Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

17.6.2021 | štvrtok
16:15
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouMŠK BK Žiar nad HronomŠHBánovce n. Bebravou

18.6.2021 | piatok
14:00
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBAM PopradAréna PopradPoprad
15:00
DL Kadeti
1 BK MichalovceBKM Iskra Svit BIskra Aréna (ŠH)Svit
15:00
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva SereďŠH Stará TuráStará Turá
16:00
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa U16 KošiceYOUNG ANGELS U17 KošiceAréna PopradPoprad
17:00
DL Kadeti
Diawin KošiceBKM Iskra Svit AIskra Aréna (ŠH)Svit
17:00
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK Klokani Ivanka pri DunajiŠH Stará TuráStará Turá
18:00
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U16 KošiceŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenAréna PopradPoprad
19:00
DL Kadetky
Piešťanské ČajočkyBK AS TrenčínŠH Stará TuráStará Turá

19.6.2021 | sobota
10:00
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiPiešťanské ČajočkyŠH Stará TuráStará Turá
11:00
DL Kadeti
BK AS Trenčín-PiešťanyBSC BratislavaŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
11:00
DL Kadetky
BAM PopradCBK Minibuseuropa U16 KošiceAréna PopradPoprad
12:00
DL Kadetky
BK Lokomotíva SereďMBK Stará TuráŠH Stará TuráStará Turá
13:00
DL Kadeti
Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď BŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
14:00
DL Kadeti
BKM Iskra Svit BBKM Iskra Svit AIskra Aréna (ŠH)Svit
14:00
DL Kadetky
ŽBK RožňavaŠKBD Spišská Nová VesAréna PopradPoprad
14:00
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia TrnavaŠH Stará TuráStará Turá
15:00
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď ABK AS Trenčín-PiešťanyŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
16:00
DL Kadeti
MBA PrievidzaDiawin KošiceIskra Aréna (ŠH)Svit
16:00
DL Kadetky
BAM PopradŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenAréna PopradPoprad
17:00
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC BratislavaŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
18:00
DL Kadeti
1 BK MichalovceIMC Slovakia Považská BystricaIskra Aréna (ŠH)Svit
18:00
DL Kadetky
CBK Minibuseuropa U16 KošiceŽBK RožňavaAréna PopradPoprad
18:00
DL Kadetky
MBK Stará TuráBK Slovan BratislavaŠH Stará TuráStará Turá

20.6.2021 | nedeľa
9:00
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaPiešťanské ČajočkyŠH Stará TuráStará Turá
9:00
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYOUNG ANGELS U16 KošiceAréna PopradPoprad
10:00
DL Kadeti
IMC Slovakia Považská BystricaBKM Iskra Svit BIskra Aréna (ŠH)Svit
11:00
DL Kadeti
BK AS Trenčín-PiešťanyInter BratislavaŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
11:00
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesCBK Minibuseuropa U16 KošiceAréna PopradPoprad
11:00
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará TuráŠH Stará TuráStará Turá
12:00
DL Kadeti
BKM Iskra Svit AMBA PrievidzaIskra Aréna (ŠH)Svit
13:00
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď ABSC BratislavaŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
13:00
ŽL Starší žiaci
BA ČaňaRIM Basket KošiceZŠ PionierskaČaňa
13:00
DL Kadetky
BK AS TrenčínBK Klokani Ivanka pri DunajiŠH Stará TuráStará Turá
14:00
DL Kadetky
ŠKP 08 B.Bystrica-ZŠ ZvolenYOUNG ANGELS U17 KošiceAréna PopradPoprad
15:00
DL Kadeti
BK Lokomotíva Sereď BMBK AŠK Slávia TrnavaŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
15:00
DL Kadetky
Piešťanské ČajočkyBK Lokomotíva SereďŠH Stará TuráStará Turá
16:00
DL Kadetky
YOUNG ANGELS U16 KošiceBAM PopradAréna PopradPoprad

22.6.2021 | utorok
17:00
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad HronomNiké arénaPrievidza

25.6.2021 | piatok
15:30
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradMBK RužomberokŠH KoniareňRužomberok

26.6.2021 | sobota
9:00
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK AS TrenčínŠH MládežníckaTrenčín
10:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBA PrievidzaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
10:00
ŽL Staršie žiačky
BKM BardejovMBK RužomberokŠH KoniareňRužomberok
11:00
ŽL Staršie žiačky
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)ŠH MládežníckaTrenčín
12:00
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouRIM Basket KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
12:15
ŽL Staršie žiačky
YOUNG ANGELS U15 KošiceBAM PopradŠH KoniareňRužomberok
13:00
ŽL Staršie žiačky
BK AS TrenčínBK Slovan BratislavaŠH MládežníckaTrenčín
14:00
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBA ČaňaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
14:30
ŽL Staršie žiačky
BA ČaňaBKM BardejovŠH KoniareňRužomberok
15:00
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)BK AŠK Slávia TrnavaŠH MládežníckaTrenčín
16:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomRIM Basket KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
17:00
ŽL Staršie žiačky
Piešťanské ČajočkyŠBK ŠamorínŠH MládežníckaTrenčín
17:00
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBA ČaňaŠH KoniareňRužomberok
ŽL Starší žiaci
BK Junior KomárnoMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceInter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBSC Bratislava
DL Juniorky
ZŠ Zvolen-ŠKP 08 B.Bystrica JBAM Poprad JŠH Stará TuráStará Turá
DL Juniorky
YOUNG ANGELS U19 Košice JMBK Stará Turá JŠH Stará TuráStará Turá

27.6.2021 | nedeľa
9:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBA ČaňaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
9:00
ŽL Staršie žiačky
BK AS TrenčínPiešťanské ČajočkyŠH MládežníckaTrenčín
11:00
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaRIM Basket KošiceŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
11:00
ŽL Staršie žiačky
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica (MS)ŠH MládežníckaTrenčín
13:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBBK Bánovce nad BebravouŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
13:00
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaŠBK ŠamorínŠH MládežníckaTrenčín
18:00
ŽL Starší žiaci
BBK Bánovce nad BebravouBA ČaňaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK Junior Komárno
ŽL Starší žiaci
Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď
DL Juniorky
......ŠH Stará TuráStará Turá
DL Juniorky
......ŠH Stará TuráStará Turá