Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

21.9.2019 | sobota
15:00
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBBK Bánovce nad BebravouŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
16:00
DL Kadeti
Diawin KošiceTYDAM UPJŠ KošiceŠH Medická 4Košice
16:00
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK HandlováMŠH Rybníková 15Trnava
16:00
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceYoung Angels U17 KošiceŠH Loko, ČermeľskáKošice
17:00
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMBA PrievidzaZŠ Majerníkova 62Bratislava
18:00
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaŠKP BBC Banská BystricaŠH SÚZ, sídl. ZápadLevoča
18:00
DL Kadeti
Inter BratislavaBSC BratislavaEUROVEA aréna PasienkyBratislava
18:00
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášKB Košice
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
1 BK MichalovceABOVIA 96 Košice

22.9.2019 | nedeľa
10:00
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaŠBK HandlováZŠ Majerníkova 62Bratislava
10:00
DL Kadeti
1 BK MichalovceTYDAM UPJŠ KošiceGPH MasarykovaMichalovce
10:00
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceYoung Angels U16 KošiceŠH Loko, ČermeľskáKošice
10:30
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaBBK Bánovce nad BebravouŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
11:00
1.Liga muži
BK Dolný KubínPU Prešov Iskra Svit BŠH P.O.HviezdoslavaDolný Kubín
11:00
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMBA PrievidzaMŠH Rybníková 15Trnava
13:00
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaKB KošiceZŠ Limbová, SolinkyŽilina
15:30
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Slávia TU košiceŽU T-18 Veľký DielŽilina
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice
DL Kadeti
Diawin KošiceABOVIA 96 Košice

28.9.2019 | sobota
14:00
DL Kadetky
ŽBK RožňavaŠKBD Spišská Nová VesŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
15:30
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra SvitŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
16:00
DL Juniori
BKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNVIskra Aréna (ŠH)Svit
16:00
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceBAM PopradZŠ JuhoslovanskáKošice
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠKP Banská BystricaŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS KošiceŠC Samaria, VeternáŠamorín
DL Juniori
BSC BratislavaŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBA PrievidzaIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
Inter BratislavaBKM SPU Nitra
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
RIM Basket Košice1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceDiawin Košice
Extraliga ženy
Dubček BratislavaPiešťanské Čajky
DL Kadetky
MBK RužomberokŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BKM BardejovYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďMBK Stará Turá
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U16 Košice

29.9.2019 | nedeľa
10:00
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNVŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
10:00
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceŠKBD Spišská Nová VesZŠ JuhoslovanskáKošice
10:00
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBAM PopradŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
10:30
DL Kadetky
MBK RužomberokBKM Junior UKF NitraŠH KoniareňRužomberok
16:00
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaAcademic ŽU ŽilinaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BBK Slávia TU košice
1.Liga muži
BK Dolný KubínBK Slávia Žilina B
DL Juniori
Inter BratislavaŠBK Junior Levice
DL Juniori
BK MŠK KežmarokBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BSC BratislavaBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ Košice1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceDiawin Košice
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BKM BardejovYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaMBK Stará Turá
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U17 Košice

4.10.2019 | piatok
19:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPATRIOTI LeviceNiké arénaPrievidza

5.10.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaIskra Svit
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
BKM Iskra Svit1 BK Michalovce
DL Kadeti
MBA PrievidzaŠBK Handlová
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BSC BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
KB KošiceRIM Basket Košice
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVDiawin Košice
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
Extraliga ženy
Dubček BratislavaŠBK Šamorín
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceMBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)CBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK Slovan Bratislava (J)
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)BK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)CBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaPiešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)Young Angels U15 Košice

6.10.2019 | nedeľa
10:30
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBK AŠK Slávia TrnavaDiplomat arénaPiešťany
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaBK Dolný Kubín
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BPU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
BK Slávia TU košiceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
BKM Iskra SvitDiawin Košice
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
BSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNV1 BK Michalovce
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
Inter BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)ŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceTYDAM UPJŠ Košice (MS)
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK Handlová (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK Slovan Bratislava

9.10.2019 | streda
19:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínMBK RužomberokŠC Samaria, VeternáŠamorín
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceInter Bratislava

10.10.2019 | štvrtok
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBK 04 AC LB SNVEUROVEA aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠKP Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany

12.10.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováPATRIOTI Levice
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
DL Juniori
Inter BratislavaBKM Iskra Svit
DL Juniori
BKM SPU NitraIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBA Prievidza
DL Juniori
BSC BratislavaBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitTYDAM UPJŠ Košice
Extraliga ženy
Dubček BratislavaBK ŠKP Banská Bystrica
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
ŽBK RožňavaTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraMBK Stará Turá
DL Kadetky
MBK RužomberokBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BAM PopradYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceBKM Bardejov
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK AŠK Slávia Trnava

13.10.2019 | nedeľa
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
BK Dolný KubínAcademic ŽU Žilina
DL Juniori
BSC BratislavaBKM Iskra Svit
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
Inter BratislavaBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)BSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVTYDAM UPJŠ Košice
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBKM Bardejov
DL Kadetky
MBK RužomberokBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BAM PopradYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenMBK Stará Turá

16.10.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm KomárnoEUROVEA aréna PasienkyBratislava
DL Juniori
Inter BratislavaBSC Bratislava
DL Juniori
MBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
BKM SPU NitraŠBK Junior Levice
DL Juniori
BKM Iskra SvitBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaMBK Victoria Žilina

19.10.2019 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokDubček BratislavaŠH KoniareňRužomberok
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
Diawin Košice1 BK Michalovce
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
RIM Basket KošiceABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC Bratislava
DL Kadeti
ŠBK HandlováŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
KB KošiceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaInter Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaBBK Bánovce nad Bebravou
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské Čajky
Extraliga ženy
BK ŠKP Banská BystricaYOUNG ANGELS Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)YOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK EILAT PU Prešov
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)BK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)ŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaTYDAM UPJŠ Košice (MS)

20.10.2019 | nedeľa
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Slávia Žilina B
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaPU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
BK Slávia TU košiceBK Dolný Kubín
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
RIM Basket KošiceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaInter Bratislava
DL Kadeti
ŠBK HandlováBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášBKM Iskra Svit
DL Kadeti
KB KošiceABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBSC Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK EILAT PU Prešov
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)BK Klokani Ivanka pri Dunaji
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráPiešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)BAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceŠKBD Spišská Nová Ves

23.10.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBKM Lučenec

26.10.2019 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠKP Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBC Prievidza
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava
DL Juniori
BK MŠK KežmarokŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBA PrievidzaInter Bratislava
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BKM Iskra SvitBKM SPU Nitra
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceBKM Iskra Svit
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceDubček Bratislava
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceŽBK Rožňava
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
BKM BardejovBAM Poprad
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Ružomberok

27.10.2019 | nedeľa
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
BK Dolný KubínŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BBK Slávia TU košice
DL Juniori
BKM Iskra SvitŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBA PrievidzaBSC Bratislava
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BK MŠK KežmarokBKM SPU Nitra
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
MBK Stará TuráMBK Ružomberok
DL Kadetky
BKM BardejovŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra

2.11.2019 | sobota
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyDubček BratislavaDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVKB Košice
DL Kadeti
Diawin KošiceMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
Inter BratislavaMBA Prievidza
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
BKM Iskra SvitRIM Basket Košice
DL Kadeti
1 BK MichalovceMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BSC BratislavaŠBK Handlová
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaMBK AŠK Slávia Trnava
Extraliga ženy
BK ŠKP Banská BystricaMBK Ružomberok
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK Šamorín
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)CBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBK ŠKP UMB Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiPiešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesTYDAM UPJŠ Košice (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)ŠŠK Basket Stará Ľubovňa

3.11.2019 | nedeľa
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVRIM Basket Košice
DL Kadeti
Diawin KošiceMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
Inter BratislavaŠBK Handlová
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitKB Košice
DL Kadeti
1 BK MichalovceMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
BSC BratislavaMBA Prievidza
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaMBK Karlovka Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaPiešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradTYDAM UPJŠ Košice (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK AŠK Slávia Trnava

6.11.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoPATRIOTI Levice

9.11.2019 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceŠH KoniareňRužomberok
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC Prievidza
DL Juniori
Inter BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
DL Juniori
BKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BSC BratislavaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.Bystrica1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaTYDAM UPJŠ Košice
Extraliga ženy
BK ŠKP Banská BystricaPiešťanské Čajky
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínDubček Bratislava
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraMBK Ružomberok
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BAM PopradŽBK Rožňava
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBKM Bardejov

10.11.2019 | nedeľa
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
BK Slávia TU košiceBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
BKM SPU NitraŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaPU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Slávia Žilina B
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BSC BratislavaIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMBA Prievidza
DL Juniori
Inter BratislavaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria Žilina1 BK Humenné
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesŽBK Rožňava
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenMBK Ružomberok
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BAM PopradCBK Minibuseuropa Košice
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBKM Bardejov

16.11.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitInter Bratislava
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
RIM Basket Košice1 BK Michalovce
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
ŠBK HandlováŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
DL Kadeti
KB KošiceDiawin Košice
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouInter Bratislava

17.11.2019 | nedeľa
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BBK Dolný Kubín
1.Liga muži
BK Slávia TU košiceAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
RIM Basket KošiceDiawin Košice
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceInter Bratislava
DL Kadeti
ŠBK HandlováMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
KB Košice1 BK Michalovce
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBSC Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaŠKP BBC Banská Bystrica

20.11.2019 | streda
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské ČajkyAngels arénaKošice
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm Komárno

23.11.2019 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBK ŠKP 08 Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováPATRIOTI Levice
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM SPU Nitra
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaBKM Iskra Svit
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)ŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceTYDAM UPJŠ Košice
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P.Bystrica
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK ŠKP Banská Bystrica
Extraliga ženy
Dubček BratislavaMBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BKM Žilina-Budatín
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)ŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaŠBK Handlová (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK Slovan Bratislava

24.11.2019 | nedeľa
10:30
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyŠBK Handlová (MS)Diplomat arénaPiešťany
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BBK Dolný Kubín
1.Liga muži
BK Slávia TU košicePU Prešov Iskra Svit B
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBSC Bratislava
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)BK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitIMC Slovakia P.Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK Klokani Ivanka pri Dunaji
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)CBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica

27.11.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBKM Lučenec
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
DL Juniori
BSC BratislavaInter Bratislava
DL Juniori
BK MŠK KežmarokBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P.Bystrica

30.11.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Slávia Žilina
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceDiawin Košice
DL Kadeti
RIM Basket KošiceMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
ŠBK HandlováMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ Košice1 BK Michalovce
DL Kadeti
KB KošiceMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BSC BratislavaInter Bratislava
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
MBA PrievidzaMBK AŠK Slávia Trnava
Extraliga ženy
BK ŠKP Banská BystricaDubček Bratislava
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďMBK Ružomberok
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BKM BardejovŽBK Rožňava
DL Kadetky
MBK Stará TuráŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBAM Poprad
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceCBK Minibuseuropa Košice

1.12.2019 | nedeľa
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH KoniareňRužomberok
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BBK Slávia Žilina B
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Slávia TU košice
1.Liga muži
BK Dolný KubínBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceDiawin Košice
DL Kadeti
KB KošiceMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
MBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
ABOVIA 96 Košice1 BK Michalovce
DL Kadeti
RIM Basket KošiceMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
ŠBK HandlováMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava
DL Kadetky
MBK Stará TuráBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaMBK Ružomberok
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBAM Poprad
DL Kadetky
BKM BardejovCBK Minibuseuropa Košice

4.12.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm Komárno

6.12.2019 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBK Slávia ŽilinaEUROVEA aréna PasienkyBratislava
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
BKM SPU NitraBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom

7.12.2019 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyMBK Stará TuráDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP Banská BystricaŠBK ŠamorínŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC Prievidza
DL Juniori
BKM SPU NitraBSC Bratislava
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceInter Bratislava
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)MBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéTYDAM UPJŠ Košice
Extraliga ženy
Dubček BratislavaYOUNG ANGELS Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)CBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)YOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaTYDAM UPJŠ Košice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiŠBK Handlová (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica

8.12.2019 | nedeľa
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Dolný Kubín
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaPU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaBK Slávia Žilina B
DL Juniori
BKM SPU NitraInter Bratislava
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)Basketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceTYDAM UPJŠ Košice
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéRIM Basket Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)ŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaCBK Munibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaŠBK Handlová (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá

11.12.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVInter Bratislava

13.12.2019 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaPATRIOTI LeviceEUROVEA aréna PasienkyBratislava

14.12.2019 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠKP Banská BystricaŠH KoniareňRužomberok
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Slávia Žilina
DL Kadeti
RIM Basket KošiceKB Košice
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
Diawin KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
ŠBK HandlováMBA Prievidza
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaInter Bratislava
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS Košice
Extraliga ženy
Dubček BratislavaPiešťanské Čajky
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
MBK RužomberokMBK Stará Turá
DL Kadetky
BAM PopradTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBKM Bardejov

15.12.2019 | nedeľa
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPATRIOTI LeviceŠH ARENALučenec
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
BK Dolný KubínBK Slávia TU košice
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BAcademic ŽU Žilina
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
1 BK MichalovceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaBSC Bratislava
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
Diawin KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomInter Bratislava
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
MBK RužomberokBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BAM PopradBKM Bardejov
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceYoung Angels U17 Košice

17.12.2019 | utorok
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza

21.12.2019 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBK Slovan BratislavaDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠKP Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaŠBK Junior Levice
DL Juniori
BK MŠK KežmarokInter Bratislava
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BKM Iskra SvitBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
Diawin Košice1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P.Bystrica
Extraliga ženy
Dubček BratislavaŠBK Šamorín
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)BAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji

22.12.2019 | nedeľa
10:30
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBK Klokani Ivanka pri DunajiDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBC PrievidzaEUROVEA aréna PasienkyBratislava
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BK MŠK KežmarokBSC Bratislava
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
DL Juniori
BKM Iskra SvitInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Iskra Svit
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)ŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráŠBK Handlová (MS)

28.12.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Rieker COM-therm Komárno

30.12.2019 | pondelok
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaIskra SvitEUROVEA aréna PasienkyBratislava

4.1.2020 | sobota
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceInter Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceKB Košice
DL Kadeti
BSC BratislavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBA Prievidza
DL Kadeti
1 BK MichalovceDiawin Košice
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceRIM Basket Košice
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouŠBK Handlová

5.1.2020 | nedeľa
1.Liga muži
BK Slávia TU košiceBK Slávia Žilina B
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Dolný Kubín
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
TYDAM UPJŠ KošiceKB Košice
DL Kadeti
Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBA Prievidza
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceRIM Basket Košice
DL Kadeti
BSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceŠBK Handlová

7.1.2020 | utorok
19:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské ČajkyŠC Samaria, VeternáŠamorín

8.1.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Baník Handlová

11.1.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokDubček BratislavaŠH KoniareňRužomberok
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Baník Handlová
DL Juniori
BKM SPU NitraBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit
DL Juniori
BSC BratislavaMBA Prievidza
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaTYDAM UPJŠ Košice
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)MBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaRIM Basket Košice
Extraliga ženy
BK ŠKP Banská BystricaYOUNG ANGELS Košice
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK AŠK Slávia Trnava (J)
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)Young Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)Piešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceTYDAM UPJŠ Košice (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava

12.1.2020 | nedeľa
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceBKM SPU Nitra
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaBK Slávia TU košice
DL Juniori
Inter BratislavaMBA Prievidza
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraBKM Iskra Svit
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
BSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)ŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNV1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaTYDAM UPJŠ Košice
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitDiawin Košice
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)TYDAM UPJŠ Košice (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)BK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajočky

15.1.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBKM Lučenec

18.1.2020 | sobota
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Slávia Žilina
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBA PrievidzaBSC Bratislava
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
MBK Liptovský Mikuláš1 BK Michalovce
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
KB KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
ŠBK HandlováInter Bratislava
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
RIM Basket KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaDiawin Košice
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínMBK Ružomberok
Extraliga ženy
Dubček BratislavaBK ŠKP Banská Bystrica
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ Zvolen
DL Kadetky
ŽBK RožňavaCBK Minibuseuropa Košice

19.1.2020 | nedeľa
DL Kadeti
ŠBK HandlováBSC Bratislava
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Kadeti
RIM Basket KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK Victoria Žilina1 BK Michalovce
DL Kadeti
MBA PrievidzaInter Bratislava
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
KB KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášDiawin Košice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
BKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadetky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves

25.1.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC Prievidza
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaInter Bratislava
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaBSC Bratislava
DL Juniori
MBA PrievidzaBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)BK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceIMC Slovakia P.Bystrica
Extraliga ženy
BK ŠKP Banská BystricaŠBK Šamorín
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceDubček Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)YOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaTYDAM UPJŠ Košice

26.1.2020 | nedeľa
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBSC Bratislava
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBK MŠK Kežmarok
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaInter Bratislava
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéIMC Slovakia P.Bystrica
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBasketbalový klub Pezinok
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceMBK Victoria Žilina
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBKM Žilina-Budatín

29.1.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV

1.2.2020 | sobota
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyDubček BratislavaDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC Prievidza
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaMBA Prievidza
DL Kadeti
BSC BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
1 BK MichalovceKB Košice
DL Kadeti
BKM Iskra SvitTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomŠBK Handlová
DL Kadeti
Inter BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
Diawin KošiceRIM Basket Košice
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVABOVIA 96 Košice
Extraliga ženy
BK ŠKP Banská BystricaMBK Ružomberok
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK Šamorín

2.2.2020 | nedeľa
DL Kadeti
Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
DL Kadeti
Diawin KošiceKB Košice
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
BSC BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaŠBK Handlová
DL Kadeti
1 BK MichalovceRIM Basket Košice
DL Kadeti
RIM Basket KošiceABOVIA 96 Košice

5.2.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBKM Lučenec

8.2.2020 | sobota
DL Juniori
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBA Prievidza
DL Juniori
BK MŠK KežmarokIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BSC BratislavaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská Bystrica1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV

9.2.2020 | nedeľa
DL Juniori
BKM SPU NitraMBA Prievidza
DL Juniori
BKM Iskra SvitIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit

15.2.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava (J)

16.2.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)

22.2.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceŠH KoniareňRužomberok
Extraliga ženy
BK ŠKP Banská BystricaPiešťanské Čajky
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínDubček Bratislava

29.2.2020 | sobota
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaPATRIOTI Levice
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK ŠKP Banská Bystrica
Extraliga ženy
Dubček BratislavaMBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice

1.3.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYOUNG ANGELS U19 Košice (J)

4.3.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Baník Handlová

7.3.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH KoniareňRužomberok
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBKM Lučenec
Extraliga ženy
BK ŠKP Banská BystricaDubček Bratislava
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské Čajky

14.3.2020 | sobota
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Slávia Žilina
Extraliga ženy
Dubček BratislavaYOUNG ANGELS Košice
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠKP Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaBK Slovan Bratislava (J)

15.3.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK Slovan Bratislava (J)

18.3.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováInter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBC Prievidza

21.3.2020 | sobota
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNV

25.3.2020 | streda
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaMBK Baník Handlová
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVInter Bratislava

28.3.2020 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPATRIOTI Levice
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Slávia Žilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra Svit
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)ŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK EILAT PU Prešov

29.3.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)CBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK EILAT PU Prešov

18.4.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK AŠK Slávia Trnava (J)

19.4.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)

2.5.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BAM Poprad

3.5.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)YOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠKP UMB Banská BystricaTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBAM Poprad

16.5.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceCBK Munibuseuropa Košice

17.5.2020 | nedeľa
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK ŠKP UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)CBK Munibuseuropa Košice

31.5.2020 | nedeľa
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášRIM Basket Košice
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaRIM Basket Košice