Prehľad basketbalových štatistík ročník 2016-2017

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2016-2017
Extraliga muži - SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Žiak MilanKB Košice609          1. Walker William DenonBK Inter Bratislava28
  2. Jones jr Andre AnthonyBC Prievidza604          2. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava27
  3. Sedmák PeterMBK Handlová600          3. Stojačić StrahinjaMBK Lučenec25
  4. Singletary Evan Ch.Iskra Svit584          4. Rostampour Michael BC Prievidza25
  5. Henry Philip De´jonBK 04 AC LB SNV546          5. Sedmák PeterMBK Handlová25
  6. Langston Wayne MBK Rieker Com Therm KN545          6. Božovič SlobodanMBK Handlová24
  7. Shoutvin AntonIskra Svit544          7. Palm Eric JamesIskra Svit24
  8. Bilić SinišaMBK Rieker Com Therm KN513          8. Lee jr Anthony KeithKB Košice24
  9. Milošević NenadMBK Handlová513          9. Shoutvin AntonIskra Svit24
  10. White La Darius Q.KB Košice502          10. Jones jr Andre AnthonyBC Prievidza23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Jones jr Andre AnthonyBC Prievidza711          1. Lee jr Anthony KeithKB Košice38
  2. Rountree III Aaron AntwaiaMBK Lučenec705          2. Walker William DenonBK Inter Bratislava30
  3. Langston Wayne MBK Rieker Com Therm KN661          3. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava29
  4. Žiak MilanKB Košice651          4. Bojanovský BorisMBK Rieker Com Therm KN29
  5. Shoutvin AntonIskra Svit639          5. Tomić BobanMBK Rieker Com Therm KN28
  6. Singletary Evan Ch.Iskra Svit631          6. Shoutvin AntonIskra Svit28
  7. Baťka MichalKB Košice616          7. Matović StefanKB Košice28
  8. Sedmák PeterMBK Handlová590          8. Baťka MichalKB Košice28
  9. Henry Philip De´jonBK 04 AC LB SNV580          9. Jones jr Andre AnthonyBC Prievidza27
  10. Dramićanin RastkoBC Prievidza566          10. Milovanovič MilanBC Prievidza27

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Oliver Monique RenePiešťanské Čajky391          1. Oliver Monique RenePiešťanské Čajky30
  2. Kováčiková NikolaBKM Junior UKF Nitra314          2. Allen Rebecca KateGOOD ANGELS Košice25
  3. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín305          3. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice23
  4. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice282          4. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice22
  5. Allen Rebecca KateGOOD ANGELS Košice258          5. Myers Shafontaye D.MBK Ružomberok21
  6. Slamová AngelikaPiešťanské Čajky245          6. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice21
  7. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice234          7. Baugh Victoria A.GOOD ANGELS Košice19
  8. Ivančáková ZuzanaBAM Poprad224          8. Mikulášiková RebekaPiešťanské Čajky19
  9. Kmeťová EvaMBK Ružomberok223          9. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín19
  10. Talajková RenátaBK Slovan Bratislava220          10. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice18
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Oliver Monique RenePiešťanské Čajky498          1. Oliver Monique RenePiešťanské Čajky39
  2. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice387          2. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice32
  3. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice323          3. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice31
  4. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín322          4. Allen Rebecca KateGOOD ANGELS Košice31
  5. Allen Rebecca KateGOOD ANGELS Košice316          5. Baugh Victoria A.GOOD ANGELS Košice26
  6. Oroszová SabínaPiešťanské Čajky314          6. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice25
  7. Kováčiková NikolaBKM Junior UKF Nitra298          7. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice25
  8. Hadačová LuciaBAM Poprad287          8. Mikulášiková RebekaPiešťanské Čajky24
  9. Campbell TaijahMBK Ružomberok271          9. Žirková ZuzanaGOOD ANGELS Košice24
  10. Brown Tiffany Piešťanské Čajky268          10. Hadačová LuciaBAM Poprad22

1.Liga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Mackulínová MiriamaBK EILAT PU Prešov161          1. Mackulínová MiriamaBK EILAT PU Prešov31
  2. Babariková ZuzanaBK ZŠ ŠKP Zvolen126          2. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov24
  3. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov121          3. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov21
  4. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov101          4. Števulová PetraBDŽ ŠK B.Bystrica19
  5. Kronková ClaudiaBKŽ Levice96          5. Babariková ZuzanaBK ZŠ ŠKP Zvolen18
  6. Turčanová GabrielaBDŽ ŠK B.Bystrica82          6. Ivanická MonikaBKŽ Levice18
  7. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov78          7. Vajková DanielaBK EILAT PU Prešov16
  8. Syč-Kriváňová LuciaBDŽ ŠK B.Bystrica58          8. van Dalen LauraBK ZŠ ŠKP Zvolen16
  9. Kohútová HenrietaBDŽ ŠK B.Bystrica51          9. Rafanidesová SandraBK ZŠ ŠKP Zvolen16
  10. van Dalen LauraBK ZŠ ŠKP Zvolen51          10. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov15
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Mackulínová MiriamaBK EILAT PU Prešov229          1. Mackulínová MiriamaBK EILAT PU Prešov44
  2. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov213          2. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov42
  3. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov180          3. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov37
  4. Babariková ZuzanaBK ZŠ ŠKP Zvolen159          4. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov29
  5. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov148          5. Szántóová PerlaBK EILAT PU Prešov28
  6. Turčanová GabrielaBDŽ ŠK B.Bystrica137          6. Vajková DanielaBK EILAT PU Prešov26
  7. Petrušová VeronikaBK EILAT PU Prešov114          7. Pivovarníková BeátaBK EILAT PU Prešov26
  8. Pražmová LauraBK EILAT PU Prešov91          8. Pražmová LauraBK EILAT PU Prešov24
  9. Vodrážková EvaBK ZŠ ŠKP Zvolen74          9. Babariková ZuzanaBK ZŠ ŠKP Zvolen23
  10. Štefaňáková JanaBK ZŠ ŠKP Zvolen68          10. Petrušová VeronikaBK EILAT PU Prešov23

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rožánek RóbertMBK Žilina522          1. Rožánek RóbertMBK Žilina37
  2. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava414          2. Kiska MichalBK MŠK Kežmarok29
  3. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka296          3. Merešš JakubMBK Žilina27
  4. Žilinčík JakubIMC Slovakia P. Bystrica257          4. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava26
  5. Vrtík MarošMŠK BK Žiar nad Hronom254          5. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava26
  6. Škrobánek PavolMŠK Iskra Petržalka253          6. Vago MilanMBK AŠK Slávia Trnava24
  7. Drbul JakubIMC Slovakia P. Bystrica250          7. Smatana JakubIMC Slovakia P. Bystrica23
  8. Kiska MichalBK MŠK Kežmarok246          8. Minárik MarošMŠK BK Žiar nad Hronom23
  9. Kráľ MiroslavMŠK Iskra Petržalka241
  10. Minárik MarošMŠK BK Žiar nad Hronom228
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Rožánek RóbertMBK Žilina578          1. Rožánek RóbertMBK Žilina40
  2. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava489          2. Hrabčák MatejPU Akademik Prešov32
  3. Hrabčák MatejPU Akademik Prešov369          3. Merešš JakubMBK Žilina32
  4. Zaťko AdamMBK AŠK Slávia Trnava334          4. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava30
  5. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka328          5. Stránsky DanielVSEMvs Karlovka BA B30
  6. Kráľ MiroslavMŠK Iskra Petržalka313          6. Krajčír JurajVSEMvs Karlovka BA B30
  7. Homola TomášMŠK Iskra Petržalka305          7. Bachan MartinPU Akademik Prešov29
  8. Drbul JakubIMC Slovakia P. Bystrica259          8. Mäsiar MarekVSEMvs Karlovka BA B29
  9. Kiska MichalBK MŠK Kežmarok249          9. Kiska MichalBK MŠK Kežmarok29
  10. Vrtík MarošMŠK BK Žiar nad Hronom242

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Gajan TomášBKM Iskra Svit318          1. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava48
  2. Obert BranislavBBC Banská Bystrica308          2. Adámik PatrikŠBK Junior Levice28
  3. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina301          3. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV28
  4. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica266          4. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina26
  5. Adámik PatrikŠBK Junior Levice260          5. Gajan TomášBKM Iskra Svit25
  6. Hegedüš ŠtefanKB Košice251          6. Čurilla MarekMBK Victoria Žilina25
  7. Muránsky JakubBK 04 AC LB SNV245          7. Obert BranislavBBC Banská Bystrica25
  8. Kubaský SamuelBKM Iskra Svit240          8. Mikšík TomášMBK Victoria Žilina23
  9. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV236          9. Siládi MatejBBC Banská Bystrica23
  10. Volárik SamuelBK Junior Komárno232          10. Smatana JakubIMC Slovakia P. Bystrica22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Gajan TomášBKM Iskra Svit402          1. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava74
  2. Kubaský SamuelBKM Iskra Svit371          2. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV35
  3. Hegedüš ŠtefanKB Košice336          3. Gajan TomášBKM Iskra Svit32
  4. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina329          4. Pažický FilipMBK Victoria Žilina32
  5. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica317          5. Kubaský SamuelBKM Iskra Svit29
  6. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV294          6. Ovčiarik AndrejBK 04 AC LB SNV29
  7. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina284          7. Mokráň JakubMBA Prievidza29
  8. Kuric PatrikMBK Victoria Žilina283          8. Kuric PatrikMBK Victoria Žilina27
  9. Baňas JakubBKM Iskra Svit261          9. Hegedüš ŠtefanKB Košice27
  10. Obert BranislavBBC Banská Bystrica258          10. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina27

DL Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce460          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice39
  2. Arendáčová StanislavaBK SOUŽ Cassovia KE332          2. Mikulášiková RebekaMBK Stará Turá33
  3. Babiková AnnamáriaŠBK Spišská Nová Ves299          3. Svetlíková SoňaBKŽ Levice28
  4. Kováčiková NikolaBKŽ Levice265          4. Martišková NatáliaBKŽ Levice28
  5. Lysová JanaŠBK Spišská Nová Ves258          5. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce27
  6. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov (ms)255          6. Cséfalvayová ViktoriaŠBK Šamorín26
  7. Bilíková Sofia KatarínaYoung Angels Košice242          7. Bilíková Sofia KatarínaYoung Angels Košice25
  8. Szántóová PerlaCBK Minibuseuropa Ťahanovce237          8. Malatinová PetranaBK EILAT PU Prešov (ms)24
  9. Belušová AlexandraMBK Ružomberok234          9. Arendáčová StanislavaBK SOUŽ Cassovia KE23
  10. Slimáková EmaŠBK Šamorín210          10. Jarinová PetraMBK Ružomberok22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce545          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice53
  2. Szántóová PerlaCBK Minibuseuropa Ťahanovce532          2. Mikulášiková RebekaMBK Stará Turá48
  3. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov (ms)388          3. Martišková NatáliaBKŽ Levice39
  4. Arendáčová StanislavaBK SOUŽ Cassovia KE365          4. Svetlíková SoňaBKŽ Levice33
  5. Kováčiková NikolaBKŽ Levice361          5. Petrušová VeronikaBK EILAT PU Prešov (ms)32
  6. Pivovarníková BeátaBK EILAT PU Prešov (ms)351          6. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce32
  7. Babejová AdrianaŠBK Spišská Nová Ves329          7. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov (ms)31
  8. Babiková AnnamáriaŠBK Spišská Nová Ves291          8. Malatinová PetranaBK EILAT PU Prešov (ms)30
  9. Bilíková Sofia KatarínaYoung Angels Košice276          9. Szántóová PerlaCBK Minibuseuropa Ťahanovce30
  10. Petrušová VeronikaBK EILAT PU Prešov (ms)271          10. Pražmová LauraBK EILAT PU Prešov (ms)30

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Volárik SamuelBKM SPU Nitra330          1. Danielič MartinŠBK Junior Levice31
  2. Grenda MarkoMBK Lučenec308          2. Balvan BranislavMBK Karlovka Bratislava31
  3. Hromada BranislavMBA Prievidza289          3. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica28
  4. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV282          4. Krebes EnricoKB Košice28
  5. Baron MartinKB Košice280          5. Horváth SamuelMBA Prievidza27
  6. Monček AdamKB Košice273          6. Šváby TimotejMBK Victoria Žilina26
  7. Siládi MatejBBC Banská Bystrica256          7. Kubaský DanielBKM Iskra Svit26
  8. Krebes EnricoKB Košice254          8. Monček AdamKB Košice25
  9. Skubeň MatúšBK Lokomotíva Sereď251          9. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV25
  10. Korfanta AdamBK 04 AC LB SNV249          10. Skubeň MatúšBK Lokomotíva Sereď24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Volárik SamuelBKM SPU Nitra466          1. Balvan BranislavMBK Karlovka Bratislava35
  2. Grenda MarkoMBK Lučenec362          2. Volárik SamuelBKM SPU Nitra34
  3. Baron MartinKB Košice356          3. Šváby TimotejMBK Victoria Žilina33
  4. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV334          4. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica32
  5. Monček AdamKB Košice325          5. Kincel Samuel1.BK Michalovce32
  6. Kotorík MatejBBC Banská Bystrica322          6. Krebes EnricoKB Košice30
  7. Siládi MatejBBC Banská Bystrica295          7. Baron MartinKB Košice29
  8. Hromada BranislavMBA Prievidza294          8. Monček AdamKB Košice29
  9. Skubeň MatúšBK Lokomotíva Sereď283          9. Marčok TomášBK Lokomotíva Sereď29
  10. Marčok TomášBK Lokomotíva Sereď280          10. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV29

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava425          1. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava30
  2. Šimková KarolínaŽBK Rožňava279          2. Tančinová PetraBK ŠKP 08 Banská Bystrica27
  3. Jakubíková MiriamBK Klokani Ivanka pri Dunaji270          3. Bencelová AnetaBK Lokomotíva Sereď23
  4. Praženicová PatríciaMBK Ružomberok260          4. Jakubíková MiriamBK Klokani Ivanka pri Dunaji22
  5. Riecka MášaBK Slovan Bratislava236          5. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica22
  6. Škvareková EvaMBK Ružomberok230          6. Šimková KarolínaŽBK Rožňava22
  7. Uramová NatáliaMBK Ružomberok228          7. Pupáková MáriaBK Slovan Bratislava22
  8. Benová LenkaBO Spartak Myjava226          8. Babiková AnnamáriaŠBK Spišská Nová Ves21
  9. Knappová KatarínaYoung Angels Košice222          9. Uramová NatáliaMBK Ružomberok21
  10. Mikovčáková DianaYoung Angels Košice222          10. Knappová KatarínaYoung Angels Košice20
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava385          1. Tančinová PetraBK ŠKP 08 Banská Bystrica32
  2. Praženicová PatríciaMBK Ružomberok346          2. Mikovčáková DianaYoung Angels Košice30
  3. Mikovčáková DianaYoung Angels Košice339          3. Babiková AnnamáriaŠBK Spišská Nová Ves29
  4. Šimková KarolínaŽBK Rožňava302          4. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica29
  5. Scherhauferová SimonaBK Lokomotíva Sereď267          5. Gondová BarboraŠŠK Žilina-Budatín28
  6. Jakubíková MiriamBK Klokani Ivanka pri Dunaji261          6. Machalová MartinaYoung Angels Košice28
  7. Lelkes BarbaraBK Petržalka247          7. Praženicová PatríciaMBK Ružomberok27
  8. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica244          8. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava27
  9. Scherhauferová KarinBK Lokomotíva Sereď242          9. Ušalová AlexandraYoung Angels Košice26
  10. Horváthová MichaelaBO Spartak Myjava238          10. Scherhauferová KarinBK Lokomotíva Sereď25

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Lukáč PatrikMBA Prievidza530          1. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina39
  2. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina480          2. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina37
  3. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina463          3. Lukáč PatrikMBA Prievidza35
  4. Chaban DanielŠBK Junior Levice356          4. Stanko MatejBK 04 AC LB SNV27
  5. Stanko MatejBK 04 AC LB SNV336          5. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom24
  6. Hronský MatúšMBA Prievidza316          6. Chaban DanielŠBK Junior Levice24
  7. Špaňo DominikŠBK Junior Levice307          7. Hronský MatúšMBA Prievidza22
  8. Foltín MarekBKM SPU Nitra298          8. Kozel DavidBK 04 AC LB SNV22
  9. Kozel DavidBK 04 AC LB SNV274          9. Špaňo DominikŠBK Junior Levice22
  10. Janček MarošBKM Iskra Svit264          10. Golebiowski MatejMŠK BK Žiar nad Hronom21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina641          1. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina52
  2. Lukáč PatrikMBA Prievidza543          2. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina44
  3. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina538          3. Lukáč PatrikMBA Prievidza36
  4. Chaban DanielŠBK Junior Levice393          4. Kret JurajMŠK BK Žiar nad Hronom29
  5. Janček MarošBKM Iskra Svit366          5. Janček MarošBKM Iskra Svit28
  6. Hronský MatúšMBA Prievidza351          6. Kozel DavidBK 04 AC LB SNV27
  7. Kozel DavidBK 04 AC LB SNV341          7. Kasák MatúšMBK Victoria Žilina27
  8. Kret JurajMŠK BK Žiar nad Hronom315          8. Chaban DanielŠBK Junior Levice27
  9. Foltín MarekBKM SPU Nitra314          9. Hronský MatúšMBA Prievidza25
  10. Špaňo DominikŠBK Junior Levice312          10. Javorský AlexBK 04 AC LB SNV25

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji339          1. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica40
  2. Soliarová SoňaBKM Žilina316          2. Kaliuzhna AnnaYoung Angels 2002 Košice35
  3. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica261          3. Zaťková TerezaŠŠK ZŠ Atómová Trnava34
  4. Nováková NinaMBK Lučenec (ms)257          4. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji28
  5. Očadlíková EmaŠŠK ZŠ Atómová Trnava242          5. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica28
  6. Kolesárová BarboraYoung Angels 2002 Košice233          6. Kolesárová BarboraYoung Angels 2002 Košice26
  7. Marciňaková MirkaYoung Angels 2003 Košice227          7. Bajrović MinelaBK Klokani Ivanka pri Dunaji25
  8. Scherhauferová SimonaŠŠK ZŠ Atómová Trnava221          8. Soliarová SoňaBKM Žilina23
  9. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen213          9. Dovčíková MartinaYoung Angels 2002 Košice23
  10. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava213          10. Ištoňová MiriamYoung Angels 2002 Košice23
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji470          1. Kaliuzhna AnnaYoung Angels 2002 Košice46
  2. Soliarová SoňaBKM Žilina317          2. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica42
  3. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava308          3. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji39
  4. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica273          4. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica35
  5. Oborilová PetraBK ŠKP 08 Banská Bystrica241          5. Ištoňová MiriamYoung Angels 2002 Košice33
  6. Kaliuzhna AnnaYoung Angels 2002 Košice234          6. Zaťková TerezaŠŠK ZŠ Atómová Trnava33
  7. Kolesárová BarboraYoung Angels 2002 Košice233          7. Paulovičová ŽofiaBK AŠK Slávia Trnava31
  8. Ištoňová MiriamYoung Angels 2002 Košice232          8. Kolesárová BarboraYoung Angels 2002 Košice26
  9. Rajčanová NatáliaBKM Žilina229          9. Bajrović MinelaBK Klokani Ivanka pri Dunaji26
  10. Schreiberová TerezaYoung Angels 2002 Košice229          10. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava26

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Žiak MilanKB Košice609          1. Kaliuzhna AnnaYoung Angels 2002 Košice35
  2. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina607          2. Lukáč PatrikMBA Prievidza35
  3. Jones jr Andre AnthonyBC Prievidza604          3. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina33
  4. Sedmák PeterMBK Handlová600          4. Rožánek RóbertMBK Žilina33
  5. Rožánek RóbertMBK Žilina597          5. Mackulínová MiriamaBK EILAT PU Prešov31
  6. Singletary Evan Ch.Iskra Svit584          6. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica31
  7. Kováčiková NikolaBKŽ Levice579          7. Oliver Monique RenePiešťanské Čajky30
  8. Volárik SamuelBKM SPU Nitra562          8. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava30
  9. Henry Philip De´jonBK 04 AC LB SNV546
  10. Langston Wayne MBK Rieker Com Therm KN545
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina780          1. Kaliuzhna AnnaYoung Angels 2002 Košice46
  2. Volárik SamuelBKM SPU Nitra721          2. Mackulínová MiriamaBK EILAT PU Prešov44
  3. Jones jr Andre AnthonyBC Prievidza711          3. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina42
  4. Rountree III Aaron AntwaiaMBK Lučenec705          4. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov42
  5. Langston Wayne MBK Rieker Com Therm KN661          5. Oliver Monique RenePiešťanské Čajky39
  6. Kováčiková NikolaBKŽ Levice660          6. Lee jr Anthony KeithKB Košice38
  7. Žiak MilanKB Košice651          7. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov37
  8. Shoutvin AntonIskra Svit639          8. Lukáč PatrikMBA Prievidza36
  9. Singletary Evan Ch.Iskra Svit631
  10. Rožánek RóbertMBK Žilina629