Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2012-2013

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga ženy - 2012-2013

Play offPlay off, Maďarsko - SVK ligaSkupina 5-9Stredoeurópska liga - SELZákladná skupina

Skupina 5-9

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
5.
ŠKBD Rücon SNV
24
18
6
1894 : 1577
317
42
6.
BK Petržalka
24
8
16
1521 : 1901
-380
32
7.
SBŠ Ostrava
24
6
18
1596 : 2110
-514
30
8.
BK SOUŽ Cassovia Košice
24
6
18
1313 : 1827
-514
30
9.
BKŽ Levice
24
4
20
1448 : 1997
-549
28
O konečnom poradí na 7.-8. mieste rozhodli vzájomné zápasy.

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
2.19.Jan [17:00] | SobBK PetržalkaBKŽ Levice 74:65 (32:33)ŠH Domkárska
3.20.Jan [16:30] | NedSBS OstravaBK SOUŽ Cassovia Košice75:83 (35:37)gym.Zátopkových, Plzeňská 16
2. kolo
5.17.Feb [16:00] | NedBKŽ LeviceSBS Ostrava 75:68 (51:31)ŠH Dom športu
6.27.Jan [14:00] | NedŠKBD Rücon SNVBK Petržalka 87:53 (42:33)ŠH SNV
LIVE
3. kolo
8.30.Jan [18:00] | StrSBS OstravaŠKBD Rücon SNV66:110 (32:59)gym.Zátopkových, Plzeňská 16
9.31.Jan [16:00] | ŠtvBK SOUŽ Cassovia KošiceBKŽ Levice 65:51 (35:22)Angels aréna
4. kolo
11.3.Feb [16:00] | NedŠKBD Rücon SNVBK SOUŽ Cassovia Košice 62:43 (37:20)ŠH SNV
LIVE
12.2.Mar [16:00] | SobBK PetržalkaSBS Ostrava60:73 (34:37)ŠH Domkárska
5. kolo
14.10.Feb [14:30] | NedBK PetržalkaBK SOUŽ Cassovia Košice 60:52 (38:26)ŠH Domkárska
15.10.Feb [16:00] | NedBKŽ LeviceŠKBD Rücon SNV86:98 (40:49)ŠH Dom športu
6. kolo
17.16.Feb [18:00] | SobBKŽ LeviceBK Petržalka 61:45 (34:22)ŠH Dom športu
18.16.Feb [17:30] | SobBK SOUŽ Cassovia KošiceSBS Ostrava 71:68 (32:34)Angels aréna
7. kolo
20.21.Feb [17:30] | ŠtvSBS OstravaBKŽ Levice 83:68 (41:37)gym.Zátopkových, Plzeňská 16
21.23.Feb [15:00] | SobBK PetržalkaŠKBD Rücon SNV58:105 (35:61)ŠH Domkárska
8. kolo
23.3.Mar [16:00] | NedŠKBD Rücon SNVSBŠ Ostrava 92:65 (51:25)ŠH SNV
LIVE
24.2.Mar [15:30] | SobBKŽ LeviceBK SOUŽ Cassovia Košice 78:64 (36:37)ŠH Dom športu
9. kolo
26.9.Mar [17:00] | SobBK SOUŽ Cassovia KošiceŠKBD Rücon SNV55:87 (31:45)Angels aréna
27.6.Mar [17:30] | StrSBS OstravaBK Petržalka57:58 (25:39)gym.Zátopkových, Plzeňská 16
10. kolo
29.16.Mar [15:00] | SobBK SOUŽ Cassovia KošiceBK Petržalka 63:61 (30:32)Angels aréna
30.10.Mar [15:30] | NedŠKBD Rücon SNVBKŽ Levice 100:54 (60:36)ŠH Dom športu
LIVE

Započítavané zápasy odohraté v inej skupine suťaže

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1.15.Sep [18:00] | SobGOOD ANGELS KošiceBK SOUŽ Cassovia Košice 100:30 (41:21)Angels aréna
3.18.Sep [17:00] | UtoMBK RužomberokSBS Ostrava 98:56 (45:29)ŠH Koniareň
4.23.Sep [16:00] | NedŠKBD Rücon SNVBKŽ Levice 69:49 (35:17)ŠH SNV
5.22.Sep [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBK Petržalka 88:65 (50:35)gymn. Coubertina SNP
6.26.Sep [15:00] | StrBK SOUŽ Cassovia KošiceBK Petržalka63:71 (31:33)Angels aréna
7.26.Sep [18:00] | StrBKŽ LevicePiešťanské Čajky41:71 (23:38)ŠH Dom športu
8.26.Sep [18:00] | StrSBS OstravaŠKBD Rücon SNV72:81 (32:42)gym.Zátopkových, Plzeňská 16
13.30.Sep [16:00] | NedŠKBD Rücon SNVŠBK Šamorín 76:64 (37:35)ŠH SNV
14.29.Sep [18:00] | SobPiešťanské ČajkySBŠ Ostrava 95:65 (57:32)gymn. Coubertina SNP
15.29.Sep [16:00] | SobBK PetržalkaBKŽ Levice 84:62 (42:38)ŠH Domkárska
16.3.Okt [16:00] | StrBK SOUŽ Cassovia KošiceBKŽ Levice45:56 (21:25)Angels aréna
17.13.Nov [18:00] | UtoSBS OstravaBK Petržalka 83:81 (38:42)gym.Zátopkových, Plzeňská 16
19.3.Okt [18:30] | StrGOOD ANGELS KošiceŠKBD Rücon SNV 89:48 (51:20)Angels aréna
21.6.Okt [17:00] | SobMBK RužomberokBK SOUŽ Cassovia Košice 117:35 (68:15)ŠH Koniareň
24.7.Okt [11:30] | NedBK PetržalkaŠBK Šamorín57:101 (32:61)ŠH Domkárska
25.14.Okt [16:00] | NedBKŽ LeviceSBS Ostrava61:71 (37:41)ŠH Dom športu
26.10.Okt [15:00] | StrBK SOUŽ Cassovia KošiceSBS Ostrava67:78 (38:39)Angels aréna
27.10.Okt [18:00] | StrŠBK ŠamorínBKŽ Levice 92:44 (35:23)ŠC Samaria, Veterná
28.5.Okt [17:00] | PiaBK PetržalkaGOOD ANGELS Košice49:100 (36:52)ŠH Domkárska
30.10.Okt [17:00] | StrMBK RužomberokŠKBD Rücon SNV 88:54 (46:25)ŠH Koniareň
31.14.Okt [16:00] | NedŠKBD Rücon SNVBK SOUŽ Cassovia Košice 83:33 (50:11)ŠH SNV
34.13.Okt [18:00] | SobBKŽ LeviceGOOD ANGELS Košice53:116 (36:61)ŠH Dom športu
35.13.Okt [17:30] | SobSBS OstravaŠBK Šamorín75:97 (34:45)gym.Zátopkových, Plzeňská 16
36.20.Okt [18:00] | SobBK SOUŽ Cassovia KošiceŠBK Šamorín58:78 (23:42)Angels aréna
37.9.Okt [18:00] | UtoGOOD ANGELS KošiceSBS Ostrava 125:37 (61:23)Angels aréna
39.17.Okt [17:00] | StrMBK RužomberokBK Petržalka 97:57 (57:29)ŠH Koniareň
40.21.Okt [16:00] | NedŠKBD Rücon SNVPiešťanské Čajky54:69 (31:32)ŠH SNV
41.27.Okt [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBK SOUŽ Cassovia Košice 73:39 (38:23)gymn. Coubertina SNP
42.27.Okt [16:00] | SobBK PetržalkaŠKBD Rücon SNV74:85 (45:45)ŠH Domkárska
43.27.Okt [18:00] | SobBKŽ LeviceMBK Ružomberok49:110 (28:57)ŠH Dom športu
46.3.Nov [18:00] | SobBK SOUŽ Cassovia KošiceGOOD ANGELS Košice38:98 (14:50)Angels aréna
48.2.Nov [17:00] | PiaSBS OstravaMBK Ružomberok41:119 (22:55)ŠH Koniareň
49.3.Nov [18:00] | SobBKŽ LeviceŠKBD Rücon SNV64:98 (24:54)ŠH Dom športu
50.3.Nov [15:00] | SobBK PetržalkaPiešťanské Čajky81:86 (38:54)ŠH Domkárska
51.10.Nov [16:00] | SobBK PetržalkaBK SOUŽ Cassovia Košice 63:52 (29:30)ŠH Domkárska
52.10.Nov [18:00] | SobPiešťanské ČajkyBKŽ Levice 101:63 (54:25)gymn. Coubertina SNP
53.11.Nov [16:00] | NedŠKBD Rücon SNVSBS Ostrava 100:76 (52:32)ŠH SNV
58.17.Nov [18:00] | SobŠBK ŠamorínŠKBD Rücon SNV 85:60 (42:33)ŠC Samaria, Veterná
59.8.Nov [18:00] | ŠtvSBS OstravaPiešťanské Čajky58:106 (31:56)gym.Zátopkových, Plzeňská 16
60.17.Nov [15:30] | SobBKŽ LeviceBK Petržalka73:75 (40:41)ŠH Dom športu
61.24.Nov [18:00] | SobBKŽ LeviceBK SOUŽ Cassovia Košice70:82 (39:38)ŠH Dom športu
62.21.Nov [18:00] | StrBK PetržalkaSBS Ostrava 77:71 (46:38)ŠH Domkárska
64.25.Nov [16:00] | NedŠKBD Rücon SNVGOOD ANGELS Košice55:73 (36:34)ŠH SNV
66.1.Dec [15:30] | SobBK SOUŽ Cassovia KošiceMBK Ružomberok35:94 (25:49)Angels aréna
69.2.Dec [17:00] | NedŠBK ŠamorínBK Petržalka 97:51 (46:20)ŠC Samaria, Veterná
70.9.Dec [14:45] | NedSBS OstravaBKŽ Levice 83:74 (35:30)gym.Zátopkových, Plzeňská 16
71.18.Dec [19:00] | UtoSBS OstravaBK SOUŽ Cassovia Košice79:89 (47:47)gym.Zátopkových, Plzeňská 16
72.8.Dec [18:00] | SobBKŽ LeviceŠBK Šamorín59:95 (36:43)ŠH Dom športu
73.8.Dec [18:00] | SobGOOD ANGELS KošiceBK Petržalka 106:55 (41:21)Angels aréna
75.9.Dec [16:00] | NedŠKBD Rücon SNVMBK Ružomberok57:64 (33:37)ŠH SNV
76.14.Dec [18:00] | PiaBK SOUŽ Cassovia KošiceŠKBD Rücon SNV62:70 (31:40)Angels aréna
79.14.Dec [15:30] | PiaGOOD ANGELS KošiceBKŽ Levice 88:39 (39:20)Angels aréna
80.15.Dec [14:00] | SobŠBK ŠamorínSBS Ostrava 105:51 (40:17)ŠC Samaria, Veterná
81.19.Dec [18:00] | StrŠBK ŠamorínBK SOUŽ Cassovia Košice 83:40 (40:18)ŠC Samaria, Veterná
82.21.Dec [16:00] | PiaSBS OstravaGOOD ANGELS Košice45:118 (26:62)gym.Zátopkových, Plzeňská 16
84.18.Dec [17:00] | UtoBK PetržalkaMBK Ružomberok53:93 (32:52)ŠH Domkárska
85.22.Dec [18:00] | SobPiešťanské ČajkyŠKBD Rücon SNV76:82 (40:43)gymn. Coubertina SNP
86.11.Jan [16:00] | PiaBK SOUŽ Cassovia KošicePiešťanské Čajky49:72 (21:39)Angels aréna
87.13.Jan [16:00] | NedŠKBD Rücon SNVBK Petržalka 81:59 (48:33)ŠH SNV
88.12.Jan [17:00] | SobMBK RužomberokBKŽ Levice 120:53 (63:22)ŠH Koniareň


Prehľad súťaží