Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2010-2011

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga ženy - 2010-2011

Play offSkupina 1- 6Skupina 7-10Základná skupina
Play off


1. kolo2. kolo3. kolo
Švrťfinále
Dobrí anjeli Košice2
BK UMB 08 B.Bystrica0
Švrťfinále
MBK Ružomberok2
ŠBK Šamorín0
Švrťfinále
ŽBK Whirlpool Poprad2
MBK REGION Rožňava0
Švrťfinále
BK Inpek UKF Nitra2
BK PU Bemaco Prešov1
Semifinále
Dobrí anjeli Košice3
BK Inpek UKF Nitra0
Semifinále
MBK Ružomberok3
ŽBK Whirlpool Poprad1
Finále
Dobrí anjeli Košice3
MBK Ružomberok0
O 3. miesto
ŽBK Whirlpool Poprad0
BK Inpek UKF Nitra2


Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.23.Mar [18:00] | StrDobrí anjeli KošiceBK UMB 08 B.Bystrica 113:59 (57:36)Angels aréna
2.23.Mar [17:00] | StrMBK RužomberokŠBK Šamorín 92:62 (44:24)ŠH Koniareň
3.23.Mar [17:30] | StrŽBK Whirlpool PopradMBK REGION Rožňava 85:42 (37:17)Aréna Poprad
4.23.Mar [16:30] | StrBK Inpek UKF NitraBK PU Bemaco Prešov 74:51 (45:27)ŠH Dolnočermánska
5.26.Mar [16:00] | SobBK UMB 08 B.BystricaDobrí anjeli Košice48:85 (27:35)ŠH Dukla, Štiavničky
6.26.Mar [16:00] | SobŠBK ŠamorínMBK Ružomberok48:98 (25:53)SH Trhovisko 58
7.26.Mar [18:00] | SobMBK REGION RožňavaŽBK Whirlpool Poprad45:79 (27:44)ŠH gymn. Štítnická
8.26.Mar [18:00] | SobBK PU Bemaco PrešovBK Inpek UKF Nitra 87:67 (41:35)ŠH PU Športová 10
12.30.Mar [16:30] | StrBK Inpek UKF NitraBK PU Bemaco Prešov 69:53 (30:23)ŠH Dolnočermánska
2. kolo
13.2.Apr [18:00] | SobDobrí anjeli KošiceBK Inpek UKF Nitra 78:65 (43:39)Angels aréna
14.2.Apr [17:00] | SobMBK RužomberokŽBK Whirlpool Poprad60:63 (24:37)ŠH Koniareň
15.6.Apr [16:30] | StrBK Inpek UKF NitraDobrí anjeli Košice48:70 (23:32)ŠH Dolnočermánska
16.6.Apr [17:30] | StrŽBK Whirlpool PopradMBK Ružomberok59:61 (32:39)ZŠ Komenského
17.9.Apr [18:00] | SobDobrí anjeli KošiceBK Inpek UKF Nitra 90:58 (44:22)Angels aréna
18.9.Apr [17:00] | SobMBK RužomberokŽBK Whirlpool Poprad 70:61 (34:25)ŠH Koniareň
20.13.Apr [17:30] | StrŽBK Whirlpool PopradMBK Ružomberok58:62 (27:35)Aréna Poprad
3. kolo
23.20.Apr [18:00] | StrDobrí anjeli KošiceMBK Ružomberok 78:54 (46:25)Angels aréna
24.19.Apr [17:30] | UtoŽBK Whirlpool PopradBK Inpek UKF Nitra73:77 (36:31)Aréna Poprad
25.23.Apr [15:30] | SobMBK RužomberokDobrí anjeli Košice68:76 (35:42)ŠH Koniareň
26.22.Apr [18:00] | PiaBK Inpek UKF NitraŽBK Whirlpool Poprad 64:52 (35:21)ŠH Dolnočermánska
27.27.Apr [18:00] | StrDobrí anjeli KošiceMBK Ružomberok 78:63 (40:32)Angels aréna



Prehľad súťaží