Prehľad basketbalových štatistík ročník 2016-2017

Prehľad štatistíkŠtatistiky družstievŠtatistiky zápasovIndividuálne štatistikyŠpeciálne štatistiky

Prehľad štatistík - 2016-2017
Extraliga muži - SBL
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Langston Wayne MBK Rieker Com Therm KN809          1. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava26
  2. Žiak MilanKB Košice802          2. Sedmák PeterMBK Handlová25
  3. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava791          3. Palm Eric JamesIskra Svit24
  4. Jones jr Andre AnthonyBC Prievidza767          4. Lee jr Anthony KeithKB Košice24
  5. Sedmák PeterMBK Handlová766          5. Stojačić StrahinjaMBK Lučenec24
  6. Vlahovič AlexandarBK Inter Bratislava699          6. Shoutvin AntonIskra Svit23
  7. Bilić SinišaMBK Rieker Com Therm KN673          7. Avramović SašaIskra Svit23
  8. Singletary Evan Ch.Iskra Svit659          8. Rožánek RóbertMBK SPU Nitra22
  9. Baťka MichalKB Košice647          9. Božovič SlobodanMBK Handlová22
  10. Shoutvin AntonIskra Svit640          10. Jones jr Andre AnthonyBC Prievidza22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Langston Wayne MBK Rieker Com Therm KN994          1. Lee jr Anthony KeithKB Košice38
  2. Jones jr Andre AnthonyBC Prievidza888          2. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava28
  3. Baťka MichalKB Košice856          3. Bojanovský BorisMBK Rieker Com Therm KN28
  4. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava853          4. Baťka MichalKB Košice27
  5. Žiak MilanKB Košice836          5. Shoutvin AntonIskra Svit27
  6. Rountree III Aaron AntwaiaMBK Lučenec821          6. Milovanovič MilanBC Prievidza27
  7. Sedmák PeterMBK Handlová752          7. Matović StefanKB Košice27
  8. Vlahovič AlexandarBK Inter Bratislava750          8. Krayem Omar NabilBC Prievidza26
  9. Pilčević RadenkoKB Košice737          9. Tomić BobanMBK Rieker Com Therm KN26
  10. Shoutvin AntonIskra Svit736          10. Sims Garrick ScottMBK Lučenec26

Extraliga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Oliver Monique RenePiešťanské Čajky433          1. Oliver Monique RenePiešťanské Čajky25
  2. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín427          2. Allen Rebecca KateGOOD ANGELS Košice25
  3. Kováčiková NikolaBKM Junior UKF Nitra384          3. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice22
  4. Hadačová LuciaBAM Poprad383          4. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice20
  5. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice351          5. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice20
  6. Talajková RenátaBK Slovan Bratislava334          6. Myers Shafontaye D.MBK Ružomberok19
  7. Slamová AngelikaPiešťanské Čajky311          7. Baugh Victoria A.GOOD ANGELS Košice19
  8. Ivančáková ZuzanaBAM Poprad302          8. Žirková ZuzanaGOOD ANGELS Košice19
  9. Sujová TimeaMBK Ružomberok297          9. Smith Janae LouiseMBK Ružomberok19
  10. Fehérová ViktóriaBKM Junior UKF Nitra271          10. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín19
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Oliver Monique RenePiešťanské Čajky563          1. Oliver Monique RenePiešťanské Čajky33
  2. Hadačová LuciaBAM Poprad517          2. Allen Rebecca KateGOOD ANGELS Košice31
  3. Vyňuchalová RomanaŠBK Šamorín464          3. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice30
  4. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice464          4. Oblak TejaGOOD ANGELS Košice29
  5. Oroszová SabínaPiešťanské Čajky373          5. Baugh Victoria A.GOOD ANGELS Košice26
  6. Kováčiková NikolaBKM Junior UKF Nitra367          6. Hadačová LuciaBAM Poprad25
  7. Jurčenková AnnaGOOD ANGELS Košice362          7. Stehlíková RomanaGOOD ANGELS Košice24
  8. Brown Tiffany Piešťanské Čajky356          8. Žirková ZuzanaGOOD ANGELS Košice24
  9. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice353          9. Bálintová BarboraGOOD ANGELS Košice23
  10. Baugh Victoria A.GOOD ANGELS Košice343          10. Mikulášiková RebekaPiešťanské Čajky21

1.Liga ženy
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Mackulínová MiriamaBK EILAT PU Prešov214          1. Mackulínová MiriamaBK EILAT PU Prešov27
  2. Babariková ZuzanaBK ZŠ ŠKP Zvolen171          2. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov21
  3. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov158          3. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov20
  4. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov155          4. Števulová PetraBDŽ ŠK B.Bystrica19
  5. Kronková ClaudiaBKŽ Levice152          5. Babariková ZuzanaBK ZŠ ŠKP Zvolen17
  6. Turčanová GabrielaBDŽ ŠK B.Bystrica135          6. van Dalen LauraBK ZŠ ŠKP Zvolen17
  7. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov95          7. Vajková DanielaBK EILAT PU Prešov16
  8. Syč-Kriváňová LuciaBDŽ ŠK B.Bystrica92          8. Rafanidesová SandraBK ZŠ ŠKP Zvolen16
  9. Vodrážková EvaBK ZŠ ŠKP Zvolen83          9. Dolniaková MarcelaBK ZŠ ŠKP Zvolen16
  10. Pražmová LauraBK EILAT PU Prešov82          10. Piperková KatarínaBDŽ ŠK B.Bystrica15
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Mackulínová MiriamaBK EILAT PU Prešov305          1. Mackulínová MiriamaBK EILAT PU Prešov39
  2. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov280          2. Szántóová PerlaBK EILAT PU Prešov36
  3. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov273          3. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov36
  4. Turčanová GabrielaBDŽ ŠK B.Bystrica227          4. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov35
  5. Babariková ZuzanaBK ZŠ ŠKP Zvolen212          5. Vajková DanielaBK EILAT PU Prešov26
  6. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov176          6. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov26
  7. Petrušová VeronikaBK EILAT PU Prešov155          7. van Dalen LauraBK ZŠ ŠKP Zvolen26
  8. Pražmová LauraBK EILAT PU Prešov137          8. Turčanová GabrielaBDŽ ŠK B.Bystrica25
  9. Vodrážková EvaBK ZŠ ŠKP Zvolen133          9. Vodrážková EvaBK ZŠ ŠKP Zvolen24
  10. Štefaňáková JanaBK ZŠ ŠKP Zvolen125          10. Dolniaková MarcelaBK ZŠ ŠKP Zvolen22

1.Liga muži
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rožánek RóbertMBK Žilina684          1. Rožánek RóbertMBK Žilina37
  2. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava444          2. Dratva FilipPU Akademik Prešov29
  3. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka394          3. Kiska MichalBK MŠK Kežmarok29
  4. Gajan TomášPU Akademik Prešov376          4. Merešš JakubMBK Žilina28
  5. Škrobánek PavolMŠK Iskra Petržalka333          5. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava27
  6. Vrtík MarošMŠK BK Žiar nad Hronom304          6. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava25
  7. Drbul JakubIMC Slovakia P. Bystrica301          7. Gajan TomášPU Akademik Prešov24
  8. Kráľ MiroslavMŠK Iskra Petržalka301          8. Vago MilanMBK AŠK Slávia Trnava24
  9. Minárik MarošMŠK BK Žiar nad Hronom299          9. Minárik MarošMŠK BK Žiar nad Hronom24
  10. Žilinčík JakubIMC Slovakia P. Bystrica299
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Rožánek RóbertMBK Žilina764          1. Rožánek RóbertMBK Žilina41
  2. Hrabčák MatejPU Akademik Prešov570          2. Hrabčák MatejPU Akademik Prešov34
  3. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava529          3. Dratva FilipPU Akademik Prešov33
  4. Ciho JaroslavMŠK Iskra Petržalka429          4. Merešš JakubMBK Žilina33
  5. Homola TomášMŠK Iskra Petržalka376          5. Krajčír JurajVSEMvs Karlovka BA B31
  6. Zaťko AdamMBK AŠK Slávia Trnava373          6. Vojtek PeterBK ŠKP Štart Bratislava30
  7. Kráľ MiroslavMŠK Iskra Petržalka371          7. Hanusek MarekMBK AŠK Slávia Trnava30
  8. Gajan TomášPU Akademik Prešov342          8. Bachan MartinPU Akademik Prešov29
  9. Valach MichalVSEMvs Karlovka BA B341          9. Kiska MichalBK MŠK Kežmarok29
  10. Dobrotka AdamVSEMvs Karlovka BA B332          10. Homola TomášMŠK Iskra Petržalka28

DL Juniori
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Gajan TomášBKM Iskra Svit455          1. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava37
  2. Obert BranislavBBC Banská Bystrica455          2. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV27
  3. Adámik PatrikŠBK Junior Levice370          3. Adámik PatrikŠBK Junior Levice26
  4. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina364          4. Obert BranislavBBC Banská Bystrica26
  5. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica346          5. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina24
  6. Volárik SamuelBK Junior Komárno340          6. Gajan TomášBKM Iskra Svit24
  7. Kubaský SamuelBKM Iskra Svit327          7. Čurilla MarekMBK Victoria Žilina23
  8. Hegedüš ŠtefanKB Košice318          8. Mikšík TomášMBK Victoria Žilina23
  9. Mikšík TomášMBK Victoria Žilina295          9. Siládi MatejBBC Banská Bystrica23
  10. Balvan BranislavMBK Karlovka Bratislava292          10. Smatana JakubIMC Slovakia P. Bystrica22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Gajan TomášBKM Iskra Svit556          1. Doležaj MarekMBK Karlovka Bratislava54
  2. Kubaský SamuelBKM Iskra Svit512          2. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV35
  3. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina429          3. Mokráň JakubMBA Prievidza30
  4. Hegedüš ŠtefanKB Košice418          4. Gajan TomášBKM Iskra Svit30
  5. Obert BranislavBBC Banská Bystrica394          5. Ovčiarik AndrejBK 04 AC LB SNV28
  6. Volárik SamuelBK Junior Komárno389          6. Pažický FilipMBK Victoria Žilina28
  7. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica384          7. Kubaský SamuelBKM Iskra Svit28
  8. Mokráň JakubMBA Prievidza384          8. Hegedüš ŠtefanKB Košice27
  9. Majerčák MatejBK 04 AC LB SNV371          9. Ďuriš ŠimonMBK Victoria Žilina26
  10. Ďurčík BranislavMBK Victoria Žilina343          10. Zachar DávidIMC Slovakia P. Bystrica26

DL Juniorky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce594          1. Kováčiková NikolaBKŽ Levice34
  2. Kováčiková NikolaBKŽ Levice452          2. Mikulášiková RebekaMBK Stará Turá33
  3. Babiková AnnamáriaŠBK Spišská Nová Ves386          3. Svetlíková SoňaBKŽ Levice26
  4. Jarinová PetraMBK Ružomberok366          4. Cséfalvayová ViktoriaŠBK Šamorín26
  5. Belušová AlexandraMBK Ružomberok361          5. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce26
  6. Lysová JanaŠBK Spišská Nová Ves360          6. Malatinová PetranaBK EILAT PU Prešov (ms)24
  7. Drobná DominikaBAM Poprad351          7. Martišková NatáliaBKŽ Levice24
  8. Bilíková Sofia KatarínaYoung Angels Košice347          8. Arendáčová StanislavaBK SOUŽ Cassovia KE22
  9. Arendáčová StanislavaBK SOUŽ Cassovia KE342          9. Bilíková Sofia KatarínaYoung Angels Košice22
  10. Sojáková PatríciaBAM Poprad313          10. Turčanová GabrielaBDŽ ŠK UMB B.Bystrica (ms)21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce664          1. Mikulášiková RebekaMBK Stará Turá48
  2. Szántóová PerlaCBK Minibuseuropa Ťahanovce612          2. Kováčiková NikolaBKŽ Levice46
  3. Kováčiková NikolaBKŽ Levice608          3. Petrušová VeronikaBK EILAT PU Prešov (ms)32
  4. Babejová AdrianaŠBK Spišská Nová Ves494          4. Martišková NatáliaBKŽ Levice31
  5. Bilíková Sofia KatarínaYoung Angels Košice392          5. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov (ms)31
  6. Kručovská MilotaBK EILAT PU Prešov (ms)388          6. Malatinová PetranaBK EILAT PU Prešov (ms)30
  7. Arendáčová StanislavaBK SOUŽ Cassovia KE386          7. Svetlíková SoňaBKŽ Levice30
  8. Babiková AnnamáriaŠBK Spišská Nová Ves374          8. Pražmová LauraBK EILAT PU Prešov (ms)30
  9. Kubová KatarínaBAM Poprad369          9. Kašperanová LuciaCBK Minibuseuropa Ťahanovce29
  10. Pivovarníková BeátaBK EILAT PU Prešov (ms)362          10. Fehérová ViktóriaBKŽ Levice29

DL Kadeti
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Grenda MarkoMBK Lučenec430          1. Balvan BranislavMBK Karlovka Bratislava31
  2. Krebes EnricoKB Košice423          2. Krebes EnricoKB Košice30
  3. Danielič MartinŠBK Junior Levice418          3. Danielič MartinŠBK Junior Levice29
  4. Monček AdamKB Košice418          4. Horváth SamuelMBA Prievidza27
  5. Volárik SamuelBKM SPU Nitra406          5. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica27
  6. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina402          6. Kubaský DanielBKM Iskra Svit26
  7. Baron MartinKB Košice396          7. Monček AdamKB Košice25
  8. Rákai Filip PeterBK 04 AC LB SNV384          8. Zachar DávidIMC Slovakia P. Bystrica24
  9. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV378          9. Hromada BranislavMBA Prievidza24
  10. Kubaský DanielBKM Iskra Svit376          10. Záhora MarkoMBK Karlovka Bratislava24
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Volárik SamuelBKM SPU Nitra581          1. Balvan BranislavMBK Karlovka Bratislava35
  2. Baron MartinKB Košice515          2. Krebes EnricoKB Košice34
  3. Grenda MarkoMBK Lučenec510          3. Volárik SamuelBKM SPU Nitra33
  4. Monček AdamKB Košice498          4. Šváby TimotejMBK Victoria Žilina32
  5. Krebes EnricoKB Košice489          5. Kincel Samuel1.BK Michalovce32
  6. Kozel FilipBK 04 AC LB SNV465          6. Zachar DávidIMC Slovakia P. Bystrica31
  7. Turza ŠimonMBK Victoria Žilina428          7. Baron MartinKB Košice30
  8. Kotorík MatejBBC Banská Bystrica410          8. Monček AdamKB Košice30
  9. Rákai Filip PeterBK 04 AC LB SNV400          9. Kubala DominikIMC Slovakia P. Bystrica30
  10. Siládi MatejBBC Banská Bystrica398          10. Záhora MarkoMBK Karlovka Bratislava28

DL Kadetky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava539          1. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava29
  2. Šimková KarolínaŽBK Rožňava406          2. Tančinová PetraBK ŠKP 08 Banská Bystrica25
  3. Jakubíková MiriamBK Klokani Ivanka pri Dunaji388          3. Pupáková MáriaBK Slovan Bratislava25
  4. Benová LenkaBO Spartak Myjava352          4. Šimková KarolínaŽBK Rožňava23
  5. Pekárová MiroslavaBKM Bardejov334          5. Uramová NatáliaMBK Ružomberok21
  6. Horváthová MichaelaBO Spartak Myjava327          6. Babiková AnnamáriaŠBK Spišská Nová Ves21
  7. Mikovčáková DianaYoung Angels Košice312          7. Jakubíková MiriamBK Klokani Ivanka pri Dunaji21
  8. Bencelová AnetaBK Lokomotíva Sereď308          8. Dovčíková MartinaŠBK Spišská Nová Ves21
  9. Lelkes BarbaraBK Petržalka296          9. Praženicová PatríciaMBK Ružomberok21
  10. Praženicová PatríciaMBK Ružomberok295          10. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava488          1. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava31
  2. Mikovčáková DianaYoung Angels Košice437          2. Babiková AnnamáriaŠBK Spišská Nová Ves29
  3. Šimková KarolínaŽBK Rožňava432          3. Pupáková MáriaBK Slovan Bratislava28
  4. Horváthová MichaelaBO Spartak Myjava412          4. Gondová BarboraŠŠK Žilina-Budatín28
  5. Lelkes BarbaraBK Petržalka403          5. Mikovčáková DianaYoung Angels Košice28
  6. Praženicová PatríciaMBK Ružomberok389          6. Praženicová PatríciaMBK Ružomberok28
  7. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica378          7. Machalová MartinaYoung Angels Košice28
  8. Scherhauferová SimonaBK Lokomotíva Sereď341          8. Tančinová PetraBK ŠKP 08 Banská Bystrica27
  9. Jakubíková MiriamBK Klokani Ivanka pri Dunaji338          9. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica27
  10. Kovalčíková KristínaBK ŠKP 08 Banská Bystrica316          10. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava27

ŽL Starší žiaci
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Lukáč PatrikMBA Prievidza712          1. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina37
  2. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina587          2. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina35
  3. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina578          3. Lukáč PatrikMBA Prievidza34
  4. Chaban DanielŠBK Junior Levice458          4. Stanko MatejBK 04 AC LB SNV28
  5. Hronský MatúšMBA Prievidza441          5. Kucej HugoMŠK BK Žiar nad Hronom23
  6. Foltín MarekBKM SPU Nitra437          6. Hronský MatúšMBA Prievidza23
  7. Špaňo DominikŠBK Junior Levice385          7. Chaban DanielŠBK Junior Levice23
  8. Stanko MatejBK 04 AC LB SNV363          8. Kret JurajMŠK BK Žiar nad Hronom22
  9. Novák MarekMŠK BK Žiar nad Hronom345          9. Aidi Edward BSC Bratislava (ms)22
  10. Kret JurajMŠK BK Žiar nad Hronom331          10. Kozel DavidBK 04 AC LB SNV22
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina755          1. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina48
  2. Lukáč PatrikMBA Prievidza697          2. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina40
  3. Pažický PatrikMBK Victoria Žilina683          3. Lukáč PatrikMBA Prievidza33
  4. Foltín MarekBKM SPU Nitra491          4. Kret JurajMŠK BK Žiar nad Hronom31
  5. Chaban DanielŠBK Junior Levice478          5. Janček MarošBKM Iskra Svit30
  6. Janček MarošBKM Iskra Svit467          6. Kozel DavidBK 04 AC LB SNV29
  7. Kret JurajMŠK BK Žiar nad Hronom454          7. Kasák MatúšMBK Victoria Žilina26
  8. Hronský MatúšMBA Prievidza452          8. Javorský AlexBK 04 AC LB SNV25
  9. Lörinc RichardŠBK Junior Levice451          9. Foltín MarekBKM SPU Nitra24
  10. Kozel DavidBK 04 AC LB SNV425          10. Lörinc RichardŠBK Junior Levice24

ŽL Staršie žiačky
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji438          1. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica39
  2. Soliarová SoňaBKM Žilina403          2. Kaliuzhna AnnaYoung Angels 2002 Košice36
  3. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava363          3. Zaťková TerezaŠŠK ZŠ Atómová Trnava31
  4. Kaliuzhna AnnaYoung Angels 2002 Košice348          4. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji25
  5. Nováková NinaMBK Lučenec (ms)309          5. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica25
  6. Očadlíková EmaŠŠK ZŠ Atómová Trnava307          6. Bajrović MinelaBK Klokani Ivanka pri Dunaji25
  7. Kolesárová BarboraYoung Angels 2002 Košice296          7. Kolesárová BarboraYoung Angels 2002 Košice23
  8. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica292          8. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen22
  9. Bahledová AdelaBK ZŠ Zvolen290          9. Soliarová SoňaBKM Žilina22
  10. Malovcová VivienBK ŠKP 08 Banská Bystrica274          10. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava21
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji622          1. Kaliuzhna AnnaYoung Angels 2002 Košice46
  2. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava465          2. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica41
  3. Kaliuzhna AnnaYoung Angels 2002 Košice455          3. Kristlová Vanda MáriaBK Klokani Ivanka pri Dunaji36
  4. Soliarová SoňaBKM Žilina374          4. Žilinská LuciaBK ŠKP 08 Banská Bystrica32
  5. Ištoňová MiriamYoung Angels 2002 Košice368          5. Paulovičová ŽofiaBK AŠK Slávia Trnava31
  6. Schreiberová TerezaYoung Angels 2002 Košice344          6. Ištoňová MiriamYoung Angels 2002 Košice31
  7. Oborilová PetraBK ŠKP 08 Banská Bystrica337          7. Zaťková TerezaŠŠK ZŠ Atómová Trnava29
  8. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica307          8. Gavláková SašaBK AŠK Slávia Trnava27
  9. Kolesárová BarboraYoung Angels 2002 Košice305          9. Bajrović MinelaBK Klokani Ivanka pri Dunaji26
  10. Rajčanová NatáliaBKM Žilina301          10. Kolesárová BarboraYoung Angels 2002 Košice23

Všetky súťaže
Počet bodov
Počet bodov na 40 min
  1. Rožánek RóbertMBK Žilina863          1. Kaliuzhna AnnaYoung Angels 2002 Košice36
  2. Kováčiková NikolaBKŽ Levice836          2. Lukáč PatrikMBA Prievidza34
  3. Gajan TomášPU Akademik Prešov834          3. Rožánek RóbertMBK Žilina32
  4. Langston Wayne MBK Rieker Com Therm KN809          4. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina31
  5. Žiak MilanKB Košice802          5. Gyenesová OrsolyaŽBK Rožňava29
  6. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava791          6. Podhradská TerezaBK ŠKP 08 Banská Bystrica29
  7. Jones jr Andre AnthonyBC Prievidza767          7. Kiska MichalBK MŠK Kežmarok29
  8. Sedmák PeterMBK Handlová766          8. Stanko MatejBK 04 AC LB SNV28
  9. Volárik SamuelBKM SPU Nitra746          9. Krebes EnricoKB Košice27
  10. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina736
Herná produktivita
Herná produktivita na 40 min
  1. Langston Wayne MBK Rieker Com Therm KN994          1. Kaliuzhna AnnaYoung Angels 2002 Košice46
  2. Kováčiková NikolaBKŽ Levice975          2. Mackulínová MiriamaBK EILAT PU Prešov39
  3. Volárik SamuelBKM SPU Nitra970          3. Lee jr Anthony KeithKB Košice38
  4. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina918          4. Valentíny JurajMBK Victoria Žilina38
  5. Gajan TomášPU Akademik Prešov900          5. Töröková AdriánaBK EILAT PU Prešov36
  6. Rožánek RóbertMBK Žilina897          6. Mončeková AlexandraBK EILAT PU Prešov35
  7. Jones jr Andre AnthonyBC Prievidza888          7. Hrabčák MatejPU Akademik Prešov34
  8. Baťka MichalKB Košice856          8. Rožánek RóbertMBK Žilina34
  9. Rančík RadoslavBK Inter Bratislava853          9. Oliver Monique RenePiešťanské Čajky33
  10. Žiak MilanKB Košice836