Basketbalové zápasy jedného družstva

Chybová správa

Notice: Undefined index: urlsupiska v C_druzstvo->fetch() (riadok 299 z /home/io000400/msbasket/sites/all/modules/basket/classes/druzstvo.inc).
Prehľad súťažíExtraliga ženy

2016-2017 - Extraliga ženy - Play off, BK Slovan Bratislava


1. kolo2. kolo3. kolo
Švrťfinále
BK Slovan Bratislava0
GOOD ANGELS Košice2
Švrťfinále
Piešťanské Čajky2
BKM Junior UKF Nitra0
Švrťfinále
MBK Ružomberok2
BK ŠKP 08 Banská Bystrica0
Švrťfinále
ŠBK Šamorín2
BAM Poprad1
Semifinále
GOOD ANGELS Košice3
ŠBK Šamorín0
Semifinále
Piešťanské Čajky3
MBK Ružomberok0
Semifinále
BAM Poprad3
BK Slovan Bratislava2
Semifinále
BK ŠKP 08 Banská Bystrica3
BKM Junior UKF Nitra1
Finále
GOOD ANGELS Košice3
Piešťanské Čajky0
O 3. miesto
MBK Ružomberok2
ŠBK Šamorín1
O 5. miesto
BAM Poprad1
BK ŠKP 08 Banská Bystrica2
O 7. miesto
BKM Junior UKF Nitra0
BK Slovan Bratislava2


Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.15.Mar [19:30] | StrBK Slovan BratislavaGOOD ANGELS Košice31:73 (12:41)
TV
HANT aréna Pasienky
LIVE
Talajková 6, Vargová Horonyová 6, Zarevúcka 6Bálintová 16, Stehlíková 12
5.16.Mar [11:00] | ŠtvGOOD ANGELS KošiceBK Slovan Bratislava 103:36 (47:22)
TV
HANT aréna Pasienky
LIVE
Kupčíková 15, Bálintová 14, Stehlíková 14Talajková 21, Vargová Horonyová 6
2. kolo
15.25.Mar [17:30] | SobBAM PopradBK Slovan Bratislava 63:52 (28:24)
TV
ZŠ Komenského
LIVE
Theimer Oravcová 19, Hadačová 18Talajková 25, Paulovičová 7
19.29.Mar [18:00] | StrBK Slovan BratislavaBAM Poprad 57:49 (31:28)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
Talajková 17, Zarevúcka 13Hadačová 18, Theimer Oravcová 8
23.1.Apr [17:30] | SobBAM PopradBK Slovan Bratislava 62:46 (37:30)
TV
ZŠ Komenského
LIVE
Theimer Oravcová 12, Husárová 10, Hadačová 10Talajková 21, Paulovičová 8
27.5.Apr [15:30] | StrBK Slovan BratislavaBAM Poprad 61:58 (26:26)
TV
Dom športu, Junácka 6
LIVE
Zarevúcka 14, Paulovičová 13Hadačová 16, Petríková 9, Husárová 9
31.8.Apr [17:30] | SobBAM PopradBK Slovan Bratislava 69:54 (37:27)
TV
Aréna Poprad
LIVE
Petríková 16, Ivančáková 16Ošťádalová 17, Dulová 10
3. kolo
36.19.Apr [18:00] | StrBKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava51:61 (19:36)
TV
ŠH Dolnočermánska
LIVE
Škublová 13, Fehérová 11Talajková 12, Turzáková 12
40.21.Apr [19:00] | PiaBK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra 64:58 (36:28)
TV
ŠH Domkárska
LIVE
Talajková 19, Vargová Horonyová 12Kováčiková 14, Fehérová 13


Prehľad súťažíExtraliga ženy