Program basketbalových zápasov.

Nasledujúce zápasyOblastné súťažeProgram live zápasovProgram TV zápasov


Program nasledujúcich zápasov

všetky kategórie

25.9.2018 | utorok
15:00
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK Karlovka BratislavaŠHLevice
15:00
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokYoung Angels U17 Košice (J)ŠH KoniareňRužomberok
18:00
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceCBK 2004 KošiceŠH Loko, ČermeľskáKošice

27.9.2018 | štvrtok
16:30
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaMBK RužomberokDom športu, Junácka 6Bratislava
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEZŠ KomenskéhoPoprad

28.9.2018 | piatok
19:30
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraŠBK ŠamorínŠH SPUNitra

29.9.2018 | sobota
10:00
DL Kadeti
BKM SPU NitraStrojár MalackyZŠ Škultétyho, KlokočinaNitra
10:00
ŽL Starší žiaci
BK MŠK KežmarokBKM Iskra Svit AMŠH Nižná brána 17Kežmarok
10:00
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)TYDAM UPJŠ KošiceŠH gymn. ŠtítnickáRožňava
10:45
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenŠŠK Žilina - Budatín (J)ZŠ nám. MládežeZvolen
11:00
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM Iskra SvitZŠ S.ChalupkuPrievidza
11:00
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK Inter BratislavaŠH DomkárskaBratislava
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)Improve your basket Loko Sereď (J)ŠHMyjava
12:30
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBK AŠK Slávia TrnavaSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
13:30
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBKM Dolný KubínŠH Rosinská cestaŽilina
14:00
DL Juniori
MBK HandlováBK 04 AC LB SNVŠHHandlová
14:00
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaBKM SPU NitraŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
14:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)Angels arénaKošice
14:00
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK ŠK UMB Banská BystricaŠH Stará TuráStará Turá
15:00
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokMBK Stará TuráŠH T-18 PlaviskoRužomberok
15:00
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďŠKBD Spišská Nová VesSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
16:00
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaKB Slávia TU Košice8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
16:00
DL Juniori
MBK Victoria Žilina1 BK MichalovceŠH Rosinská cestaŽilina
16:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM PopradŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
16:00
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaBK AŠK Slávia Trnava (J)ZŠ Majerníkova 62Bratislava
16:00
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBK Klokani Ivanka pri DunajiŠH Stará TuráStará Turá
17:00
1.Liga muži
BK Dolný KubínBK Slovenský Orol LevočaŠH P.O.HviezdoslavaDolný Kubín
17:00
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBSC YELLOW BratislavaŠHBánovce n. Bebravou
17:00
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBA PrievidzaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
17:00
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBAM PopradŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
18:00
1.Liga muži
BKM SPU NitraVŠEMvs Karlovka Bratislava BŠH SPUNitra
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyYOUNG ANGELS KošiceDiplomat arénaPiešťany
18:30
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaKB Slávia TU KošiceŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 Košice1 BK Michalovce
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovBK EILAT PU Prešov

30.9.2018 | nedeľa
9:00
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaŠKBD Spišská Nová VesŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
10:00
DL Juniori
IMC Slovakia P. Bystrica1 BK Michalovce8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
10:00
DL Juniori
MBA PrievidzaBK 04 AC LB SNVNiké arénaPrievidza
10:00
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaKB Slávia TU KošiceŠH Rosinská cestaŽilina
10:00
DL Juniori
MBK HandlováBKM Iskra SvitŠHHandlová
10:00
DL Kadeti
BKM SPU NitraMBK Karlovka BratislavaZŠ Škultétyho, KlokočinaNitra
10:00
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaBSC BratislavaHANT aréna PasienkyBratislava
10:00
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)Young Angels U19 Košice (J)ŠH SNVSpišská Nová Ves
10:00
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceŽBK Rožňava (J)ŠH Medická 4Košice
10:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaMBK Stará TuráFakulta UMB, TajovskéhoBanská Bystrica
10:00
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďBAM PopradSokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
10:30
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit ABK MŠK KežmarokIskra Aréna (ŠH)Svit
11:00
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaMBK Karlovka BratislavaŠH OA TajovskéhoBanská Bystrica
11:00
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBSC BLUE Bratislava(MS)ŠHBánovce n. Bebravou
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)Dubček BratislavaŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBAM Poprad (J)ZŠ JuhoslovanskáKošice
11:00
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)BK ZŠ ZvolenZŠ BudatínŽilina
11:00
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBK Slovan BratislavaŠH Stará TuráStará Turá
11:00
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Stará TuráStr.zdravotná šk. TajovskéhoBanská Bystrica
11:30
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaPU Prešov ISKRA Svit BŽU T-18 Veľký DielŽilina
12:00
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)BO Spartak Myjava (J)Sokolovňa, M.R.ŠtefánikaSereď
13:00
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva SereďŠH Slávia Hajdóczyho ul.Trnava
13:00
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad HronomZŠ S.ChalupkuPrievidza
14:00
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomBK ŠKP Štart BratislavaŠH Žiar n. HronomŽiar nad Hronom
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
BKM Dolný KubínMBK Victoria Žilina
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBKM Bardejov

3.10.2018 | streda
16:30
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Karlovka BratislavaŠHLevice
18:00
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBKM Junior UKF NitraDiplomat arénaPiešťany
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)MBK RužomberokAngels arénaKošice

6.10.2018 | sobota
10:00
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaBK 04 AC LB SNVŠH SÚZ, sídl. ZápadLevoča
10:00
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceYoung Angels U17 KošiceAngels arénaKošice
15:00
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceIMC Slovakia P. BystricaSPŠ DopravnáKošice
17:00
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBC PrievidzaŠH Rosinská cestaŽilina
17:00
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaVŠEMvs Karlovka Bratislava BŠH DomkárskaBratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Levickí PatriotiŠHHandlová
18:00
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra SvitŠH SNVSpišská Nová Ves
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBAM PopradDiplomat arénaPiešťany
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK RužomberokŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceBK Dolný Kubín
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
PU Prešov ISKRA Svit BBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)ŠBK Junior Levice
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaStrojár Malacky
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBA PrievidzaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaBKM SPU Nitra
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieMBK Ružomberok
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji

7.10.2018 | nedeľa
8:30
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceMBK Victoria ŽilinaSPŠ DopravnáKošice
10:00
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceYoung Angels U16 KošiceAngels arénaKošice
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BKM SPU Nitra
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
MBK RužomberokBKM Žilina - Závodie

9.10.2018 | utorok
18:00
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Rieker COM-therm KomárnoŠH ARENALučenec

10.10.2018 | streda
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínMBK Ružomberok

11.10.2018 | štvrtok
17:00
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBK Slovenský Orol LevočaIskra Aréna (ŠH)Svit
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaYOUNG ANGELS Košice

13.10.2018 | sobota
14:30
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMŠK BK Žiar nad HronomŠHLevice
18:00
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠBK ŠamorínŠH Dukla, ŠtiavničkyBanská Bystrica
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVPP & TV Raj Žilina
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaMBA Prievidza
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
1 BK MichalovceBKM Iskra Svit
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Handlová
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit ABKM Dolný Kubín
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BK MŠK KežmarokMBK Victoria Žilina
Extraliga ženy
MBK RužomberokBAM Poprad
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaŠŠK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceMBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)BKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK ZŠ Zvolen
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)Dubček Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)Young Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovBAM Poprad (J)
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBK Lokomotíva Sereď

14.10.2018 | nedeľa
11:00
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBA PrievidzaŠHLevice
13:30
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaImprove your basket Loko Sereď (J)ZŠ Majerníkova 62Bratislava
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaMBK Handlová
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaŠBK Junior Levice
DL Juniori
1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BKM SPU NitraMBA Prievidza
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit AMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNV1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
BK MŠK KežmarokBKM Dolný Kubín
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraYOUNG ANGELS Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokTYDAM UPJŠ Košice
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica

17.10.2018 | streda
17:00
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovYoung Angels U19 Košice (J)ŠH MierBardejov
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBC Prievidza
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK Handlová
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNV

19.10.2018 | piatok
18:30
DL Juniori
1 BK MichalovceKB Slávia TU KošiceGPH MasarykovaMichalovce

20.10.2018 | sobota
16:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM LučenecNiké arénaPrievidza
18:00
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyMBK RužomberokDiplomat arénaPiešťany
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Handlová
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaPU Prešov ISKRA Svit B
1.Liga muži
VŠEMvs Karlovka Bratislava BMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
BK Dolný KubínAcademic ŽU Žilina
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaMBA Prievidza
DL Kadeti
BKM SPU NitraBK Inter Bratislava
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
Strojár MalackyBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitAbovia 96 Košice
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBAM Poprad
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
MBK RužomberokBAM Poprad
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK AŠK Slávia Trnava

21.10.2018 | nedeľa
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm Komárno
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBA Prievidza
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
BKM SPU NitraMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
Strojár MalackyBSC YELLOW Bratislava
DL Kadetky
MBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
ŽBK RožňavaYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieBAM Poprad
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBKM Junior UKF Nitra

23.10.2018 | utorok
18:00
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaMŠK BK Žiar nad Hronom8.ZŠ sídl.RozkvetPovažská Bystrica

24.10.2018 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC Prievidza

26.10.2018 | piatok
19:00
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceKB Slávia TU KošiceŠHLevice

27.10.2018 | sobota
17:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK Slovan Bratislava (J)ŠH gym. TajovskéhoBanská Bystrica
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí Patrioti
1.Liga muži
PU Prešov ISKRA Svit BKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaMŠK Iskra Petržalka
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomBKM SPU Nitra
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Dolný Kubín
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM SPU Nitra
DL Juniori
ŠBK Junior Levice1 BK Michalovce
DL Juniori
MBK HandlováIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Karlovka Bratislava
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BKM Dolný Kubín1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BK MŠK KežmarokBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaAbovia 96 Košice
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaPiešťanské Čajky
Extraliga ženy
MBK RužomberokŠBK Šamorín
Extraliga ženy
BAM PopradYOUNG ANGELS Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenImprove your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)Young Angels U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)BK EILAT PU Prešov
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBAM Poprad

28.10.2018 | nedeľa
10:30
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK ŠK UMB Banská BystricaDom športu, Junácka 6Bratislava
DL Juniori
BKM Iskra SvitBKM SPU Nitra
DL Juniori
MBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
MBK HandlováMBK Victoria Žilina
DL Juniori
ŠKP BBC Banská Bystrica1 BK Michalovce
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BKM Dolný KubínAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit ABK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria Žilina1 BK Michalovce
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBKM Junior UKF Nitra
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)BKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEMBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)BAM Poprad (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)BK ZŠ Zvolen
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráŠKBD Spišská Nová Ves

1.11.2018 | štvrtok
10:00
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMBA PrievidzaZŠ Limbová, SolinkyŽilina

3.11.2018 | sobota
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoPP & TV Raj Žilina
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouŠBK Junior Levice
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
MBA PrievidzaMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaStrojár Malacky
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceMBK Ružomberok
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBAM Poprad
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyŠBK Šamorín
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
MBK RužomberokŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
BAM PopradYoung Angels U17 Košice

4.11.2018 | nedeľa
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBKM SPU Nitra
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
BK Inter BratislavaStrojár Malacky
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
BAM PopradYoung Angels U16 Košice

5.11.2018 | pondelok
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica

7.11.2018 | streda
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBKM Lučenec

9.11.2018 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNVNiké arénaPrievidza
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaPP & TV Raj Žilina

10.11.2018 | sobota
13:30
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaMŠK BK Žiar nad HronomZŠ Limbová, SolinkyŽilina
14:00
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)BKM BardejovAréna PopradPoprad
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra Svit
1.Liga muži
VŠEMvs Karlovka Bratislava BBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
BK Dolný KubínPU Prešov ISKRA Svit B
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceAcademic ŽU Žilina
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceBKM SPU Nitra
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBA Prievidza
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaMBK Handlová
DL Juniori
1 BK MichalovceMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBK Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaPiešťanské Čajky
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínYOUNG ANGELS Košice
Extraliga ženy
BAM PopradBK Slovan Bratislava
Extraliga ženy
MBK RužomberokBKM Junior UKF Nitra
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráDubček Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovMBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)ŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďBK ŠKP 08 Banská Bystrica

11.11.2018 | nedeľa
10:00
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovBAM Poprad (J)ŠH MierBardejov
10:30
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaMBK Stará TuráZŠ Majerníkova 62Bratislava
18:00
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK HandlováMŠH Športová 1Komárno
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Handlová
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaMBA Prievidza
DL Juniori
1 BK MichalovceBKM SPU Nitra
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBK Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBKM Dolný Kubín
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)Improve your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)Young Angels U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)BK Slovan Bratislava (J)
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďMBK Ružomberok

15.11.2018 | štvrtok
17:00
DL Kadeti
BKM Iskra SvitBK 04 AC LB SNVIskra Aréna (ŠH)Svit

16.11.2018 | piatok
19:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPP & TV Raj ŽilinaNiké arénaPrievidza

17.11.2018 | sobota
17:00
1.Liga muži
VŠEMvs Karlovka Bratislava BBKM SPU NitraZŠ Majerníkova 62Bratislava
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBKM Lučenec
1.Liga muži
PU Prešov ISKRA Svit BAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaBK Dolný Kubín
DL Kadeti
MBA PrievidzaAbovia 96 Košice
DL Kadeti
Strojár MalackyBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
BKM SPU NitraŠBK Junior Levice
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)MBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBKM Žilina - Závodie
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceMBK Ružomberok
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBAM Poprad
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK ZŠ Zvolen

18.11.2018 | nedeľa
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBA PrievidzaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomAbovia 96 Košice
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BK Inter Bratislava
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceMBK Ružomberok
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBKM Žilina - Závodie
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
ŽBK RožňavaŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK ŠKP 08 Banská Bystrica

21.11.2018 | streda
14:30
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokYoung Angels U19 Košice (J)ŠH KoniareňRužomberok
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Svit
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK 04 AC LB SNV

24.11.2018 | sobota
19:15
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaBK Slovan Bratislava (J)ZŠ Majerníkova 62Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBKM Lučenec
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaPU Prešov ISKRA Svit B
1.Liga muži
BKM SPU NitraBK ŠKP Štart Bratislava
1.Liga muži
BK Dolný KubínKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
VŠEMvs Karlovka Bratislava BMŠK Iskra Petržalka
DL Juniori
MBK HandlováKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM Iskra SvitŠBK Junior Levice
DL Juniori
BKM SPU NitraIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
MBA Prievidza1 BK Michalovce
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVŠKP BBC Banská Bystrica
ŽL Starší žiaci
BKM Dolný KubínBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBK Inter Bratislava
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK Slovan Bratislava
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošicePiešťanské Čajky
Extraliga ženy
BAM PopradBK ŠKP 08 Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)Improve your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)BKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradYoung Angels U15 Košice

25.11.2018 | nedeľa
16:00
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)Dubček BratislavaDom športu, Junácka 6Bratislava
DL Juniori
MBK Handlová1 BK Michalovce
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BKM Iskra SvitŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBA PrievidzaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK MŠK Kežmarok
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BKM Dolný KubínBKM Iskra Svit A
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KETYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK ZŠ Zvolen
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)MBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)BAM Poprad (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYoung Angels U17 Košice (J)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradCBK 2004 Košice

27.11.2018 | utorok
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBKM Junior UKF Nitra

28.11.2018 | streda
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Inter Bratislava
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaŠBK Junior Levice
DL Juniori
BKM SPU NitraMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
MBK HandlováMBA Prievidza
DL Juniori
KB Slávia TU Košice1 BK Michalovce

30.11.2018 | piatok
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK Levickí Patrioti

1.12.2018 | sobota
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno
1.Liga muži
KB Slávia TU KošiceBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomVŠEMvs Karlovka Bratislava B
1.Liga muži
PU Prešov ISKRA Svit BŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBKM SPU Nitra
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaBK Dolný Kubín
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceAbovia 96 Košice
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MBA PrievidzaMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
Strojár MalackyBKM SPU Nitra
Extraliga ženy
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaŠBK Šamorín
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesMBK Ružomberok
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceŽBK Rožňava
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BAM PopradBKM Žilina - Závodie

2.12.2018 | nedeľa
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaBKM Iskra Svit
DL Kadeti
Strojár MalackyŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBA PrievidzaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBKM SPU Nitra
Extraliga ženy
BAM PopradPiešťanské Čajky
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
BAM PopradMBK Ružomberok
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesBKM Žilina - Závodie

5.12.2018 | streda
18:00
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraPiešťanské ČajkyŠH DolnočermánskaNitra
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC Prievidza
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBK Slovan Bratislava

8.12.2018 | sobota
15:00
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceYoung Angels U15 KošiceZŠ JuhoslovanskáKošice
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Inter Bratislava
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
1 BK MichalovceIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBA Prievidza
DL Juniori
BKM SPU NitraŠBK Junior Levice
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Handlová
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceBKM Dolný Kubín
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBK Inter Bratislava
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBKM Iskra Svit A
Extraliga ženy
BAM PopradMBK Ružomberok
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínBK ŠKP 08 Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaImprove your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)Dubček Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)Young Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TurኊK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovMBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK ZŠ Zvolen
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)ŽBK Rožňava (J)
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBK AŠK Slávia Trnava

9.12.2018 | nedeľa
DL Juniori
1 BK MichalovceMBK Victoria Žilina
DL Juniori
BKM SPU NitraŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaŠBK Junior Levice
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Handlová
ŽL Starší žiaci
MBA PrievidzaMBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Starší žiaci
Abovia 96 KošiceMBK Victoria Žilina
ŽL Starší žiaci
1 BK MichalovceBKM Dolný Kubín
ŽL Starší žiaci
ŠBK Junior LeviceBSC Bratislava
ŽL Starší žiaci
MŠK BK Žiar nad HronomBK Lokomotíva Sereď
ŽL Starší žiaci
BK 04 AC LB SNVBK MŠK Kežmarok
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBKM Junior UKF Nitra
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenBK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokBKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)BK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaBO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)BAM Poprad (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráMBK Ružomberok
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradBK AŠK Slávia Trnava

10.12.2018 | pondelok
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)Young Angels U19 Košice (J)Angels arénaKošice

15.12.2018 | sobota
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiPP & TV Raj Žilina
1.Liga muži
BK Dolný KubínŠKP BBC Banská Bystrica
1.Liga muži
BKM SPU NitraMŠK BK Žiar nad Hronom
1.Liga muži
KB Slávia TU KošicePU Prešov ISKRA Svit B
1.Liga muži
BK Slovenský Orol LevočaAcademic ŽU Žilina
1.Liga muži
MŠK Iskra PetržalkaBK ŠKP Štart Bratislava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaAbovia 96 Košice
DL Kadeti
BKM SPU NitraBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
Strojár MalackyMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBSC YELLOW Bratislava
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaYOUNG ANGELS Košice
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra
Extraliga ženy
BAM PopradŠBK Šamorín
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBK ŠKP 08 Banská Bystrica
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceBAM Poprad
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
ŽBK RožňavaBKM Žilina - Závodie
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves

16.12.2018 | nedeľa
17:00
Extraliga ženy
MBK RužomberokPiešťanské ČajkyŠH KoniareňRužomberok
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaAbovia 96 Košice
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
BKM SPU NitraBSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBA Prievidza
DL Kadetky
Young Angels U17 KošiceBAM Poprad
DL Kadetky
BK Nové Mesto nad VáhomBK ZŠ Zvolen
DL Kadetky
BK Slovan BratislavaBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
ŽBK RožňavaMBK Ružomberok
DL Kadetky
Young Angels U16 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves
DL Kadetky
BK Klokani Ivanka pri DunajiBK AŠK Slávia Trnava

19.12.2018 | streda
17:00
DL Kadeti
BK Inter BratislavaMBK AŠK Slávia TrnavaHANT aréna PasienkyBratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga ženy
MBK RužomberokYOUNG ANGELS Košice

21.12.2018 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra SvitNiké arénaPrievidza

22.12.2018 | sobota
DL Juniori
BK 04 AC LB SNV1 BK Michalovce
DL Juniori
MBA PrievidzaBKM SPU Nitra
DL Juniori
BKM Iskra SvitKB Slávia TU Košice
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBK HandlováMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceIMC Slovakia P. Bystrica
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraBK ŠKP 08 Banská Bystrica
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceBAM Poprad
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK Slovan Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)ŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceYoung Angels U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenBO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokBAM Poprad (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)BKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)MBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBAM Poprad

23.12.2018 | nedeľa
DL Juniori
BKM Iskra Svit1 BK Michalovce
DL Juniori
MBK HandlováBKM SPU Nitra
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVKB Slávia TU Košice
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBA PrievidzaMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaIMC Slovakia P. Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)MBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaDubček Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráBK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovYoung Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)BK ZŠ Zvolen
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)ŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďCBK 2004 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaYoung Angels U15 Košice

29.12.2018 | sobota
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Rieker COM-therm Komárno

5.1.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Handlová
DL Kadeti
BK Inter BratislavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)MBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaStrojár Malacky
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK 04 AC LB SNV
Extraliga ženy
ŠBK ŠamorínPiešťanské Čajky
Extraliga ženy
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava
Extraliga ženy
BAM PopradBKM Junior UKF Nitra
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
MBK RužomberokYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BKM Junior UKF NitraBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK Slovan Bratislava
DL Kadetky
ŠKBD Spišská Nová VesŽBK Rožňava

6.1.2019 | nedeľa
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBKM SPU Nitra
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceBKM Iskra Svit
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)Strojár Malacky
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
DL Kadeti
MBA PrievidzaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
BSC YELLOW BratislavaMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomBK 04 AC LB SNV
DL Kadetky
BKM Žilina - ZávodieYoung Angels U16 Košice
DL Kadetky
BK ZŠ ZvolenBK Klokani Ivanka pri Dunaji
DL Kadetky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Nové Mesto nad Váhom
DL Kadetky
MBK RužomberokYoung Angels U17 Košice
DL Kadetky
BAM PopradŽBK Rožňava
DL Kadetky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Slovan Bratislava

9.1.2019 | streda
18:00
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEAngels arénaKošice
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBC Prievidza

10.1.2019 | štvrtok
Extraliga ženy
BK Slovan BratislavaBAM Poprad

12.1.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBKM Lučenec
1.Liga muži
Academic ŽU ŽilinaKB Slávia TU Košice
1.Liga muži
PU Prešov ISKRA Svit BBK Dolný Kubín
1.Liga muži
BK ŠKP Štart BratislavaVŠEMvs Karlovka Bratislava B
1.Liga muži
ŠKP BBC Banská BystricaBK Slovenský Orol Levoča
1.Liga muži
MŠK BK Žiar nad HronomMŠK Iskra Petržalka
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBA Prievidza
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceŠBK Junior Levice
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaMBK Handlová
DL Juniori
1 BK MichalovceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
BKM Dolný KubínBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit AAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
MBK AŠK Slávia TrnavaŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BK MŠK Kežmarok1 BK Michalovce
Extraliga ženy
BKM Junior UKF NitraMBK Ružomberok
Extraliga ženy
YOUNG ANGELS KošiceŠBK Šamorín
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovTYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)ŠŠK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)Young Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK Stará TuráImprove your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaBK ZŠ Zvolen
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)MBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
ŠKBD Spišská Nová VesMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceMBK Ružomberok

13.1.2019 | nedeľa
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaMBA Prievidza
DL Juniori
BKM SPU NitraBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
1 BK MichalovceŠBK Junior Levice
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBK Handlová
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaBKM Iskra Svit
ŽL Starší žiaci
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
ŽL Starší žiaci
BSC BratislavaMŠK BK Žiar nad Hronom
ŽL Starší žiaci
BK MŠK KežmarokAbovia 96 Košice
ŽL Starší žiaci
BK Inter BratislavaMBA Prievidza
ŽL Starší žiaci
BK Lokomotíva SereďŠBK Junior Levice
ŽL Starší žiaci
BKM Iskra Svit A1 BK Michalovce
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)BAM Poprad (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEYoung Angels U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)BO Spartak Myjava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)MBK Stará Turá
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenDubček Bratislava
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceMBK Ružomberok

16.1.2019 | streda
Extraliga ženy
Piešťanské ČajkyBK ŠKP 08 Banská Bystrica

19.1.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
MŠK BK Žiar nad HronomMBA Prievidza
DL Kadeti
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVAbovia 96 Košice
DL Kadeti
BSC BLUE Bratislava(MS)BSC YELLOW Bratislava
DL Kadeti
BKM SPU NitraBBK Bánovce nad Bebravou
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
Strojár MalackyBK Inter Bratislava

20.1.2019 | nedeľa
DL Kadeti
BK 04 AC LB SNVŠŠK KAC Jednota Košice
DL Kadeti
MBK Karlovka BratislavaBK Inter Bratislava
DL Kadeti
BKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica
DL Kadeti
Strojár MalackyMBK AŠK Slávia Trnava
DL Kadeti
BK Slovenský Orol LevočaAbovia 96 Košice
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBBK Bánovce nad Bebravou

23.1.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBKM Lučenec

26.1.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBA PrievidzaŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
BKM SPU Nitra1 BK Michalovce
DL Juniori
BKM Iskra SvitIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
MBK Karlovka BratislavaKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBK HandlováŠBK Junior Levice
1 Liga ženy, Juniorky
CBK Minibuseuropa Ťahanovce KEBKM Bardejov
1 Liga ženy, Juniorky
BK ZŠ ZvolenBK ŠK UMB Banská Bystrica
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U17 Košice (J)ŽBK Rožňava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Improve your basket Loko Sereď (J)BK Slovan Bratislava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK EILAT PU PrešovYoung Angels U19 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŠŠK Žilina - Budatín (J)Dubček Bratislava
1 Liga ženy, Juniorky
TYDAM UPJŠ KošiceBAM Poprad (J)
1 Liga ženy, Juniorky
MBK RužomberokŠBK Spišská Nová Ves (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BK AŠK Slávia Trnava (J)BO Spartak Myjava (J)
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
BAM PopradŠKBD Spišská Nová Ves
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK AŠK Slávia Trnava
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráCBK 2004 Košice

27.1.2019 | nedeľa
DL Juniori
BKM Iskra SvitMBK Victoria Žilina
DL Juniori
MBK HandlováŠKP BBC Banská Bystrica
DL Juniori
MBK Karlovka Bratislava1 BK Michalovce
DL Juniori
BK 04 AC LB SNVIMC Slovakia P. Bystrica
DL Juniori
BKM SPU NitraKB Slávia TU Košice
DL Juniori
MBA PrievidzaŠBK Junior Levice
1 Liga ženy, Juniorky
Dubček BratislavaŠŠK Žilina - Budatín (J)
1 Liga ženy, Juniorky
ŽBK Rožňava (J)Young Angels U17 Košice (J)
1 Liga ženy, Juniorky
Young Angels U19 Košice (J)BK EILAT PU Prešov
1 Liga ženy, Juniorky
BO Spartak Myjava (J)BK AŠK Slávia Trnava (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BAM Poprad (J)TYDAM UPJŠ Košice
1 Liga ženy, Juniorky
BK ŠK UMB Banská BystricaBK ZŠ Zvolen
1 Liga ženy, Juniorky
ŠBK Spišská Nová Ves (J)MBK Ružomberok
1 Liga ženy, Juniorky
BK Slovan Bratislava (J)Improve your basket Loko Sereď (J)
1 Liga ženy, Juniorky
BKM BardejovCBK Minibuseuropa Ťahanovce KE
ŽL Staršie žiačky
MBK Stará TuráYoung Angels U15 Košice
ŽL Staršie žiačky
BK ŠKP 08 Banská BystricaBK Lokomotíva Sereď
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK AŠK Slávia Trnava

1.2.2019 | piatok
18:00
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBC Prievidza

2.2.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Inter Bratislava
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
ŠBK Junior LeviceBKM SPU Nitra
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceMBA Prievidza
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouMBK Karlovka Bratislava
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC YELLOW Bratislava

3.2.2019 | nedeľa
DL Kadeti
IMC Slovakia P. BystricaBK Slovenský Orol Levoča
DL Kadeti
ŠŠK KAC Jednota KošiceMŠK BK Žiar nad Hronom
DL Kadeti
MBK AŠK Slávia TrnavaBSC BLUE Bratislava(MS)
DL Kadeti
MBK Victoria ŽilinaBK 04 AC LB SNV
DL Kadeti
BBK Bánovce nad BebravouStrojár Malacky
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceMBA Prievidza
DL Kadeti
BK Inter BratislavaBSC YELLOW Bratislava

6.2.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK 04 AC LB SNV

9.2.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBKM Lučenec
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaPP & TV Raj Žilina
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaBKM Iskra Svit
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaBKM SPU Nitra
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBA Prievidza
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBK 04 AC LB SNV
DL Juniori
1 BK MichalovceMBK Handlová
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaMBK Karlovka Bratislava
ŽL Staršie žiačky
MBK RužomberokBK ŠKP 08 Banská Bystrica
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK Lokomotíva SereďMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves

10.2.2019 | nedeľa
DL Juniori
KB Slávia TU KošiceMBK Handlová
DL Juniori
MBK Victoria ŽilinaMBK Karlovka Bratislava
DL Juniori
ŠBK Junior LeviceBKM Iskra Svit
DL Juniori
IMC Slovakia P. BystricaBKM SPU Nitra
DL Juniori
1 BK MichalovceMBA Prievidza
DL Juniori
ŠKP BBC Banská BystricaBK 04 AC LB SNV
ŽL Staršie žiačky
Young Angels U15 KošiceBAM Poprad
ŽL Staršie žiačky
BK AŠK Slávia TrnavaMBK Stará Turá
ŽL Staršie žiačky
CBK 2004 KošiceŠKBD Spišská Nová Ves

2.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoIskra Svit
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK 04 AC LB SNV

6.3.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiMBK Rieker COM-therm Komárno

9.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiIskra Svit
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecBC Prievidza

16.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK Levickí Patrioti
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBKM Lučenec

20.3.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK Rieker COM-therm KomárnoBK 04 AC LB SNV
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecPP & TV Raj Žilina

23.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
Iskra SvitMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBK Levickí Patrioti

27.3.2019 | streda
Extraliga muži - SBL
BK Levickí PatriotiPP & TV Raj Žilina
Extraliga muži - SBL
BC PrievidzaIskra Svit
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecMBK Handlová
Extraliga muži - SBL
BK Inter BratislavaBK 04 AC LB SNV

30.3.2019 | sobota
Extraliga muži - SBL
BK 04 AC LB SNVBC Prievidza
Extraliga muži - SBL
MBK HandlováMBK Rieker COM-therm Komárno
Extraliga muži - SBL
PP & TV Raj ŽilinaBK Inter Bratislava
Extraliga muži - SBL
BKM LučenecIskra Svit

31.5.2019 | piatok
DL Kadeti
Abovia 96 KošiceŠŠK KAC Jednota Košice