Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

24.4.2019 | streda
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí PatriotiNiké arénaPrievidza
LIVE
TV

26.4.2019 | piatok
18:00
DL Juniori
1 BK MichalovceMBA PrievidzaGPH MasarykovaMichalovce

27.4.2019 | sobota
11:00
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBA PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
11:00
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Stará TuráŠH gym. TajovskéhoBanská Bystrica
12:30
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. BystricaŠH SNVSpišská Nová Ves
13:30
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit ABK Lokomotíva SereďIskra Aréna (ŠH)Svit
14:00
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaŠBK Junior LeviceŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
14:00
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK Victoria ŽilinaŠH TU B.NěmcovejKošice
14:00
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceMBA PrievidzaSPŠ DopravnáKošice
14:30
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)MBK RužomberokAngels arénaKošice
15:00
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Karlovka BratislavaŠH DolnočermánskaNitra
15:00
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK MŠK KežmarokŠH DomkárskaBratislava
15:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenDubček BratislavaZŠ nám. MládežeZvolen
15:30
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK Inter BratislavaZŠ Limbová, SolinkyŽilina
16:00
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)ZŠ KomenskéhoPoprad
16:00
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBK Lokomotíva SereďZŠ JuhoslovanskáKošice
17:00
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK AŠK Slávia TrnavaŠH Loko, ČermeľskáKošice
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC PrievidzaŠHLevice
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra SvitHANT aréna PasienkyBratislava
LIVE
TV
18:00
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceBK ŠKP Štart BratislavaAngels arénaKošice
18:00
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior LeviceŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia Trnava1 BK MichalovceŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
18:15
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBK EILAT PU PrešovZŠ JuhoslovanskáKošice
1.Liga muži
VŠEMvs Karlovka Bratislava BMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
BK Dolný KubínMŠK Iskra Petržalka
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)BO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaMBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceŠŠK Žilina - Budatín (J)

28.4.2019 | nedeľa
9:00
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVMBA PrievidzaŠH SNVSpišská Nová Ves
9:00
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceŠBK Junior LeviceSPŠ DopravnáKošice
9:00
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK Lokomotíva SereďŠH Loko, ČermeľskáKošice
9:00
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBK AŠK Slávia TrnavaZŠ JuhoslovanskáKošice
9:30
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK Lokomotíva SereďZŠ Limbová, SolinkyŽilina
9:30
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit ABK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
10:00
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceIMC Slovakia P. BystricaŠH TU B.NěmcovejKošice
10:00
ŽL Starší žiaci
BSC Bratislava1 BK MichalovceŠH DomkárskaBratislava
10:30
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)BO Spartak Myjava (J)ZŠ KomenskéhoPoprad
11:00
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaBKM SPU NitraŠH SÚZ, sídl. ZápadLevoča
11:00
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBK MŠK KežmarokŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenMBK Stará TuráZŠ nám. MládežeZvolen
11:15
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEMBK RužomberokZŠ JuhoslovanskáKošice
11:30
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)Angels arénaKošice
12:00
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK HandlováIskra Aréna (ŠH)Svit
13:00
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH Stará TuráStará Turá
13:30
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)BK Slovan Bratislava (J)ŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
14:00
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria ŽilinaŠH SNVSpišská Nová Ves
14:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)BK EILAT PU PrešovAngels arénaKošice
18:00
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaAcademic ŽU ŽilinaŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaDubček Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)

1.5.2019 | streda
13:00
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK Nové Mesto nad VáhomZŠ nám. MládežeZvolen
16:30
DL Juniori
1 BK MichalovceBKM SPU NitraGPH MasarykovaMichalovce
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter BratislavaIskra Aréna (ŠH)Svit
LIVE
TV
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí PatriotiNiké arénaPrievidza
LIVE
TV
18:00
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaŠH Loko, ČermeľskáKošice

2.5.2019 | štvrtok
15:30
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBK ŠKP 08 Banská BystricaZŠ JuhoslovanskáKošice

3.5.2019 | piatok
18:00
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBK Lokomotíva SereďŠH SNVSpišská Nová Ves

4.5.2019 | sobota
10:00
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceBK Lokomotíva SereďSPŠ DopravnáKošice
15:30
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra SvitŠH Dom športuLevice
16:30
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaŠKP BBC Banská Bystrica8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
17:00
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBSC BLUE Bratislava(MS)ZŠ BruselskáKošice
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra Svit
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaStrojár Malacky
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
BKM SPU NitraMBA Prievidza
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieMBK Ružomberok
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBAM Poprad
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji

5.5.2019 | nedeľa
10:00
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBSC YELLOW BratislavaZŠ BruselskáKošice
10:00
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria ŽilinaŠH Dom športuLevice
18:00
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC PrievidzaŠHLevice
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMBA Prievidza
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBKM Iskra Svit
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBAM Poprad
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBK Slovan Bratislava

7.5.2019 | utorok
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter Bratislava

9.5.2019 | štvrtok
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC Prievidza

11.5.2019 | sobota
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK ZŠ ZvolenŠH SabinovSabinov
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBK HandlováBKM SPU Nitra
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVKB Slávia TU Košice
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBK 04 AC LB SNV
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráYoung Angels U19 Košice (J)
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďBK ŠKP 08 Banská Bystrica

12.5.2019 | nedeľa
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
MBK HandlováMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit A
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokBK ZŠ Zvolen
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaYoung Angels U19 Košice (J)
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica

18.5.2019 | sobota
DL Kadetky
BAM PopradBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBK AŠK Slávia Trnava

19.5.2019 | nedeľa
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica

31.5.2019 | piatok
11:00
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieŽBK RožňavaZŠ Slovenských dobrovoľníkovŽilina
11:30
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďŠBK Junior LeviceSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
14:00
DL Kadetky
MBK RužomberokŽBK RožňavaŠH KoniareňRužomberok
16:00
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaŠBK Junior LeviceŠH DomkárskaBratislava
17:00
1.Liga muži
BK Dolný KubínPU Prešov ISKRA Svit BŠH P.O.HviezdoslavaDolný Kubín
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK Ružomberok
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské Čajky
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokDubček Bratislava