Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program live zápasov

DL Kadetky

4.7.2021 | nedeľa
15:45
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK Lokomotíva SereďŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
13:30
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U16 KošiceYOUNG ANGELS U17 KošiceŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
11:15
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
9:00
DL Kadetky
BAM PopradBK Klokani Ivanka pri DunajiŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV

3.7.2021 | sobota
18:00
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďYOUNG ANGELS U17 KošiceŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
15:45
DL Kadetky
MBK Stará TuráYOUNG ANGELS U16 KošiceŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
13:15
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBK Klokani Ivanka pri DunajiŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
11:00
DL Kadetky
BAM PopradBK AŠK Slávia TrnavaŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV

2.7.2021 | piatok
18:45
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiYOUNG ANGELS U17 KošiceŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
16:30
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaYOUNG ANGELS U16 KošiceŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
14:15
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV
12:00
DL Kadetky
MBK Stará TuráBAM PopradŠH-Rates arénaZvolen
LIVE
TV

16.6.2021 | streda
17:45
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U17 KošiceYOUNG ANGELS U16 KošiceAngels arénaKošice
LIVE

6.6.2021 | nedeľa
16:00
DL Kadetky
BAM PopradŽBK RožňavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
14:00
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa U16 KošiceYOUNG ANGELS U16 KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
12:00
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
10:00
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYOUNG ANGELS U17 KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE

5.6.2021 | sobota
18:00
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U17 KošiceŠKBD Spišská Nová VesŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
16:00
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenŽBK RožňavaŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
14:00
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U17 KošiceBAM PopradŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
12:00
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U16 KošiceŠKBD Spišská Nová VesŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
10:00
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenCBK Minibuseuropa U16 KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE