Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2009-2010

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga ženy - 2009-2010

Play offSkupina 1- 6Skupina 7-10Základná skupina
Play off


1. kolo2. kolo3. kolo
DOBRÍ ANJELI Košice2
BK UMB 08 B.Bystrica0
MBK Ružomberok2
MBK Agrotrade Rožňava0
BK PU Bemaco Prešov2
Basket Steel Košice0
BK INPEK UKF Nitra1
ŽBK Whirpool Poprad2
DOBRÍ ANJELI Košice3
ŽBK Whirpool Poprad1
MBK Ružomberok2
BK PU Bemaco Prešov3
Finále
DOBRÍ ANJELI Košice3
BK PU Bemaco Prešov0
O 3. miesto
MBK Ružomberok3
ŽBK Whirpool Poprad1


Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.14.Mar [18:00] | NedDOBRÍ ANJELI KošiceBK UMB 08 B.Bystrica 115:27 (65:10)Angels aréna
2.14.Mar [18:00] | NedMBK RužomberokMBK Agrotrade Rožňava 80:57 (46:33)ŠH Koniareň
3.14.Mar [17:00] | NedBK PU Bemaco PrešovBasket Steel Košice 73:61 (36:37)ŠH PU Športová 10
4.14.Mar [18:00] | NedBK INPEK UKF NitraŽBK Whirpool Poprad 71:64 (42:34)ŠH Dolnočermánska
5.18.Mar [18:00] | ŠtvBK UMB 08 B.BystricaDOBRÍ ANJELI Košice32:106 (15:45)ŠH Dukla, Štiavničky
6.18.Mar [18:00] | ŠtvMBK Agrotrade RožňavaMBK Ružomberok52:96 (20:53)ŠH Hviezdoslavova
7.18.Mar [16:00] | ŠtvBasket Steel KošiceBK PU Bemaco Prešov65:72 (29:43)ZŠ Bernolákova
8.18.Mar [17:40] | ŠtvŽBK Whirpool PopradBK INPEK UKF Nitra 74:59 (38:28)Aréna Poprad
12.21.Mar [18:00] | NedBK INPEK UKF NitraŽBK Whirpool Poprad66:73 (34:40)ŠH Dolnočermánska
2. kolo
13.25.Mar [18:00] | ŠtvDOBRÍ ANJELI KošiceŽBK Whirpool Poprad 95:49 (53:26)Angels aréna
14.25.Mar [17:00] | ŠtvMBK RužomberokBK PU Bemaco Prešov 77:64 (37:26)ŠH Koniareň
15.28.Mar [17:30] | NedŽBK Whirpool PopradDOBRÍ ANJELI Košice 65:54 (38:35)Aréna Poprad
16.28.Mar [17:00] | NedBK PU Bemaco PrešovMBK Ružomberok 73:53 (41:31)ŠH PU Športová 10
17.1.Apr [18:00] | ŠtvDOBRÍ ANJELI KošiceŽBK Whirpool Poprad 74:58 (44:25)Angels aréna
18.1.Apr [17:00] | ŠtvMBK RužomberokBK PU Bemaco Prešov 77:67 (41:38)ŠH Koniareň
19.4.Apr [17:00] | NedŽBK Whirpool PopradDOBRÍ ANJELI Košice66:81 (30:46)Aréna Poprad
20.4.Apr [17:00] | NedBK PU Bemaco PrešovMBK Ružomberok 72:67 (39:31)ŠH PU Športová 10
22.8.Apr [17:00] | ŠtvMBK RužomberokBK PU Bemaco Prešov75:89 (34:49)ŠH Koniareň
3. kolo
23.10.Apr [17:30] | SobDOBRÍ ANJELI KošiceBK PU Bemaco Prešov 79:60 (47:26)Angels aréna
24.11.Apr [17:00] | NedMBK RužomberokŽBK Whirpool Poprad66:74 (32:31)ŠH Koniareň
25.14.Apr [18:00] | StrBK PU Bemaco PrešovDOBRÍ ANJELI Košice65:90 (32:45)MŠH J.Pavla II
26.15.Apr [18:30] | ŠtvŽBK Whirpool PopradMBK Ružomberok67:71 (43:40)Aréna Poprad
27.17.Apr [18:00] | SobDOBRÍ ANJELI KošiceBK PU Bemaco Prešov 93:51 (51:31)Angels aréna
28.18.Apr [17:00] | NedMBK RužomberokŽBK Whirpool Poprad 68:63 (32:38)ŠH Koniareň
30.22.Apr [18:30] | ŠtvŽBK Whirpool PopradMBK Ružomberok76:82 (38:44)ZŠ Komenského



Prehľad súťaží