Prehľad basketbalových súťaží - celoslovenské súťaže 2016-2017

Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

DL Kadetky - 2016-2017

Finálový turnaj - KošiceSkupina 1-8Skupina 9-15Skupina východSkupina západ

Skupina západ

Por.DružstvoZápasyVýhryPrehry
Skóre
RozdielBody
1.
BK Lokomotíva Sereď
12
10
2
807 : 642
165
22
2.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
12
9
3
771 : 580
191
21
3.
BK Slovan Bratislava
12
8
4
684 : 617
67
20
4.
ŠŠK Žilina-Budatín
12
6
6
689 : 592
97
18
5.
BO Spartak Myjava
12
5
7
595 : 675
-80
17
6.
BK AŠK Slávia Trnava
12
4
8
687 : 681
6
16
7.
BK Petržalka
12
0
12
522 : 968
-446
12

Záp.DátumDomáciHostiaVýsledokHala
1. kolo
1.8.Okt [11:00] | SobŠŠK Žilina-BudatínBO Spartak Myjava 60:27 (26:11)ZŠ Budatín
2.8.Okt [13:30] | SobBK Lokomotíva SereďBK Klokani Ivanka pri Dunaji62:66 (26:37)Sokolovňa, M.R.Štefánika
3.8.Okt [15:00] | SobBK PetržalkaBK Slovan Bratislava44:80 (20:40)ŠH Domkárska
2. kolo
5.22.Okt [11:00] | SobŠŠK Žilina-BudatínBK AŠK Slávia Trnava 78:60 (36:38)ZŠ Budatín
7.22.Okt [16:00] | SobBK Lokomotíva SereďBK Petržalka 80:48 (45:30)Sokolovňa, M.R.Štefánika
8.22.Okt [12:30] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiBK Slovan Bratislava64:71 (22:41)ZŠ SNP 3
3. kolo
10.23.Okt [10:00] | NedBO Spartak MyjavaBK AŠK Slávia Trnava 55:37 (30:9)ŠH
11.23.Okt [10:00] | NedBK Lokomotíva SereďBK Slovan Bratislava 71:48 (30:21)Sokolovňa, M.R.Štefánika
12.23.Okt [12:00] | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiBK Petržalka 98:32 (35:22)ZŠ SNP 3
4. kolo
13.5.Nov [15:30] | SobBK AŠK Slávia TrnavaBK Petržalka 89:37 (47:21)ŠH Hajdóczyho
15.5.Nov [14:00] | SobŠŠK Žilina-BudatínBK Lokomotíva Sereď38:61 (25:30)ZŠ Budatín
16.5.Nov [10:00] | SobBO Spartak MyjavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji39:82 (22:41)ŠH
5. kolo
17.6.Nov [9:00] | NedBK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan Bratislava44:54 (25:24)ŠH Hajdóczyho
19.6.Nov [11:00] | NedŠŠK Žilina-BudatínBK Klokani Ivanka pri Dunaji40:66 (18:40)ZŠ Budatín
20.6.Nov [10:00] | NedBO Spartak MyjavaBK Lokomotíva Sereď50:58 (23:35)ŠH
6. kolo
21.19.Nov [15:30] | SobBK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava 68:56 (36:24)Sokolovňa, M.R.Štefánika
23.19.Nov [15:00] | SobBK PetržalkaŠŠK Žilina-Budatín61:67 (32:29)ŠH Domkárska
24.19.Nov [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBO Spartak Myjava 66:49 (36:31)SF STU, Nám. Slobody 17
7. kolo
26.17.Nov [10:00] | ŠtvBK Klokani Ivanka pri DunajiBK AŠK Slávia Trnava 59:49 (26:17)ZŠ SNP 3
27.20.Nov [9:00] | NedBK PetržalkaBO Spartak Myjava49:83 (27:39)ŠH Domkárska
28.20.Nov [11:00] | NedBK Slovan BratislavaŠŠK Žilina-Budatín 53:48 (31:25)SF STU, Nám. Slobody 17
8. kolo
29.9.Okt [10:00] | NedBO Spartak MyjavaŠŠK Žilina-Budatín25:61 (15:23)ŠH
30.9.Okt [12:00] | NedBK Klokani Ivanka pri DunajiBK Lokomotíva Sereď 72:54 (38:22)ZŠ SNP 3
31.9.Okt [11:00] | NedBK Slovan BratislavaBK Petržalka 79:48 (37:27)SF STU, Nám. Slobody 17
9. kolo
34.3.Dec [14:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaBO Spartak Myjava60:65 (34:36)ŠH Hajdóczyho
35.3.Dec [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBK Lokomotíva Sereď57:70 (32:27)SF STU, Nám. Slobody 17
36.3.Dec [15:00] | SobBK PetržalkaBK Klokani Ivanka pri Dunaji48:54 (30:29)ŠH Domkárska
10. kolo
37.4.Dec [11:00] | NedBK AŠK Slávia TrnavaŠŠK Žilina-Budatín 58:55 (26:27)ŠH Hajdóczyho
39.4.Dec [10:00] | NedBK PetržalkaBK Lokomotíva Sereď50:85 (20:53)ŠH Domkárska
40.4.Dec [11:00] | NedBK Slovan BratislavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji 53:43 (25:25)SF STU, Nám. Slobody 17
11. kolo
41.17.Dec [15:00] | SobBK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava44:51 (23:33)SF STU, Nám. Slobody 17
43.17.Dec [14:00] | SobBK Klokani Ivanka pri DunajiŠŠK Žilina-Budatín 58:43 (30:22)ZŠ SNP 3
44.10.Dec [14:00] | SobBK Lokomotíva SereďBO Spartak Myjava 64:43 (30:26)Sokolovňa, M.R.Štefánika
12. kolo
45.18.Dec [11:45] | NedBK PetržalkaBK AŠK Slávia Trnava39:95 (24:48)ŠH Mladosť, Trnavská 39
47.18.Dec [10:00] | NedBK Lokomotíva SereK Žilina-Budatín 71:68 (26:26)Sokolovňa, M.R.Štefánika
48.12.Jan [18:30] | ŠtvBK Klokani Ivanka pri DunajiBO Spartak Myjava45:47 (30:25)ZŠ SNP 3
13. kolo
50.14.Jan [15:00] | SobBK AŠK Slávia TrnavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji42:64 (29:29)ŠH Hajdóczyho
51.14.Jan [10:00] | SobBO Spartak MyjavaBK Petržalka 75:45 (44:17)ŠH
52.14.Jan [14:00] | SobŠŠK Žilina-BudatínBK Slovan Bratislava 48:31 (16:26)ZŠ Budatín
14. kolo
53.15.Jan [10:00] | NedBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď46:63 (22:32)ŠH Hajdóczyho
55.15.Jan [11:00] | NedŠŠK Žilina-BudatínBK Petržalka 83:21 (44:11)ZŠ Budatín
56.15.Jan [10:00] | NedBO Spartak MyjavaBK Slovan Bratislava37:48 (20:30)ŠH



Prehľad súťaží