Vyhodnotenie basketbalových súťaží 2012-2013

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga mužiExtraliga ženy1.Liga muži1.Liga ženySP MužiSP ŽenyDL Juniori
DL JuniorkyDL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačkyM-SR ŽiaciM-SR Žiačky
M-SR Mladší žiaciM-SR Mladšie žiačkyM-SR Starší miniM-SR Staršie miniM-SR Mladší miniM-SR Mladšie mini

Extraliga muži
1. BK Inter Incheba Bratislava
2. MBK Rieker Komárno
3. BK 04 AC LB SNV
4. EDYMAX SPU Nitra
5. Astrum Levice
6. BC Prievidza
7. ŠKP Banská Bystrica
8. BK Iskra Svit
9. MBK Handlová
DL Kadeti
1. IMC Slovakia P.Bystrica
2. BC Prievidza mládež
3. BK TU ESPRIT Košice
4. ACADEMIC ŽU Žilina
5. ONYX Levice
6. BK 04 AC LB SNV
7. MBK Karlovka Bratislava
8. BKM Svit
9. MBK Victoria Žilina
10. BK ŠPD Rožňava
11. BK Inter Bratislava
12. BO Klokani Komárno
13. ŠKP Banská Bystrica
14. MBK Lokomotíva Sereď
15. 1. BK Michalovce
16. MŠK BK Žiar n. Hronom
17. MBK Liptovský Mikuláš
18. MBK AŠK Slávia Trnava
19. BBK Bánovce n.Bebravou
DL Kadetky
1. BK ŠKP 08 B.Bystrica
2. BK Petržalka
3. ŠBK Šamorín
4. TYDAM UPJŠ Košice
5. CBK Košice
6. MBK AŠK Slávia Trnava
7. ŠŠK ABOVIA 96 KE
8. MBK Ružomberok
9. ŽBK Lokomotíva Sereď
9. ŠŠK UNION Press Košice
11. BK Slovan Bratislava B
11. BK SOUŽ Cassovia Košice
13. ŽBK Poprad
13. BK Slovan Bratislava A
ŽL Starší žiaci
1. MBK Victoria Žilina
2. MBK Karlovka Bratislava
3. BK 04 AC LB SNV
4. ONYX Levice
5. BKM Svit
6. IMC Slovakia P.Bystrica
7. BK Inter Bratislava
8. BKM SPU Nitra
M-SR Žiaci
1. BC Prievidza mládež
2. MBK Victoria Žilina
3. BK 04 AC LB SNV
4. MBK Karlovka Bratislava
5. ONYX Levice
6. BKM Poprad
ŽL Staršie žiačky
1. ŠBK Šamorín
2. BKM Junior UKF Nitra
3. BKŽ Levice
4. MŠK Iskra Svit
5. MBK Ružomberok
6. CBK Košice
7. BK ZŠ Zvolen
8. DANNAX SPORT Košice
9. MBK Stará Turá
9. BK ŠKP 08 B.Bystrica
11. BK Slovan Bratislava
11. BKM Bardejov
13. BKM Piešťany
13. ŠŠK UNION Press Košice
M-SR Žiačky
1. BKM Junior UKF Nitra
2. BKŽ Levice
3. ŠKP 08 Banská Bystrica
4. MBK Stará Turá
5. BKM Bardejov
6. Dannax Sport Košice
M-SR Mladší žiaci
1. IMC Slovakia P.Bystrica
2. ONYX Levice
3. ŠKP Banská Bystrica
4. BKM SPU Nitra
5. BK 04 AC LB SNV
6. KAC Jednota Košice
M-SR Mladšie žiačky
1. DANNAX SPORT KE A
2. BKM Junior UKF Nitra
3. ŠKP 08 Banská Bystrica
4. DANNAX SPORT KE B
5. BK Klokani Ivanka p/D
6. MBK Ružomberok
M-SR Starší mini
1. MBK Victoria Žilina
2. MBK Lokomotíva Sereď
3. BK 04 AC LB SNV
4. MŠK BK Žiar n. Hronom
5. ONYX Levice
6. KAC Jednota Košice
M-SR Staršie mini
1. Dannax Sport Košice
2. BK Klokani Ivanka p/D
3. ŠKP 08 Banská Bystrica
4. MBK Ružomberok
5. ŠŠK UNION PRESS KE
6. BK AŠK Slávia Trnava
M-SR Mladší mini
1. MBK Victoria Žilina
2. ONYX Levice
3. MŠK BK Žiar n. Hronom
4. BK 04 AC LB SNV
5. BKM SPU Nitra
6. KAC Jednota Košice
M-SR Mladšie mini
1. ŠKP 08 Banská Bystrica
2. ŠKBD SNV
3. Dannax Sport Košice
4. MBK Ružomberok
5. BK Klokani Ivanka p/D
6. BK Nové Mesto n/Váhom

Prehľad súťaží