Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

18.1.2020 | sobota
9:00
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBAM PopradŠH SNVSpišská Nová Ves
13:30
DL Kadeti
KB KošiceBKM Iskra SvitHotel.akad. Južná trieda 10Košice
14:00
DL Kadeti
MBA PrievidzaBSC BratislavaNiké arénaPrievidza
14:00
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenZŠ HôrkaNitra
14:30
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad BebravouŠH Dom športuLevice
15:00
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaŠKP BBC Banská BystricaZŠ Majerníkova 62Bratislava
15:00
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK Slovan BratislavaSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
15:30
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaDiawin KošiceZŠ Limbová, SolinkyŽilina
16:00
DL Kadeti
MBK Liptovský Mikuláš1 BK MichalovceZŠ J.Kráľa, PodbrezinyLiptovský Mikuláš
16:00
DL Kadetky
TYDAM UPJŠ KošiceBKM BardejovŠH Medická 4Košice
16:00
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia TrnavaŠH Stará TuráStará Turá
16:00
DL Kadetky
ŽBK RožňavaCBK Minibuseuropa KošiceŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
16:30
DL Kadeti
ABOVIA 96 KošiceTYDAM UPJŠ KošiceSPŠ DopravnáKošice
17:00
DL Juniori
BKM SPU NitraBK MŠK KežmarokŠH DolnočermánskaNitra
17:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínMBK RužomberokŠC Samaria, VeternáŠamorín
LIVE
TV
17:30
DL Kadeti
Inter BratislavaŠBK HandlováŠH Mladosť, Trnavská 39Bratislava
17:30
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMŠK BK Žiar nad HronomSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra SvitMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Slávia ŽilinaNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM LučenecŠH SNVSpišská Nová Ves
LIVE
TV
18:00
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokMBA PrievidzaSOU KomenskéhoPezinok
18:00
Extraliga ženy
Dubček BratislavaBK ŠKP 08 Banská BystricaZŠ Majerníkova 62Bratislava
LIVE
TV

19.1.2020 | nedeľa
9:00
DL Kadeti
MBA PrievidzaInter BratislavaNiké arénaPrievidza
9:00
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMŠK BK Žiar nad HronomZŠ Majerníkova 62Bratislava
9:30
DL Kadeti
MBK Victoria Žilina1 BK MichalovceZŠ Limbová, SolinkyŽilina
9:30
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa KošiceŽBK RožňavaZŠ JuhoslovanskáKošice
10:00
DL Kadeti
ŠBK HandlováBSC BratislavaZŠ Mierové námestieHandlová
10:00
DL Kadeti
MBK Liptovský MikulášDiawin KošiceZŠ J.Kráľa, PodbrezinyLiptovský Mikuláš
10:00
DL Kadeti
KB KošiceBK 04 AC LB SNVHotel.akad. Južná trieda 10Košice
10:00
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoŠBK HandlováMŠH Športová 1Komárno
10:00
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenBKM Junior UKF NitraŠH-Rates arénaZvolen
10:00
DL Kadetky
BKM BardejovTYDAM UPJŠ KošiceŠH MierBardejov
10:00
DL Kadetky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová VesZŠ KomenskéhoPoprad
10:30
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK Lokomotíva SereďSF STU, Nám. Slobody 17Bratislava
11:00
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokŠBK Junior LeviceSOU KomenskéhoPezinok
11:00
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará TuráŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
12:00
SP Ženy
Dubček BratislavaMBK Stará TuráZŠ Majerníkova 62Bratislava
12:30
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBK MŠK KežmarokŠH Dom športuLevice
13:30
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠKP BBC Banská BystricaSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
14:30
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaMBA PrievidzaZŠ Majerníkova 62Bratislava
17:00
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM SPU NitraŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaMBK Baník HandlováEurovia aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV

22.1.2020 | streda
15:15
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)ŠBK Handlová (MS)ŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
16:00
DL Kadeti
ŠBK HandlováMBA PrievidzaZŠ Mierové námestieHandlová
17:00
DL Kadeti
Inter BratislavaBBK Bánovce nad BebravouEurovia aréna PasienkyBratislava

23.1.2020 | štvrtok
16:00
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoInter BratislavaMŠH Športová 1Komárno
16:30
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)YOUNG ANGELS U19 Košice (J)ŠH-Rates arénaZvolen
17:00
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan BratislavaZŠ BudatínŽilina

24.1.2020 | piatok
17:30
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior LeviceŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPATRIOTI LeviceIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra SvitŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
18:30
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaŠBK HandlováZŠ Majerníkova 62Bratislava
18:30
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan BratislavaZŠ KomenskéhoPoprad
19:30
DL Juniori
Inter BratislavaIMC Slovakia P.BystricaEurovia aréna PasienkyBratislava

25.1.2020 | sobota
11:00
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaMBK Karlovka BratislavaEurovia aréna PasienkyBratislava
11:00
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBasketbalový klub PezinokŠH DomkárskaBratislava
14:00
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNVIskra Aréna (ŠH)Svit
14:00
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceŠKBD Spišská Nová Ves (J)ZŠ JuhoslovanskáKošice
14:00
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava (J)ZŠ BudatínŽilina
14:30
DL Juniori
MBA PrievidzaBK MŠK KežmarokNiké arénaPrievidza
15:00
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaInter BratislavaZŠ Nám. MladostiŽilina
15:00
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéMBK Victoria ŽilinaŠH ChemlonskáHumenné
15:00
ŽL Starší žiaci
RIM Basket KošiceŠKP BBC Banská BystricaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
15:15
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK Klokani Ivanka pri DunajiŠH Loko, ČermeľskáKošice
16:00
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaBK ŠKP 08 Banská BystricaZŠ Komenského 6Stará Ľubovňa
16:30
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceBK Slovan BratislavaZŠ JuhoslovanskáKošice
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
17:00
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaTYDAM UPJŠ KošiceŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
17:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK EILAT PU PrešovFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
17:00
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesPiešťanské ČajočkyŠH Markušovská cestaSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováMBK Rieker COM-therm KomárnoŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaInter BratislavaŠH Rosinská cestaŽilina
18:00
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBBK Bánovce nad BebravouZŠ Majerníkova 62Bratislava
18:00
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováBK Junior KomárnoZŠ Mierové námestieHandlová
18:00
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceIMC Slovakia P.BystricaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská BystricaŠC Samaria, VeternáŠamorín
19:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC PrievidzaŠH SNVSpišská Nová Ves
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava (J)
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)MBK Stará Turá

26.1.2020 | nedeľa
9:00
DL Juniori
MŠK BK Žiar nad HronomBK MŠK KežmarokŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
9:00
DL Kadeti
Inter BratislavaMBK Karlovka BratislavaŠH Mladosť, Trnavská 39Bratislava
9:00
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceMBK Victoria ŽilinaŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
9:00
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK Slovan BratislavaŠH Loko, ČermeľskáKošice
9:30
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéIMC Slovakia P.BystricaŠH ChemlonskáHumenné
9:30
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBK Junior KomárnoZŠ S.ChalupkuPrievidza
10:00
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBSC BratislavaZŠ Nám. MladostiŽilina
10:00
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBK Karlovka BratislavaŠH DomkárskaBratislava
10:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)Fakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
10:00
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaŠKBD Spišská Nová Ves (J)ŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
10:00
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan Bratislava (J)ZŠ KomenskéhoPoprad
10:00
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceBK Klokani Ivanka pri DunajiZŠ JuhoslovanskáKošice
10:00
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesMBK Stará TuráŠH SNVSpišská Nová Ves
11:00
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBasketbalový klub PezinokŠH Mladosť, Trnavská 39Bratislava
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK EILAT PU PrešovŠH-Rates arénaZvolen
11:00
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaBK AŠK Slávia TrnavaZŠ Komenského 6Stará Ľubovňa
12:30
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceTYDAM UPJŠ KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice
14:00
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaPU Prešov Iskra Svit BŠH DomkárskaBratislava
15:00
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceŠKP BBC Banská BystricaŠH TU B.NěmcovejKošice
15:00
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
15:30
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceDubček BratislavaAngels arénaKošice
16:00
1.Liga muži
BKM SPU NitraBK Slávia Žilina BŠH SPUNitra
17:30
ŽL Starší žiaci
TJ Družba Piešťany (MS)BK Lokomotíva Sereďgymn. Coubertina SNPPiešťany
18:00
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM Iskra SvitNiké arénaPrievidza
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaBK Dolný Kubín
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceBK Slovenský Orol Levoča
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)Piešťanské Čajočky

29.1.2020 | streda
16:30
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováŠBK Junior LeviceZŠ Mierové námestieHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoPATRIOTI LeviceMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBK 04 AC LB SNVEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra SvitŠH ARENALučenec
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBK Slávia ŽilinaŠHHandlová
SP Ženy
MBK Stará TuráDubček Bratislava

30.1.2020 | štvrtok
11:30
DL Juniori
IMC Slovakia P.BystricaBSC Bratislava8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
15:00
DL Juniori
MBA PrievidzaInter BratislavaNiké arénaPrievidza
19:00
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokBK Junior KomárnoSOU KomenskéhoPezinok

1.2.2020 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH Rosinská cestaŽilina
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Baník HandlováŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBKM LučenecŠHLevice
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyDubček BratislavaDiplomat arénaPiešťany
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaMBA Prievidza
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMBK Liptovský Mikuláš
DL Kadeti
BKM Iskra SvitTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
Inter BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomŠBK Handlová
DL Kadeti
1 BK MichalovceKB Košice
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVABOVIA 96 Košice
DL Kadeti
BSC BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK Šamorín

2.2.2020 | nedeľa
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK RužomberokŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BBK Dolný Kubín
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaŠBK Junior-Patrioti Levice
DL Kadeti
Diawin KošiceKB Košice
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVTYDAM UPJŠ Košice
DL Kadeti
ŠKP BBC Banská BystricaŠBK Handlová
DL Kadeti
BSC BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
1 BK MichalovceRIM Basket Košice
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouInter Bratislava

3.2.2020 | pondelok
11:00
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBA PrievidzaŠH Dom športuLevice
12:30
DL Juniori
Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad HronomEurovia aréna PasienkyBratislava
19:00
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra SvitŠH Dom športuLevice

5.2.2020 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitInter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBKM LučenecMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Slávia ŽilinaŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBC PrievidzaŠHLevice

8.2.2020 | sobota
18:00
SP Muži
BKM LučenecMBK Baník HandlováŠH ARENALučenec
DL Juniori
BK MŠK KežmarokIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
BSC BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBA Prievidza
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská Bystrica1 BK Humenné
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK Karlovka BratislavaŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
TYDAM UPJŠ KošiceRIM Basket Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBKM Iskra Svit

9.2.2020 | nedeľa
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LevicePU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
BK Dolný KubínBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
BKM SPU NitraKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomBK Slávia Žilina B
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Juniori
BK MŠK KežmarokMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM SPU NitraMBA Prievidza
DL Juniori
BKM Iskra SvitIMC Slovakia P.Bystrica
DL Juniori
Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
Basketbalový klub PezinokŠBK Handlová
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceTJ Družba Piešťany (MS)
ŽL Starší žiaci
ŠKP BBC Banská BystricaDiawin Košice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
IMC Slovakia P.BystricaBK 04 AC LB SNV

11.2.2020 | utorok
18:00
SP Muži
Inter BratislavaMŠK Iskra PetržalkaEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
SP Muži
PATRIOTI LeviceIskra SvitŠHLevice

14.2.2020 | piatok
SP Muži
......Niké arénaPrievidza
SP Ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceNiké arénaPrievidza
SP Ženy
MBK Ružomberok...Niké arénaPrievidza

15.2.2020 | sobota
SP Muži
......Niké arénaPrievidza
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)MBK Stará Turá
SP Ženy
......Niké arénaPrievidza
SP Ženy
......Niké arénaPrievidza
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)TYDAM UPJŠ Košice (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)ŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan Bratislava

16.2.2020 | nedeľa
9:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyMBK Stará TuráDiplomat arénaPiešťany
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Slávia Žilina B
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceIMC Slovakia P. Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)ŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)TYDAM UPJŠ Košice (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradYoung Angels U15 Košice

22.2.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS KošiceŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské ČajkyŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínDubček BratislavaŠC Samaria, VeternáŠamorín

23.2.2020 | nedeľa
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBK Dolný Kubín
1.Liga muži
BKM SPU NitraŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceBK ŠKP Štart Bratislava

29.2.2020 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyŽBK Rožňava (MS)Diplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaPATRIOTI LeviceEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováIskra SvitŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM LučenecNiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK ŠamorínDiplomat arénaPiešťany
Extraliga ženy
Dubček BratislavaMBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovŠKBD Spišská Nová Ves (J)
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesTYDAM UPJŠ Košice (MS)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráŠBK Handlová (MS)
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBAM Poprad

1.3.2020 | nedeľa
14:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyŠBK Handlová (MS)Diplomat arénaPiešťany
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceBK Slávia Žilina B
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaPU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
BKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
BK Dolný KubínŠBK Junior-Patrioti Levice
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaYOUNG ANGELS Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráŽBK Rožňava (MS)

4.3.2020 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC PrievidzaMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Baník HandlováŠHLevice
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecInter BratislavaŠH ARENALučenec
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Slávia ŽilinaIskra Aréna (ŠH)Svit

6.3.2020 | piatok
19:00
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráŽBK RožňavaŠH Stará TuráStará Turá

7.3.2020 | sobota
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK ŠamorínŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBKM LučenecŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaPATRIOTI LeviceŠH Rosinská cestaŽilina
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBC PrievidzaEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaDubček BratislavaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica

14.3.2020 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyTYDAM UPJŠ Košice (MS)Diplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoInter BratislavaMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Slávia ŽilinaŠH ARENALučenec
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Baník HandlováNiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceBK 04 AC LB SNVŠHLevice
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK ŠamorínŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
Extraliga ženy
Dubček BratislavaYOUNG ANGELS Košice
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)ŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráŠKBD Spišská Nová Ves

15.3.2020 | nedeľa
9:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyŠKBD Spišská Nová VesDiplomat arénaPiešťany
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BK Dolný KubínBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BAcademic ŽU Žilina
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK Slovan Bratislava (J)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráTYDAM UPJŠ Košice (MS)

18.3.2020 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaBC PrievidzaŠH Rosinská cestaŽilina
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováInter BratislavaŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM LučenecŠH SNVSpišská Nová Ves

21.3.2020 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK Baník HandlováMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNVNiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga muži - SBL
Inter BratislavaBK Slávia ŽilinaEurovia aréna PasienkyBratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceIskra SvitŠHLevice

22.3.2020 | nedeľa
1.Liga muži
BK Dolný KubínPU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BBKM SPU Nitra

25.3.2020 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
PATRIOTI LeviceMBK Rieker COM-therm KomárnoMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVInter BratislavaŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM LučenecIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Slávia ŽilinaMBK Baník HandlováŠH Rosinská cestaŽilina

28.3.2020 | sobota
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Slávia ŽilinaMŠH Športová 1Komárno
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Baník HandlováBK 04 AC LB SNVŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPATRIOTI LeviceŠH ARENALučenec
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)ŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK EILAT PU Prešov
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)ŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráPiešťanské Čajočky
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesŠBK Handlová (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBAM Poprad

29.3.2020 | nedeľa
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaBK Slávia Žilina B
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaBK Dolný Kubín
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaKB Slávia TU Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)CBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK EILAT PU Prešov
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesŽBK Rožňava (MS)
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)ŠBK Handlová (MS)

5.4.2020 | nedeľa
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceBKM SPU Nitra

18.4.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
TYDAM UPJŠ Košice (MS)ŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)Piešťanské Čajočky

19.4.2020 | nedeľa
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaPU Prešov Iskra Svit B
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaŠBK Junior-Patrioti Levice
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
BK Dolný KubínMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BKM SPU NitraAcademic ŽU Žilina
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK RožňavaBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
ŽL Staršie žiačky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
ŠBK Handlová (MS)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
ŽBK Rožňava (MS)Piešťanské Čajočky

26.4.2020 | nedeľa
1.Liga muži
ŠBK Junior-Patrioti LeviceBK Dolný Kubín
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
PU Prešov Iskra Svit BBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica

2.5.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Munibuseuropa KošiceŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaYOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK Klokani Ivanka pri Dunaji
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaBK Slovan Bratislava

3.5.2020 | nedeľa
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Slávia Žilina BKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
IMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)ŠKBD Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)YOUNG ANGELS U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BKM Žilina-Budatín
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan BratislavaBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK Basket Stará ĽubovňaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaCBK Minibuseuropa Košice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK Slovan Bratislava

16.5.2020 | sobota
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceCBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŠŠK Basket Stará Ľubovňa
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
ŽL Staršie žiačky
CBK Minibuseuropa KošiceYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica

17.5.2020 | nedeľa
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. Bystrica
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Slávia Žilina B
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
1 Liga ženy, Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice (J)ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠKBD Spišská Nová Ves (J)CBK Munibuseuropa Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava (J)

31.5.2020 | nedeľa
9:00
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVDiawin KošiceŠH SNVSpišská Nová Ves
10:00
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra SvitDiawin KošiceIskra Aréna (ŠH)Svit
10:30
1 Liga ženy, Juniorky
BKM Žilina-BudatínMBK Stará TuráZŠ BudatínŽilina
17:00
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaInter BratislavaZŠ S.ChalupkuPrievidza
17:00
ŽL Starší žiaci
ŠBK HandlováMBA PrievidzaZŠ Mierové námestieHandlová
17:30
1 Liga ženy, Juniorky
BAM PopradMBK Stará TuráAréna PopradPoprad
SP Muži
BK Slávia ŽilinaBC Prievidza
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéRIM Basket KošiceŠH ChemlonskáHumenné
ŽL Starší žiaci
1 BK HumennéTYDAM UPJŠ KošiceŠH ChemlonskáHumenné
ŽL Starší žiaci
Diawin KošiceTYDAM UPJŠ KošiceŠA SOŠŽ Palackého 14Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica (J)ŽBK RožňavaŠH-Rates arénaZvolen
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaŽBK RožňavaFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica