Program basketbalových zápasov.

Program nasledujúcich zápasovProgram live zápasovProgram TV zápasov

Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

26.5.2017 | piatok
8:30
M-SR Žiaci
MBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad HronomŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
9:00
M-SR Starší mini
BKM SPU NitraBK Inter BratislavaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
9:00
M-SR Žiačky
Young Angels 2004 KošiceNové Mesto nad VáhomŠH Loko, ČermeľskáKošice
9:00
M-SR Staršie mini
BAM PopradBKM Junior UKF NitraDiplomat arénaPiešťany
LIVE
10:15
M-SR Žiaci
BK 04 AC LB SNVBPSA Inter BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
11:00
M-SR Starší mini
RIM Basket KošiceBK 04 AC LB SNVŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
11:00
M-SR Žiačky
Spišská Nová VesYoung Angels 2003 KošiceŠH Loko, ČermeľskáKošice
11:00
M-SR Staršie mini
ŠBK ŠamorínPiešťanské ČajočkyDiplomat arénaPiešťany
LIVE
12:00
M-SR Žiaci
ABOVIA 96 KošiceBBK Bánovce nad BebravouŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
12:30
M-SR Staršie mini
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels 2005 KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
12:40
M-SR Starší mini
BBC Banská BystricaMBK Victoria ŽilinaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
12:40
M-SR Žiačky
BKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH Loko, ČermeľskáKošice
13:45
M-SR Žiaci
BPSA Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad HronomŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
14:20
M-SR Starší mini
BK 04 AC LB SNVBK Inter BratislavaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
14:20
M-SR Žiačky
Young Angels 2003 KošiceNové Mesto nad VáhomŠH Loko, ČermeľskáKošice
14:30
M-SR Staršie mini
Piešťanské ČajočkyBKM Junior UKF NitraDiplomat arénaPiešťany
LIVE
15:30
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK ŠKP 08 Banská BystricaAngels arénaKošice
LIVE
16:00
M-SR Starší mini
RIM Basket KošiceBBC Banská BystricaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
16:00
M-SR Žiačky
Spišská Nová VesBKM Junior UKF NitraŠH Loko, ČermeľskáKošice
16:00
M-SR Staršie mini
ŠBK ŠamorínCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEDiplomat arénaPiešťany
LIVE
16:30
M-SR Žiaci
BK 04 AC LB SNVABOVIA 96 KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
17:30
M-SR Staršie mini
Young Angels 2005 KošiceBAM PopradDiplomat arénaPiešťany
LIVE
17:45
DL Kadeti
KB KošiceBBC Banská BystricaŠH na sídlisku SNPPovažská Bystrica
LIVE
18:00
M-SR Starší mini
MBK Victoria ŽilinaBKM SPU NitraŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
18:00
DL Kadetky
Young Angels KošiceBK Lokomotíva SereďAngels arénaKošice
LIVE
18:00
M-SR Žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels 2004 KošiceŠH Loko, ČermeľskáKošice
18:15
M-SR Žiaci
BBK Bánovce nad BebravouMBK Victoria ŽilinaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
20:00
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria ŽilinaŠH na sídlisku SNPPovažská Bystrica
LIVE

27.5.2017 | sobota
9:00
M-SR Žiaci
ABOVIA 96 KošiceBPSA Inter BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
9:00
M-SR Starší mini
BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNVŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
9:00
M-SR Žiačky
BKM Junior UKF NitraYoung Angels 2003 KošiceŠH Loko, ČermeľskáKošice
9:00
M-SR Staršie mini
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEPiešťanské ČajočkyDiplomat arénaPiešťany
LIVE
10:30
M-SR Staršie mini
BKM Junior UKF NitraYoung Angels 2005 KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
10:40
M-SR Starší mini
BK Inter BratislavaMBK Victoria ŽilinaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
10:40
M-SR Žiačky
Nové Mesto nad VáhomBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH Loko, ČermeľskáKošice
10:45
M-SR Žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBBK Bánovce nad BebravouŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
12:00
M-SR Staršie mini
BAM PopradŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany
LIVE
12:20
M-SR Starší mini
BKM SPU NitraRIM Basket KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
12:20
M-SR Žiačky
Young Angels 2004 KošiceSpišská Nová VesŠH Loko, ČermeľskáKošice
12:30
M-SR Žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNVŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
14:00
M-SR Starší mini
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria ŽilinaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
14:00
M-SR Žiačky
Young Angels 2003 KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH Loko, ČermeľskáKošice
14:00
M-SR Staršie mini
Piešťanské ČajočkyYoung Angels 2005 KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
14:15
M-SR Žiaci
BPSA Inter BratislavaBBK Bánovce nad BebravouŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
15:30
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBBC Banská BystricaŠH na sídlisku SNPPovažská Bystrica
LIVE
15:30
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK Klokani Ivanka pri DunajiAngels arénaKošice
LIVE
15:30
M-SR Staršie mini
ŠBK ŠamorínBKM Junior UKF NitraDiplomat arénaPiešťany
LIVE
15:40
M-SR Starší mini
RIM Basket KošiceBK Inter BratislavaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
15:40
M-SR Žiačky
Spišská Nová VesNové Mesto nad VáhomŠH Loko, ČermeľskáKošice
16:00
M-SR Žiaci
BK 04 AC LB SNVMŠK BK Žiar nad HronomŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
17:00
M-SR Staršie mini
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBAM PopradDiplomat arénaPiešťany
LIVE
17:20
M-SR Starší mini
BBC Banská BystricaBKM SPU NitraŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
17:20
M-SR Žiačky
BKM Junior UKF NitraYoung Angels 2004 KošiceŠH Loko, ČermeľskáKošice
17:45
M-SR Žiaci
ABOVIA 96 KošiceMBK Victoria ŽilinaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
18:00
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaKB KošiceŠH na sídlisku SNPPovažská Bystrica
LIVE
18:00
DL Kadetky
Young Angels KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaAngels arénaKošice
LIVE

28.5.2017 | nedeľa
9:00
M-SR Žiaci
BBK Bánovce nad BebravouBK 04 AC LB SNVŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
9:00
M-SR Starší mini
MBK Victoria ŽilinaRIM Basket KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
9:00
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva SereďAngels arénaKošice
LIVE
9:00
M-SR Staršie mini
Young Angels 2005 KošiceŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany
LIVE
9:30
DL Kadeti
KB KošiceMBK Victoria ŽilinaŠH na sídlisku SNPPovažská Bystrica
LIVE
9:30
M-SR Žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaSpišská Nová VesŠH Loko, ČermeľskáKošice
10:30
M-SR Staršie mini
BKM Junior UKF NitraCBK Minibuseuropa Ťahanovce KEDiplomat arénaPiešťany
LIVE
10:40
M-SR Starší mini
BK Inter BratislavaBBC Banská BystricaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
10:45
M-SR Žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomABOVIA 96 KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
11:10
M-SR Žiačky
Nové Mesto nad VáhomBKM Junior UKF NitraŠH Loko, ČermeľskáKošice
11:30
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiYoung Angels KošiceAngels arénaKošice
LIVE
12:00
DL Kadeti
BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. BystricaŠH na sídlisku SNPPovažská Bystrica
LIVE
12:00
M-SR Staršie mini
BAM PopradPiešťanské ČajočkyDiplomat arénaPiešťany
LIVE
12:20
M-SR Starší mini
BKM SPU NitraBK 04 AC LB SNVŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
12:30
M-SR Žiaci
MBK Victoria ŽilinaBPSA Inter BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
12:50
M-SR Žiačky
Young Angels 2004 KošiceYoung Angels 2003 KošiceŠH Loko, ČermeľskáKošice

2.6.2017 | piatok
9:00
M-SR Mladšie mini
ŠBK ŠamorínBK SOUŽ Cassovia KošiceMŠH Rybníková 15Trnava
11:15
M-SR Mladšie mini
MBK RužomberokBK AŠK Slávia TrnavaMŠH Rybníková 15Trnava
13:15
M-SR Mladšie mini
Young Angels 2006 KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaMŠH Rybníková 15Trnava
15:15
M-SR Mladšie mini
BK SOUŽ Cassovia KošiceMBK RužomberokMŠH Rybníková 15Trnava
17:15
M-SR Mladšie mini
Young Angels 2006 KošiceŠBK ŠamorínMŠH Rybníková 15Trnava
19:15
M-SR Mladšie mini
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia TrnavaMŠH Rybníková 15Trnava
M-SR Mladší mini
BK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad HronomŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
BK Junior KomárnoBardejovskí RytieriŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
MBK Victoria ŽilinaABOVIA 96 KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
ABOVIA 96 KošiceMŠK BK Žiar nad HronomŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
BK Junior KomárnoBK Inter BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
Bardejovskí RytieriMBK Victoria ŽilinaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom

3.6.2017 | sobota
9:00
M-SR Mladšie mini
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská BystricaMŠH Rybníková 15Trnava
11:00
M-SR Mladšie mini
BK AŠK Slávia TrnavaBK SOUŽ Cassovia KošiceMŠH Rybníková 15Trnava
13:00
M-SR Mladšie mini
MBK RužomberokYoung Angels 2006 KošiceMŠH Rybníková 15Trnava
15:00
M-SR Mladšie mini
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK SOUŽ Cassovia KošiceMŠH Rybníková 15Trnava
17:00
M-SR Mladšie mini
Young Angels 2006 KošiceBK AŠK Slávia TrnavaMŠH Rybníková 15Trnava
19:00
M-SR Mladšie mini
ŠBK ŠamorínMBK RužomberokMŠH Rybníková 15Trnava
M-SR Mladší mini
Bardejovskí RytieriBK Inter BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
Bardejovskí RytieriABOVIA 96 KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
MŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria ŽilinaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
ABOVIA 96 KošiceBK Junior KomárnoŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
BK Inter BratislavaMBK Victoria ŽilinaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
BK Junior KomárnoMŠK BK Žiar nad HronomŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom

4.6.2017 | nedeľa
8:45
M-SR Mladšie mini
BK SOUŽ Cassovia KošiceYoung Angels 2006 KošiceMŠH Rybníková 15Trnava
10:35
M-SR Mladšie mini
BK AŠK Slávia TrnavaŠBK ŠamorínMŠH Rybníková 15Trnava
12:25
M-SR Mladšie mini
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská BystricaMŠH Rybníková 15Trnava
M-SR Mladší mini
MBK Victoria ŽilinaBK Junior KomárnoŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
MŠK BK Žiar nad HronomBardejovskí RytieriŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
M-SR Mladší mini
ABOVIA 96 KošiceBK Inter BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom