Program basketbalových zápasov.

Program nasledujúcich zápasovProgram live zápasovProgram TV zápasov

Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

27.4.2017 | štvrtok
17:00
DL Juniorky
MBK RužomberokBKŽ LeviceŠH KoniareňRužomberok
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker Com Therm KNKB KošiceMŠH Športová 1Komárno
LIVE
TV

29.4.2017 | sobota
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
KB KošiceMBK Rieker Com Therm KN
1.Liga muži
VSEMvs Karlovka BA BBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
MBK ŽilinaPU Akademik Prešov
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BBC Banská Bystrica1.BK Michalovce
DL Kadeti
MBK LučenecKB Košice
DL Kadeti
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BK Lokomotíva SereďMBK Karlovka Bratislava
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠŠK Žilina-Budatín
DL Kadetky
BO Spartak MyjavaŠBK Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BAM PopradBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
Young Angels KošiceBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BK SOUŽ Cassovia KEBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BK PetržalkaBKM Bardejov

30.4.2017 | nedeľa
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaPU Akademik Prešov
DL Kadeti
MBK Lučenec1.BK Michalovce
DL Kadeti
BBC Banská BystricaKB Košice
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBKM Bardejov
DL Kadetky
BK PetržalkaŽBK Rožňava
DL Kadetky
BO Spartak MyjavaMBK Ružomberok
DL Kadetky
BAM PopradŠŠK Žilina-Budatín
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
DL Kadetky
BK SOUŽ Cassovia KEBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
Young Angels KošiceBK Slovan Bratislava

2.5.2017 | utorok
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker Com Therm KNKB Košice

4.5.2017 | štvrtok
Extraliga muži - SBL
KB KošiceMBK Rieker Com Therm KN
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBC Prievidza

5.5.2017 | piatok
16:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBA PrievidzaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom

6.5.2017 | sobota
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
KB KošiceMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
BBC Banská BystricaŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBA PrievidzaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BPSA Inter BratislavaMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
BKM SPU NitraŠBK Junior Levice
DL Juniorky
ŠBK Spišská Nová VesBKŽ Levice
DL Juniorky
BAM PopradMBK Ružomberok
DL Juniorky
CBK Minibuseuropa ŤahanovceŠBK Šamorín
DL Juniorky
Young Angels KošiceBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
ŠŠK ZŠ Atómová TrnavaBKM Žilina
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels 2003 Košice
ŽL Staršie žiačky
Young Angels 2002 KošiceBK Klokani Ivanka pri Dunaji

7.5.2017 | nedeľa
10:00
DL Juniori
BK Junior KomárnoBBC Banská BystricaMŠH Športová 1Komárno
DL Juniori
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
DL Juniori
KB KošiceBPSA Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BKM SPU NitraBPSA Inter Bratislava
DL Juniorky
BAM PopradBKŽ Levice
DL Juniorky
ŠBK Spišská Nová VesMBK Ružomberok
DL Juniorky
Young Angels KošiceŠBK Šamorín
DL Juniorky
CBK Minibuseuropa ŤahanovceBK Slovan Bratislava
ŽL Staršie žiačky
Young Angels 2003 KošiceŠŠK ZŠ Atómová Trnava
ŽL Staršie žiačky
BKM ŽilinaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
ŽL Staršie žiačky
Young Angels 2002 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica

13.5.2017 | sobota
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaMBK Žilina
1.Liga muži
PU Akademik PrešovBK ŠKP Štart Bratislava
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK Lučenec
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBBC Banská Bystrica
DL Kadeti
1.BK MichalovceMBK Victoria Žilina
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBAM Poprad
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
BKM BardejovBO Spartak Myjava
DL Kadetky
MBK RužomberokBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
ŠBK Spišská Nová VesBK Petržalka
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďBK SOUŽ Cassovia KE
DL Kadetky
ŠŠK Žilina-BudatínYoung Angels Košice

14.5.2017 | nedeľa
1.Liga muži
PU Akademik PrešovVSEMvs Karlovka BA B
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK Lučenec
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBBC Banská Bystrica
DL Kadeti
KB KošiceMBK Victoria Žilina
DL Kadetky
MBK RužomberokBK Petržalka
DL Kadetky
ŠŠK Žilina-BudatínBK SOUŽ Cassovia KE
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďYoung Angels Košice
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBAM Poprad
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBO Spartak Myjava
DL Kadetky
ŠBK Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava