Prehľad basketbalových súťaží - 2012-2013

Historický prehľad súťaží za sezónu 2012-2013

Vyhodnotenie súťaží
Prehľad súťažíVyhodnotenie súťaží

Extraliga mužiExtraliga ženy1.Liga muži1.Liga ženySP MužiSP ŽenyDL Juniori
DL JuniorkyDL KadetiDL KadetkyŽL Starší žiaciŽL Staršie žiačkyM-SR ŽiaciM-SR Žiačky
M-SR Mladší žiaciM-SR Mladšie žiačkyM-SR Starší miniM-SR Staršie miniM-SR Mladší miniM-SR Mladšie mini

Extraliga muži
Play off
Finále
MBK Rieker Komárno3
BK Inter Incheba Bratislava4
O 3. miesto
EDYMAX SPU Nitra0
BK 04 AC LB SNV1
Základná skupina
1.Astrum Levice56
2.MBK Rieker Komárno53
3.EDYMAX SPU Nitra52
4.BK Inter Incheba Bratislava49
5.BK 04 AC LB SNV48
6.BC Prievidza47
7.ŠKP Banská Bystrica47
8.BK Iskra Svit41
9.MBK Handlová39
Extraliga ženy
Play off
O 3. miesto
ŠBK Šamorín1
ŠKBD Rücon SNV2
Finále
GOOD ANGELS Košice3
MBK Ružomberok2
Play off, Maďarsko - SVK liga
Finále
GOOD ANGELS Košice1
UNIQA Euroleasing Sopron0
O 3. miesto
MBK Ružomberok1
HAT-AGRO UNI Györ0
Skupina 5-9
5.ŠKBD Rücon SNV42
6.BK Petržalka32
7.SBŠ Ostrava30
8.BK SOUŽ Cassovia Košice30
9.BKŽ Levice28
Stredoeurópska liga - SEL
1.GOOD ANGELS Košice28
2.UNIQA Euroleasing Sopron25
3.MBK Ružomberok24
4.HAT-AGRO UNI Györ20
5.ŠBK Šamorín19
6.Work Force DKSK Miskolc18
7.PEAC Pécs17
8.Piešťanské Čajky17
Základná skupina
1.GOOD ANGELS Košice32
2.MBK Ružomberok29
3.ŠBK Šamorín27
4.Piešťanské Čajky26
5.ŠKBD Rücon SNV26
6.BK Petržalka21
7.SBŠ Ostrava20
8.BK SOUŽ Cassovia Košice18
9.BKŽ Levice17
1.Liga muži
Skupina 1-8
1.MBK Karlovka Bratislava24
2.BK 04 AC LB SNV B23
3.BK Inter Bratislava B23
4.Slávia TU Košice22
5.IMC Slovakia P.Bystrica22
6.MŠK Iskra Petržalka20
7.ŠKP Banská Bystrica B18
8.B.S.C. Bratislava15
Skupina 9-16
9.ŠKP Filozof Bratislava25
10.MBK AŠK Slávia Trnava25
11.Academic ŽU ŽA-Medik MT24
12.MŠK BO Holíč23
13.MBK Lokomotíva Sereď18
14.MBK Liptovský Mikuláš18
15.REALPLUS Lučenec17
16.BK ŠPD Rožňava17
Skupina východ
1.BK 04 AC LB SNV B25
2.IMC Slovakia P.Bystrica24
3.Slávia TU Košice24
4.ŠKP Banská Bystrica B22
5.Academic ŽU ŽA-Medik MT22
6.BK ŠPD Rožňava19
7.MBK Liptovský Mikuláš17
8.REALPLUS Lučenec15
Skupina západ
1.MBK Karlovka Bratislava26
2.MŠK Iskra Petržalka24
3.BK Inter Bratislava B22
4.B.S.C. Bratislava21
5.ŠKP Filozof Bratislava21
6.MBK AŠK Slávia Trnava20
7.MŠK BO Holíč19
8.MBK Lokomotíva Sereď15
1.Liga ženy
Play off
Finále
BK Slovan Bratislava3
TYDAM UPJŠ Košice0
Skupina východ
1.TYDAM UPJŠ Košice24
2.ŠKBD Rücon SNV B19
3.BK EILAT PU Prešov17
4.MBK REGION Rožňava12
Skupina západ
1.BK Slovan Bratislava23
2.BK ZŠ Zvolen17
3.MBK Stará Turá16
4.HK Filozof Bratislava16
SP Muži
Play off
Finále
Astrum Levice0
MBK Rieker Komárno1
SP Ženy
Play off
O 5. miesto
ŠKBD Rücon SNV1
TYDAM UPJŠ Košice0
O 3. miesto
ŠBK Šamorín1
Piešťanské Čajky0
Finále
MBK Ružomberok0
GOOD ANGELS Košice1
Skupina východ
1.TYDAM UPJŠ Košice8
2.BK EILAT PU Prešov6
3.MBK REGION Rožňava4
Skupina západ
1.BK Slovan Bratislava11
2.BK ZŠ Zvolen11
3.MBK Stará Turá8
4.BK Klokani Ivanka p/D6
DL Juniori
Finálový turnaj - B.Bystrica
1.ŠKP Banská Bystrica6
2.IMC Slovakia P.Bystrica5
3.MBK Karlovka Bratislava4
4.TYDAM UPJŠ Košice3
Základná skupina
1.ŠKP Banská Bystrica44
2.IMC Slovakia P.Bystrica42
3.MBK Karlovka Bratislava38
4.TYDAM UPJŠ Košice37
5.MBK Handlová35
6.BK 04 AC LB SNV34
7.BC Prievidza mládež33
8.ACADEMIC ŽU Žilina31
9.MBK Rieker Komárno27
10.ONYX Levice27
11.BKM Svit25
12.BK MŠK Kežmarok23
DL Juniorky
Play off
O 7. miesto
BKM Piešťany0
BK ZŠ Zvolen1
O 5. miesto
CBK Košice1
BKM Junior UKF Nitra0
O 3. miesto
MBK Ružomberok0
MBK A.Dubček BA1
Finále
BK Petržalka0
BK ŠKP 08 B.Bystrica1
Základná skupina
1.BK Petržalka30
2.BK ŠKP 08 B.Bystrica29
3.MBK Ružomberok28
4.CBK Košice26
5.MBK A.Dubček BA25
6.BKM Junior UKF Nitra23
7.BKM Piešťany19
8.BK ZŠ Zvolen19
9.1. BKD Michalovce17
DL Kadeti
Finálový turnaj - Žilina
1.IMC Slovakia P.Bystrica5
2.BC Prievidza mládež5
3.BK TU ESPRIT Košice4
4.ACADEMIC ŽU Žilina4
Skupina 1-8
1.ACADEMIC ŽU Žilina27
2.BC Prievidza mládež26
3.BK TU ESPRIT Košice22
4.IMC Slovakia P.Bystrica21
5.ONYX Levice20
6.BK 04 AC LB SNV19
7.MBK Karlovka Bratislava18
8.BKM Svit15
Skupina 15-19
15.1. BK Michalovce15
16.MŠK BK Žiar n. Hronom13
17.MBK Liptovský Mikuláš13
18.MBK AŠK Slávia Trnava10
19.BBK Bánovce n.Bebravou8
Skupina 9-14
9.MBK Victoria Žilina19
10.BK ŠPD Rožňava17
11.BK Inter Bratislava17
12.BO Klokani Komárno13
13.ŠKP Banská Bystrica12
14.MBK Lokomotíva Sereď12
Skupina východ
1.ACADEMIC ŽU Žilina35
2.BK 04 AC LB SNV35
3.BK TU ESPRIT Košice30
4.BKM Svit28
5.MBK Victoria Žilina28
6.ŠKP Banská Bystrica27
7.BK ŠPD Rožňava24
8.MŠK BK Žiar n. Hronom21
9.MBK Liptovský Mikuláš21
10.1. BK Michalovce21
Skupina západ
1.BC Prievidza mládež32
2.IMC Slovakia P.Bystrica29
3.MBK Karlovka Bratislava28
4.ONYX Levice27
5.BK Inter Bratislava23
6.BO Klokani Komárno22
7.MBK Lokomotíva Sereď21
8.MBK AŠK Slávia Trnava17
9.BBK Bánovce n.Bebravou16
DL Kadetky
Finálový turnaj - B.Bystrica
1.BK ŠKP 08 B.Bystrica6
2.BK Petržalka5
3.ŠBK Šamorín4
4.TYDAM UPJŠ Košice3
Skupina 1-8
1.BK ŠKP 08 B.Bystrica28
2.ŠBK Šamorín24
3.BK Petržalka23
4.TYDAM UPJŠ Košice21
5.CBK Košice20
6.MBK AŠK Slávia Trnava19
7.ŠŠK ABOVIA 96 KE17
8.MBK Ružomberok15
Skupina východ
1.CBK Košice24
2.ŠŠK ABOVIA 96 KE22
3.TYDAM UPJŠ Košice20
4.MBK Ružomberok17
5.ŠŠK UNION Press Košice16
6.BK SOUŽ Cassovia Košice14
7.ŽBK Poprad13
Skupina západ
1.BK ŠKP 08 B.Bystrica24
2.MBK AŠK Slávia Trnava20
3.ŠBK Šamorín20
4.BK Petržalka20
5.ŽBK Lokomotíva Sereď16
6.BK Slovan Bratislava B14
7.BK Slovan Bratislava A12
ŽL Starší žiaci
Finálový turnaj - Žilina
1.MBK Victoria Žilina6
2.MBK Karlovka Bratislava5
3.BK 04 AC LB SNV4
4.ONYX Levice3
Základná skupina
1.MBK Victoria Žilina27
2.BK 04 AC LB SNV24
3.MBK Karlovka Bratislava24
4.ONYX Levice22
5.BKM Svit21
6.IMC Slovakia P.Bystrica18
7.BK Inter Bratislava16
8.BKM SPU Nitra16
ŽL Staršie žiačky
Fiinálový turnaj - Šamorín
1.ŠBK Šamorín6
2.BKM Junior UKF Nitra5
3.BKŽ Levice4
4.MŠK Iskra Svit3
Skupina 1-8
1.ŠBK Šamorín28
2.BKM Junior UKF Nitra25
3.MŠK Iskra Svit24
4.BKŽ Levice23
5.MBK Ružomberok19
6.CBK Košice18
7.BK ZŠ Zvolen16
8.DANNAX SPORT Košice15
Skupina východ
1.MŠK Iskra Svit23
2.CBK Košice22
3.MBK Ružomberok20
4.DANNAX SPORT Košice18
5.BK ŠKP 08 B.Bystrica17
6.BKM Bardejov14
7.ŠŠK UNION Press Košice12
Skupina západ
1.BKM Junior UKF Nitra24
2.ŠBK Šamorín22
3.BKŽ Levice19
4.BK ZŠ Zvolen18
5.MBK Stará Turá15
6.BK Slovan Bratislava15
7.BKM Piešťany13
M-SR Žiaci
Finálový turnaj - Karlovka
1.BC Prievidza mládež10
2.MBK Victoria Žilina8
3.BK 04 AC LB SNV8
4.MBK Karlovka Bratislava8
5.ONYX Levice6
6.BKM Poprad5
M-SR Žiačky
Finálový turnaj
1.BKM Junior UKF Nitra10
2.BKŽ Levice9
3.ŠKP 08 Banská Bystrica8
4.MBK Stará Turá6
5.BKM Bardejov6
6.Dannax Sport Košice6
M-SR Mladší žiaci
Finálový turnaj - P.Bystrica
1.IMC Slovakia P.Bystrica10
2.ONYX Levice9
3.ŠKP Banská Bystrica8
4.BKM SPU Nitra7
5.BK 04 AC LB SNV6
6.KAC Jednota Košice5
M-SR Mladšie žiačky
Finálový turnaj - Košice
1.DANNAX SPORT KE A10
2.BKM Junior UKF Nitra9
3.ŠKP 08 Banská Bystrica8
4.DANNAX SPORT KE B7
5.BK Klokani Ivanka p/D6
6.MBK Ružomberok5
M-SR Starší mini
Finálový turnaj
1.MBK Victoria Žilina10
2.MBK Lokomotíva Sereď9
3.BK 04 AC LB SNV8
4.MŠK BK Žiar n. Hronom7
5.ONYX Levice6
6.KAC Jednota Košice5
M-SR Staršie mini
Finálový turnaj - Košice
1.Dannax Sport Košice10
2.BK Klokani Ivanka p/D8
3.ŠKP 08 Banská Bystrica8
4.MBK Ružomberok8
5.ŠŠK UNION PRESS KE6
6.BK AŠK Slávia Trnava5
M-SR Mladší mini
Finálový turnaj
1.MBK Victoria Žilina10
2.ONYX Levice9
3.MŠK BK Žiar n. Hronom8
4.BK 04 AC LB SNV7
5.BKM SPU Nitra6
6.KAC Jednota Košice5
M-SR Mladšie mini
Finálový turnaj-Spišská N. Ves
1.ŠKP 08 Banská Bystrica10
2.ŠKBD SNV8
3.Dannax Sport Košice8
4.MBK Ružomberok8
5.BK Klokani Ivanka p/D6
6.BK Nové Mesto n/Váhom5

Prehľad súťaží