Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program TV zápasov

všetky kategórie

21.10.2018 | nedeľa
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm KomárnoHANT aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

20.10.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Levickí PatriotiIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK HandlováŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaAngels arénaKošice
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBAM PopradŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
16:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM LučenecNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
16:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBK Slovan BratislavaŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

17.10.2018 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBC PrievidzaŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Inter BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaIskra SvitŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Levickí PatriotiMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV

14.10.2018 | nedeľa
17:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraYOUNG ANGELS KošiceŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

13.10.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK HandlováHANT aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVPP & TV Raj ŽilinaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBKM LučenecŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK ŠamorínŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokBAM PopradŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

11.10.2018 | štvrtok
17:30
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaYOUNG ANGELS KošiceDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV

10.10.2018 | streda
19:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínMBK RužomberokŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV

9.10.2018 | utorok
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH ARENALučenec
LIVE
TV

6.10.2018 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Levickí PatriotiŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBAM PopradDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK RužomberokŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK Slovan BratislavaŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
17:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBC PrievidzaŠH Rosinská cestaŽilina
LIVE
TV

3.10.2018 | streda
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBKM Junior UKF NitraDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

29.9.2018 | sobota
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
16:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM PopradŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

28.9.2018 | piatok
19:30
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraŠBK ŠamorínŠH DolnočermánskaNitra
LIVE
TV

27.9.2018 | štvrtok
16:30
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaMBK RužomberokDom športu, Junácka 6Bratislava
LIVE
TV