          8. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava A23
  9. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava A135          9. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava22
  10. Kurová LuciaBK Petržalka127          10. Zaťková TerezaBK Lokomotíva Sereď22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen389          1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen39
  2. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava238          2. Kaliuzhna AnnaYoung Angels Košice38
  3. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica180          3. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica33
  4. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava A178          4. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica31
  5. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica177          5. Virasztóová SofiaYoung Angels Košice31
  6. Barillová KatarínaBAM Poprad176          6. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava A30
  7. Barboričová SofiaBAM Poprad172          7. Scherhauferová SimonaBK Lokomotíva Sereď28
  8. Rodáková EmaBAM Poprad171          8. Dohňanská GrétaBK Slovan Bratislava28
  9. Scherhauferová SimonaBK Lokomotíva Sereď166          9. Barboričová SofiaBAM Poprad28
  10. Didová BarboraBAM Poprad164          10. Rodáková EmaBAM Poprad28

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Köröš AdamABOVIA 96 Košice174          1. Köröš AdamABOVIA 96 Košice37
  2. Nigut MartinŠŠK KAC Jednota Košice163          2. Haus AdamABOVIA 96 Košice36
  3. Mazák LukᚊŠK KAC Jednota Košice145          3. Nigut MartinŠŠK KAC Jednota Košice34
  4. Ďuriš AdriánIMC Slovakia P.Bystrica141          4. Šedivý MartinABOVIA 96 Košice33
  5. Misal SamuelBKM Iskra Svit141          5. Mazák LukᚊŠK KAC Jednota Košice31
  6. Bielik MartinŠBK Junior Levice138          6. Misal SamuelBKM Iskra Svit31
  7. Halász OliverABOVIA 96 Košice133          7. Kiss TomášBKM SPU Nitra (MS)30
  8. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou131          8. Halász OliverABOVIA 96 Košice30
  9. Bakoš FilipMBA Prievidza127          9. Ďuriš AdriánIMC Slovakia P.Bystrica30
  10. Šedivý MartinABOVIA 96 Košice125          10. Hronský MatúšMBA Prievidza29
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Köröš AdamABOVIA 96 Košice235          1. Köröš AdamABOVIA 96 Košice50
  2. Misal SamuelBKM Iskra Svit216          2. Misal SamuelBKM Iskra Svit47
  3. Nigut MartinŠŠK KAC Jednota Košice204          3. Szabó SamuelŠBK Junior Levice45
  4. Akantis FilipMBK Victoria Žilina188          4. Akantis FilipMBK Victoria Žilina44
  5. Szabó SamuelŠBK Junior Levice184          5. Nigut MartinŠŠK KAC Jednota Košice42
  6. Chmelan TomášMBK AŠK Slávia Trnava178          6. Šedivý MartinABOVIA 96 Košice40
  7. Mazák LukᚊŠK KAC Jednota Košice176          7. Vančo FrantišekABOVIA 96 Košice38
  8. Špánik MatúšBBK Bánovce nad Bebravou162          8. Erben TomášMBK Victoria Žilina37
  9. Halász OliverABOVIA 96 Košice155          9. Mazák LukᚊŠK KAC Jednota Košice37
  10. Urban SamuelBBK Bánovce nad Bebravou154          10. Urban SamuelBBK Bánovce nad Bebravou37

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (MS)267          1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (MS)44
  2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji232          2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji37
  3. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica212          3. Mikudíková KatarínaBK Nové Mesto nad Váhom33
  4. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra171          4. Kollárová DominikaBK ŠKP 08 Banská Bystrica29
  5. Gažiová RebekaBKM Junior UKF Nitra156          5. Kupčová LuciaYoung Angels 2003 Košice27
  6. Mikudíková KatarínaBK Nové Mesto nad Váhom149          6. Gažiová RebekaBKM Junior UKF Nitra27
  7. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen (MS)147          7. Vojteková NatáliaBK Nové Mesto nad Váhom26
  8. Hulíková KristínaŠŠK Union Press KE142          8. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra25
  9. Dulovičová EmmaŠBK Spišská Nová Ves139          9. Dulovičová EmmaŠBK Spišská Nová Ves25
  10. Vandlíková TerezaMBK Stará Turá130          10. Kyseľová EmmaYoung Angels 2004 Košice24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (MS)337          1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen (MS)56
  2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji297          2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji48
  3. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra228          3. Kolesárová BarboraYoung Angels 2003 Košice36
  4. Paulovičová ŽofiaBK Nové Mesto nad Váhom171          4. Holomaniová KarinYoung Angels 2004 Košice35
  5. Vandlíková TerezaMBK Stará Turá168          5. Jarošová KamilaŠBK Spišská Nová Ves35
  6. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen (MS)156          6. Svoradová AdrianaBKM Junior UKF Nitra33
  7. Uharčeková AlexandraŽBK Rožňava151          7. Majorošová NinaYoung Angels 2003 Košice32
  8. Filická NatáliaYoung Angels 2003 Košice148          8. Filická NatáliaYoung Angels 2003 Košice32
  9. Viglaská KristínaŽBK Rožňava138          9. Paulovičová ŽofiaBK Nové Mesto nad Váhom31
  10. Gavláková NinaBK AŠK Slávia Trnava137          10. Kupčová LuciaYoung Angels 2003 Košice31

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen559          1. Köröš AdamABOVIA 96 Košice37
  2. Rožánek RóbertACADEMIC ŽU Žilina379          2. Haus AdamABOVIA 96 Košice36
  3. Avramović SašaIskra Svit353          3. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen35
  4. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji352          4. Nigut MartinŠŠK KAC Jednota Košice34
  5. Monček AdamKB TU Košice311          5. Šedivý MartinABOVIA 96 Košice33
  6. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica306          6. Mikudíková KatarínaBK Nové Mesto nad Váhom33
  7. Wright III Walter LeePP TV Raj Žilina281          7. Kakaš JurajMBK Karlovka Bratislava32
  8. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV280          8. Mokráň JakubMBA Prievidza32
  9. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE (Z)274          9. Janíček Denis DušanIMC Slovakia P.Bystrica31
  10. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď273          10. Kubala DominikIMC Slovakia P.Bystrica31
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen726          1. Köröš AdamABOVIA 96 Košice50
  2. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji458          2. Mokráň JakubMBA Prievidza48
  3. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica454          3. Misal SamuelBKM Iskra Svit47
  4. Monček AdamKB TU Košice405          4. Janštová NinaBK ZŠ Zvolen45
  5. Avramović SašaIskra Svit356          5. Hrabčák MatejPU Prešov ISKRA Svit B43
  6. Chaban DanielŠBK Junior Levice345          6. Nigut MartinŠŠK KAC Jednota Košice42
  7. Balogh MátéBK Lokomotíva Sereď336          7. Šipkovský RastislavIMC Slovakia P.Bystrica40
  8. Wisseh Jaytornah N.BC Prievidza330          8. Šedivý MartinABOVIA 96 Košice40
  9. Stamenković SvetozarKB Košice A321          9. Volárik SamuelŠBK Junior Levice39
  10. Bowman jr Miles AnthonyMBK Rieker Com-therm Komárno315          10. Šarauskaité DaugiléGOOD ANGELS Košice39