Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program live zápasov

všetky kategórie

11.7.2021 | nedeľa
16:30
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomInter BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV
14:00
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBA PrievidzaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV
14:00
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaYOUNG ANGELS U15 KošiceAngels arénaKošice
LIVE
TV
12:00
ŽL Staršie žiačky
ŠBK ŠamorínPiešťanské ČajočkyAngels arénaKošice
LIVE
TV
11:30
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaRIM Basket KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV
10:00
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK Slovan BratislavaAngels arénaKošice
LIVE
TV
9:00
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior LeviceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV
8:00
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBA ČaňaAngels arénaKošice
LIVE
TV

10.7.2021 | sobota
18:00
ŽL Staršie žiačky
ŠBK ŠamorínBK AŠK Slávia TrnavaAngels arénaKošice
LIVE
TV
17:30
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaInter BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV
16:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyYOUNG ANGELS U15 KošiceAngels arénaKošice
LIVE
TV
15:00
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBBK Bánovce nad BebravouŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV
14:00
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradMBK RužomberokAngels arénaKošice
LIVE
TV
12:30
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMŠK BK Žiar nad HronomŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV
12:00
ŽL Staršie žiačky
BA ČaňaBK Slovan BratislavaAngels arénaKošice
LIVE
TV
10:00
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceŠBK Junior LeviceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV

9.7.2021 | piatok
19:00
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK RužomberokAngels arénaKošice
LIVE
TV
18:30
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouBK Lokomotíva SereďŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV
17:00
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaYOUNG ANGELS U15 KošiceAngels arénaKošice
LIVE
TV
16:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBSC BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV
15:00
ŽL Staršie žiačky
ŠBK ŠamorínBAM PopradAngels arénaKošice
LIVE
TV
13:30
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceInter BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV
13:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyBA ČaňaAngels arénaKošice
LIVE
TV
11:00
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaŠBK Junior LeviceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
TV

4.7.2021 | nedeľa
16:45
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď AInter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
15:45
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK Lokomotíva SereďŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
14:30
DL Kadeti
BKM Iskra Svit ADiawin KošiceIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
13:30
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U16 KošiceYOUNG ANGELS U17 KošiceŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
12:15
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMBA PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
11:15
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
10:00
DL Kadeti
BSC BratislavaIMC Slovakia Považská BystricaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
9:00
DL Kadetky
BAM PopradBK Klokani Ivanka pri DunajiŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV

3.7.2021 | sobota
18:00
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďYOUNG ANGELS U17 KošiceŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
17:45
DL Kadeti
Inter BratislavaDiawin KošiceIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
15:45
DL Kadetky
MBK Stará TuráYOUNG ANGELS U16 KošiceŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
15:30
DL Kadeti
BKM Iskra Svit ABK Lokomotíva Sereď AIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
13:15
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaIMC Slovakia Považská BystricaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
13:15
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK Klokani Ivanka pri DunajiŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
11:00
DL Kadeti
MBA PrievidzaBSC BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
11:00
DL Kadetky
BAM PopradBK AŠK Slávia TrnavaŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV

2.7.2021 | piatok
18:45
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiYOUNG ANGELS U17 KošiceŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
17:45
DL Kadeti
IMC Slovakia Považská BystricaInter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
16:30
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaYOUNG ANGELS U16 KošiceŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
15:30
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď AIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
14:15
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
13:15
DL Kadeti
Diawin KošiceMBK AŠK Slávia TrnavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
12:00
DL Kadetky
MBK Stará TuráBAM PopradŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
11:00
DL Kadeti
BKM Iskra Svit ABSC BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV

27.6.2021 | nedeľa
16:30
DL Juniori
Inter BratislavaŠBK Junior LeviceNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
14:00
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM Iskra SvitNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
13:00
DL Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JŠportové centrum PriemyslovkaStará Turá
LIVE
TV
11:30
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK AŠK Slávia TrnavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
11:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBBK Bánovce nad BebravouŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
10:00
DL Juniorky
BAM Poprad JMBK Stará Turá JŠportové centrum PriemyslovkaStará Turá
LIVE
TV
9:00
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK VICTORIA ŽilinaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
9:00
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaRIM Basket KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE

26.6.2021 | sobota
19:00
DL Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JBAM Poprad JŠportové centrum PriemyslovkaStará Turá
LIVE
TV
17:30
DL Juniori
Inter BratislavaBKM Iskra SvitNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
17:00
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBA ČaňaŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
16:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomRIM Basket KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
16:00
DL Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JMBK Stará Turá JŠportové centrum PriemyslovkaStará Turá
LIVE
TV
15:00
DL Juniori
MBA PrievidzaŠBK Junior LeviceNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
14:30
ŽL Staršie žiačky
BA ČaňaBKM BardejovŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
12:30
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK VICTORIA ŽilinaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
12:15
ŽL Staršie žiačky
YOUNG ANGELS U15 KošiceBAM PopradŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
12:00
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouRIM Basket KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
10:00
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK AŠK Slávia TrnavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
10:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBA PrievidzaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
LIVE
10:00
ŽL Staršie žiačky
BKM BardejovMBK RužomberokŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

25.6.2021 | piatok
17:30
DL Juniori
MBK VICTORIA ŽilinaInter BratislavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
15:30
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradMBK RužomberokŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
15:00
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceŠBK Junior LeviceNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
12:30
DL Juniori
BKM Iskra SvitBKM SPU NitraNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
10:00
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK AŠK Slávia TrnavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

16.6.2021 | streda
17:45
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U17 KošiceYOUNG ANGELS U16 KošiceAngels arénaKošice
LIVE

13.6.2021 | nedeľa
15:00
DL Juniorky
BAM Poprad JZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
LIVE
TV
14:00
DL Juniori
BBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior LeviceŠH LeviceLevice
LIVE
11:00
DL Juniorky
ŽBK Rožňava JYOUNG ANGELS U19 Košice JŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
LIVE
TV
10:00
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia TrnavaŠH LeviceLevice
LIVE
9:00
DL Juniorky
MBK Stará Turá JBAM Poprad JŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
LIVE
TV

12.6.2021 | sobota
18:00
1 Liga ženy, MŽ, Juniorky
ŠKBD SNV U23BK Slovan Bratislava 23ŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
18:00
DL Juniorky
MBK Stará Turá JŽBK Rožňava JŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
LIVE
TV
16:00
DL Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
LIVE
TV
14:00
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Karlovka BratislavaŠH LeviceLevice
LIVE
12:00
DL Juniori
MBK AŠK Slávia TrnavaBBK Bánovce nad BebravouŠH LeviceLevice
LIVE
11:00
DL Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JMBK Stará Turá JŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
LIVE
TV
9:00
DL Juniorky
ŽBK Rožňava JBAM Poprad JŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
LIVE
TV

11.6.2021 | piatok
18:00
DL Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JMBK Stará Turá JŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
LIVE
TV
17:00
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Karlovka BratislavaŠH LeviceLevice
LIVE
15:00
DL Juniori
MBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU NitraŠH LeviceLevice
LIVE
14:00
DL Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JŽBK Rožňava JŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
LIVE
TV
10:00
DL Juniorky
BAM Poprad JYOUNG ANGELS U19 Košice JŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
LIVE
TV

6.6.2021 | nedeľa
16:00
DL Kadetky
BAM PopradŽBK RožňavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
14:00
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa U16 KošiceYOUNG ANGELS U16 KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
12:00
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
10:00
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYOUNG ANGELS U17 KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE

5.6.2021 | sobota
18:00
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U17 KošiceŠKBD Spišská Nová VesŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
16:00
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenŽBK RožňavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
14:00
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U17 KošiceBAM PopradŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
12:00
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U16 KošiceŠKBD Spišská Nová VesŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
10:00
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenCBK Minibuseuropa U16 KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE

30.5.2021 | nedeľa
12:30
Extraliga ženy 23
BK ŠKP 08 Banská Bystrica U23Young Angels Košice U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
10:00
Extraliga ženy 23
MBK Stará Turá U23BAM Poprad U23Angels arénaKošice
LIVE
TV

29.5.2021 | sobota
17:30
Extraliga ženy 23
Young Angels Košice U23MBK Stará Turá U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
15:00
Extraliga ženy 23
BK ŠKP 08 Banská Bystrica U23BAM Poprad U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
12:30
Extraliga ženy 23
BK Slovan Bratislava U23BK Lokomotíva Sereď U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
10:00
Extraliga ženy 23
ŠKBD SNV U23BKM Junior UKF Nitra U23Angels arénaKošice
LIVE
TV

28.5.2021 | piatok
20:00
Extraliga ženy 23
MBK Stará Turá U23BK Lokomotíva Sereď U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
17:45
Extraliga ženy 23
BK Slovan Bratislava U23BAM Poprad U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
15:30
Extraliga ženy 23
BK ŠKP 08 Banská Bystrica U23BKM Junior UKF Nitra U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
13:15
Extraliga ženy 23
Young Angels Košice U23ŠKBD SNV U23Angels arénaKošice
LIVE
TV

26.5.2021 | streda
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIPatrioti LeviceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

23.5.2021 | nedeľa
14:00
Extraliga ženy 23
MBK Stará Turá U23BK Lokomotíva Sereď U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
12:00
Extraliga ženy 23
BKM Junior UKF Nitra U23ŠKBD SNV U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
10:00
Extraliga ženy 23
BK Slovan Bratislava U23Young Angels Košice U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
8:00
Extraliga ženy 23
BK ŠKP 08 Banská Bystrica U23BAM Poprad U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

22.5.2021 | sobota
19:00
Extraliga ženy 23
ŠKBD SNV U23BK Slovan Bratislava U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceSPIŠSKÍ RYTIERIŠH LeviceLevice
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy 23
MBK Stará Turá U23BK ŠKP 08 Banská Bystrica U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
15:00
Extraliga ženy 23
BK Slovan Bratislava U23BAM Poprad U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
13:00
Extraliga ženy 23
BK Lokomotíva Sereď U23ŠKBD SNV U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
11:00
Extraliga ženy 23
Young Angels Košice U23MBK Stará Turá U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
9:00
Extraliga ženy 23
BK ŠKP 08 Banská Bystrica U23BKM Junior UKF Nitra U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

21.5.2021 | piatok
20:00
Extraliga ženy 23
BAM Poprad U23ŠKBD SNV U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy 23
BK ŠKP 08 Banská Bystrica U23Young Angels Košice U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
16:00
Extraliga ženy 23
BK Slovan Bratislava U23BK Lokomotíva Sereď U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
14:00
Extraliga ženy 23
BKM Junior UKF Nitra U23MBK Stará Turá U23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

19.5.2021 | streda
16:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIPatrioti LeviceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

16.5.2021 | nedeľa
14:00
Extraliga ženy 23
Young Angels Košice U23ŠKBD SNV U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
12:00
Extraliga ženy 23
BK ŠKP 08 Banská Bystrica U23BK Lokomotíva Sereď U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
10:00
Extraliga ženy 23
BAM Poprad U23MBK Stará Turá U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
8:00
Extraliga ženy 23
BKM Junior UKF Nitra U23BK Slovan Bratislava U23Angels arénaKošice
LIVE
TV

15.5.2021 | sobota
19:00
Extraliga ženy 23
BK Lokomotíva Sereď U23BAM Poprad U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceSPIŠSKÍ RYTIERIŠH LeviceLevice
LIVE
TV
17:00
Extraliga ženy 23
Young Angels Košice U23BKM Junior UKF Nitra U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
15:00
Extraliga ženy 23
ŠKBD SNV U23MBK Stará Turá U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
13:00
Extraliga ženy 23
BK Slovan Bratislava U23BK ŠKP 08 Banská Bystrica U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
11:00
Extraliga ženy 23
BKM Junior UKF Nitra U23BAM Poprad U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
9:00
Extraliga ženy 23
Young Angels Košice U23BK Lokomotíva Sereď U23Angels arénaKošice
LIVE
TV

14.5.2021 | piatok
20:00
Extraliga ženy 23
MBK Stará Turá U23BK Slovan Bratislava U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
18:00
Extraliga ženy 23
BK Lokomotíva Sereď U23BKM Junior UKF Nitra U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
16:00
Extraliga ženy 23
BK ŠKP 08 Banská Bystrica U23ŠKBD SNV U23Angels arénaKošice
LIVE
TV
14:00
Extraliga ženy 23
BAM Poprad U23Young Angels Košice U23Angels arénaKošice
LIVE
TV

5.5.2021 | streda
17:00
Niké SBL
Iskra SvitSPIŠSKÍ RYTIERIIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV

1.5.2021 | sobota
19:00
Niké SBL
Patrioti LeviceInter BratislavaŠH LeviceLevice
LIVE
TV
17:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIIskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

28.4.2021 | streda
19:00
Niké SBL
Inter BratislavaPatrioti LeviceEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:00
Niké SBL
Iskra SvitSPIŠSKÍ RYTIERIIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV

24.4.2021 | sobota
19:00
Niké SBL
Patrioti LeviceInter BratislavaŠH LeviceLevice
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
17:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIIskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

21.4.2021 | streda
19:00
Niké SBL
Iskra SvitBC PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
19:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBAM PopradŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaAngels arénaKošice
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:00
Niké SBL
Inter BratislavaBKM LučenecEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

17.4.2021 | sobota
19:00
Niké SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23BK ŠK UMB Banská BystricaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaYOUNG ANGELS KošiceŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
17:00
Niké SBL
BKM LučenecInter BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV

16.4.2021 | piatok
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradŠBK ŠamorínAréna PopradPoprad
LIVE
TV

14.4.2021 | streda
19:00
Niké SBL
Iskra SvitBC PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
19:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBAM PopradŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaAngels arénaKošice
LIVE
TV
17:30
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves 23Fakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV
17:00
Niké SBL
Inter BratislavaBKM LučenecEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

10.4.2021 | sobota
18:00
Niké SBL
BKM LučenecMBK Baník HandlováŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaBC PrievidzaEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceIskra SvitŠH LeviceLevice
LIVE
TV

7.4.2021 | streda
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaPatrioti LeviceNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaIskra SvitEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováSPIŠSKÍ RYTIERIŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠK UMB Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

5.4.2021 | pondelok
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceInter BratislavaŠH LeviceLevice
LIVE
TV

3.4.2021 | sobota
18:00
Niké SBL
Iskra SvitInter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaSPIŠSKÍ RYTIERINiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováPatrioti LeviceŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK RužomberokŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23ŠBK ŠamorínŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
16:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské ČajkyAngels arénaKošice
LIVE
TV
15:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaBAM PopradFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV

31.3.2021 | streda
19:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínŠKBD Spišská Nová Ves 23ŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIBKM LučenecŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaMBK Baník HandlováEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠK UMB Banská BystricaAréna PopradPoprad
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

28.3.2021 | nedeľa
16:30
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV

27.3.2021 | sobota
20:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováBC PrievidzaŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Iskra SvitSPIŠSKÍ RYTIERIIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
BKM LučenecPatrioti LeviceŠH ARENALučenec
LIVE
TV
15:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaPiešťanské ČajkyFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV

26.3.2021 | piatok
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23MBK RužomberokŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK ŠamorínŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradYOUNG ANGELS KošiceAréna PopradPoprad
LIVE
TV

24.3.2021 | streda
19:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIPatrioti LeviceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Iskra SvitMBK Baník HandlováIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaBKM LučenecEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠK UMB Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves 23ŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBAM PopradAngels arénaKošice
LIVE
TV

22.3.2021 | pondelok
18:00
Niké SBL
BKM LučenecBC PrievidzaŠH ARENALučenec
LIVE
TV

21.3.2021 | nedeľa
13:30
SP Ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceAngels arénaKošice
LIVE
TV
11:00
SP Ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS U19 Košice JAngels arénaKošice
LIVE
TV

20.3.2021 | sobota
17:00
SP Ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS U19 Košice JAngels arénaKošice
LIVE
TV
16:00
SP Muži
Inter BratislavaSPIŠSKÍ RYTIERIEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
14:30
SP Ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceAngels arénaKošice
LIVE
TV

19.3.2021 | piatok
17:30
SP Muži
SPIŠSKÍ RYTIERIBC PrievidzaEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
15:00
SP Muži
Inter BratislavaBKM LučenecEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

17.3.2021 | streda
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceIskra SvitŠH LeviceLevice
LIVE
TV

16.3.2021 | utorok
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováInter BratislavaŠHHandlová
LIVE
TV

15.3.2021 | pondelok
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceBC PrievidzaŠH LeviceLevice
LIVE
TV

13.3.2021 | sobota
20:00
Niké SBL
BC PrievidzaPatrioti LeviceNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIInter BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK ŠK UMB Banská BystricaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
Iskra SvitBKM LučenecIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
14:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23BAM PopradŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

10.3.2021 | streda
18:00
Niké SBL
Iskra SvitPatrioti LeviceIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováBKM LučenecŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaInter BratislavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaBK ŠKP 08 Banská BystricaFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV

8.3.2021 | pondelok
17:00
SP Muži
Patrioti LeviceSPIŠSKÍ RYTIERIŠH LeviceLevice
LIVE
TV

6.3.2021 | sobota
18:30
Niké SBL
Patrioti LeviceMBK Baník HandlováŠH LeviceLevice
LIVE
TV
18:00
SP Muži
BKM LučenecIskra SvitŠH ARENALučenec
LIVE
TV
16:30
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIBC PrievidzaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

5.3.2021 | piatok
17:30
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaBAM PopradFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV

3.3.2021 | streda
18:00
Niké SBL
BKM LučenecSPIŠSKÍ RYTIERIŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Iskra SvitBC PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV

1.3.2021 | pondelok
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceIskra SvitŠH LeviceLevice
LIVE
TV

27.2.2021 | sobota
20:00
Niké SBL
BC PrievidzaMBK Baník HandlováNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIIskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská BystricaZŠ KomenskéhoPoprad
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
Patrioti LeviceBKM LučenecŠH LeviceLevice
LIVE
TV
14:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23BK ŠK UMB Banská BystricaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

21.2.2021 | nedeľa
16:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceMBK RužomberokAngels arénaKošice
LIVE
TV

20.2.2021 | sobota
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23BK ŠKP 08 Banská BystricaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské ČajkyŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV

13.2.2021 | sobota
16:00
Niké SBL
Inter BratislavaBC PrievidzaEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

10.2.2021 | streda
18:00
Niké SBL
BKM LučenecInter BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceSPIŠSKÍ RYTIERIŠH LeviceLevice
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováIskra SvitŠHHandlová
LIVE
TV

7.2.2021 | nedeľa
20:00
Niké SBL
BC PrievidzaBKM LučenecNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

6.2.2021 | sobota
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaPatrioti LeviceEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIMBK Baník HandlováŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

3.2.2021 | streda
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaSPIŠSKÍ RYTIERIEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BKM LučenecIskra SvitŠH ARENALučenec
LIVE
TV

30.1.2021 | sobota
18:00
Niké SBL
BKM LučenecMBK Baník HandlováŠH ARENALučenec
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
Inter BratislavaBC PrievidzaEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
16:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské ČajkyAngels arénaKošice
LIVE
TV
14:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves 23Aréna PopradPoprad
LIVE
TV

27.1.2021 | streda
18:00
Niké SBL
BKM LučenecBC PrievidzaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Iskra SvitInter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS KošiceŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV

23.1.2021 | sobota
18:00
Niké SBL
BKM LučenecMBK Baník HandlováŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM PopradŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

22.1.2021 | piatok
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:30
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves 23Fakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV

20.1.2021 | streda
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaMBK Baník HandlováEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaSPIŠSKÍ RYTIERINiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BKM LučenecIskra SvitŠH ARENALučenec
LIVE
TV

16.1.2021 | sobota
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves 23ŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠK UMB Banská BystricaAréna PopradPoprad
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

13.1.2021 | streda
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaSPIŠSKÍ RYTIERINiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováPatrioti LeviceŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23BAM PopradŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
17:00
Niké SBL
Iskra SvitInter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠK UMB Banská BystricaŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

12.1.2021 | utorok
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská BystricaAréna PopradPoprad
LIVE
TV

11.1.2021 | pondelok
16:00
Niké SBL
BC PrievidzaInter BratislavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

9.1.2021 | sobota
20:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIBKM LučenecŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBAM PopradŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK RužomberokŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
Inter BratislavaMBK Baník HandlováEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
16:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské ČajkyAngels arénaKošice
LIVE
TV
15:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves 23Fakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV

7.1.2021 | štvrtok
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradPiešťanské ČajkyAréna PopradPoprad
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

6.1.2021 | streda
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIIskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BKM LučenecPatrioti LeviceŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováBC PrievidzaŠHHandlová
LIVE
TV
14:00
SP Ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23YOUNG ANGELS U19 Košice JŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

5.1.2021 | utorok
16:00
SP Ženy
YOUNG ANGELS U19 Košice JŠKBD Spišská Nová Ves 23Angels arénaKošice
LIVE
TV

3.1.2021 | nedeľa
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaSPIŠSKÍ RYTIERIEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

30.12.2020 | streda
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaBKM LučenecEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIPatrioti LeviceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Iskra SvitMBK Baník HandlováIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV

27.12.2020 | nedeľa
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceInter BratislavaŠH LeviceLevice
LIVE
TV

26.12.2020 | sobota
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováSPIŠSKÍ RYTIERIŠHHandlová
LIVE
TV

22.12.2020 | utorok
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIInter BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Iskra SvitBKM LučenecIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV

19.12.2020 | sobota
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováBKM LučenecŠHHandlová
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
Iskra SvitPatrioti LeviceIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
16:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠKBD Spišská Nová Ves 23Angels arénaKošice
LIVE
TV

16.12.2020 | streda
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováPatrioti LeviceŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIBKM LučenecŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

14.12.2020 | pondelok
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováBC PrievidzaŠHHandlová
LIVE
TV

12.12.2020 | sobota
20:00
Niké SBL
Patrioti LeviceMBK Baník HandlováŠH LeviceLevice
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaIskra SvitEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK ŠK UMB Banská BystricaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínŠKBD Spišská Nová Ves 23ŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIBC PrievidzaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
16:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceMBK RužomberokAngels arénaKošice
LIVE
TV

9.12.2020 | streda
18:00
Niké SBL
BKM LučenecSPIŠSKÍ RYTIERIŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Iskra SvitBC PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováInter BratislavaŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

7.12.2020 | pondelok
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceSPIŠSKÍ RYTIERIŠH LeviceLevice
LIVE
TV

5.12.2020 | sobota
20:00
Niké SBL
BC PrievidzaMBK Baník HandlováNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Iskra SvitSPIŠSKÍ RYTIERIIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaYOUNG ANGELS KošiceFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
Patrioti LeviceBKM LučenecŠH LeviceLevice
LIVE
TV

2.12.2020 | streda
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováIskra SvitŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BKM LučenecInter BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceBC PrievidzaŠH LeviceLevice
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaMBK RužomberokFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBAM PopradDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV

28.11.2020 | sobota
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠK UMB Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠKBD Spišská Nová Ves 23Diplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaYOUNG ANGELS KošiceŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradMBK RužomberokAréna PopradPoprad
LIVE
TV

25.11.2020 | streda
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23MBK RužomberokŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

21.11.2020 | sobota
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23BK ŠKP 08 Banská BystricaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaBAM PopradFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV
16:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK ŠamorínAngels arénaKošice
LIVE
TV

18.11.2020 | streda
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK ŠamorínŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

17.11.2020 | utorok
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradYOUNG ANGELS KošiceAréna PopradPoprad
LIVE
TV

15.11.2020 | nedeľa
17:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaPiešťanské ČajkyFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV

14.11.2020 | sobota
17:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM PopradŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

11.11.2020 | streda
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves 23Aréna PopradPoprad
LIVE
TV

7.11.2020 | sobota
20:00
Niké SBL
Iskra SvitSPIŠSKÍ RYTIERIIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
BKM LučenecPatrioti LeviceŠH ARENALučenec
LIVE
TV

4.11.2020 | streda
18:30
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23BK ŠK UMB Banská BystricaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaBKM LučenecNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaPatrioti LeviceEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradŠBK ŠamorínAréna PopradPoprad
LIVE
TV
15:45
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIMBK Baník HandlováŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

31.10.2020 | sobota
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIPatrioti LeviceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
Iskra SvitMBK Baník HandlováIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
14:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23YOUNG ANGELS KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

30.10.2020 | piatok
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaBKM LučenecEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

29.10.2020 | štvrtok
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské ČajkyŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV

28.10.2020 | streda
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováSPIŠSKÍ RYTIERIŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceInter BratislavaŠH LeviceLevice
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BKM LučenecBC PrievidzaŠH ARENALučenec
LIVE
TV

24.10.2020 | sobota
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaPatrioti LeviceNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIInter BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaBK ŠKP 08 Banská BystricaFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
Iskra SvitBKM LučenecIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
15:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV
14:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23ŠBK ŠamorínŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV

21.10.2020 | streda
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaInter BratislavaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováBKM LučenecŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Iskra SvitPatrioti LeviceIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské ČajkyŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

17.10.2020 | sobota
20:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIBC PrievidzaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaIskra SvitEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK ŠK UMB Banská BystricaAngels arénaKošice
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínMBK RužomberokŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
16:00
Niké SBL
Patrioti LeviceMBK Baník HandlováŠH LeviceLevice
LIVE
TV

11.10.2020 | nedeľa
16:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaAngels arénaKošice
LIVE
TV

10.10.2020 | sobota
18:00
Niké SBL
BKM LučenecSPIŠSKÍ RYTIERIŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Iskra SvitBC PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováInter BratislavaŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves 23Piešťanské ČajkyŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠK UMB Banská BystricaŠBK ŠamorínFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokBAM PopradŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

7.10.2020 | streda
19:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIIskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaMBK Baník HandlováNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceBKM LučenecŠH LeviceLevice
LIVE
TV

4.10.2020 | nedeľa
17:00
Niké Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves 23ŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
LIVE
TV

3.10.2020 | sobota
18:00
Niké SBL
MBK Baník HandlováIskra SvitŠHHandlová
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
BKM LučenecInter BratislavaŠH ARENALučenec
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS KošiceŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
17:30
Niké Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠK UMB Banská BystricaAréna PopradPoprad
LIVE
TV

2.10.2020 | piatok
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceSPIŠSKÍ RYTIERIŠH LeviceLevice
LIVE
TV

30.9.2020 | streda
18:00
Niké SBL
BC PrievidzaBKM LučenecNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
SPIŠSKÍ RYTIERIMBK Baník HandlováŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaPatrioti LeviceEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBAM PopradAngels arénaKošice
LIVE
TV
18:00
Niké Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠK UMB Banská BystricaDiplomat arénaPiešťany
LIVE
TV
17:00
Niké Extraliga ženy
MBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves 23ŠH KoniareňRužomberok
LIVE
TV

27.9.2020 | nedeľa
18:00
Niké SBL
BKM LučenecIskra SvitŠH ARENALučenec
LIVE
TV

26.9.2020 | sobota
18:00
Niké SBL
Inter BratislavaSPIŠSKÍ RYTIERIEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
Niké SBL
Patrioti LeviceBC PrievidzaŠH LeviceLevice
LIVE
TV

27.2.2020 | štvrtok
20:00
SP Muži
BC PrievidzaMBK Baník HandlováNiké arénaPrievidza
LIVE
TV